Παναθηναϊκός

Γιατι, θα εχει προβλημα ο Γκοβου να παιξει σεντερ φορ στο ελληνικο πρωταθλημα ??
Τι, δεν θα μπορει να αποδωσει καλα ??

2 γκολ τα τελευταια 62 παιχνιδια…!Να τον χαιρεστε!

Προφανώς δε θα μπορεί να αποδώσει καλά.

no comments…

Προφανως:p

Ξεκολλατε το μυαλο σας.
Τετοιοι παικτες δεν ειναι ρομποτακια που αμα τους αλλαξεις λιγο την θεση στο γηπεδο, κολλανε. Και ειδικα αν οι αντιπαλοι τους ειναι (πολυ) χαμηλοτερου επιπεδου.

Θα σου απαντήσω στο προπονητοθρέντ.

Δεν πα να παιξει κι ο Σαριεγκι σεντερ φορ,το θεμα ειναι να κερδιζει η ομαδα!Τωρα ο Γκοβου δεν θα παιζει καθε μερα σεντερ φορ και καλυτερα να μην παιξει καθολου αλλα αμα στραβωσουν τα πραγματα και δεν υπαρχει αλλη επιλογη θα παιξει!

Θα εμενε μια χαρουλα ο εμπεν αν του εδινε ο καβουροτσιφουτης τα 300 χιλιαρικα που ζητησε!Ο κεζος ειναι επιλογη του αχρηστου γονου της μαριαννας γιατι ειναι στο τσαμπα.

Νταξι αυτη ειναι δικια μου γνωμη,αλλα πιστευω οτι ο προπονητης πρεπει να ξερει την δουλεια του γυμναστη γιατι αυτος ειναι ο “αρχηγος” μεσα στην ομαδα!

τι αγύμναστο συνονθύλευμα είναι αυτό?!?
και τι τρύπια κωλοάμυνα είναι πάλι αυτή?!?
αν μας παίζει έτσι ο κατόνγκο, τότε οι επιθετικοί της μπαρτσελόνα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω το τι θα κάνουν…
και για να μην ξεχνιόμαστε…

ΤΖΙΓΓΕΡ ΠΟΥΛΑ!

1-1 τελικό!
τζιγγερ πούλα.! (:p)

αντί για τον γκαρσια δεν παίρνατε τον μασρελινιο…??

*και που να μπορούσαν να ολοκληρώσουν μια επίθεση οι της ξανθης…
**άνοιξε ο δρόμος για να το πάρει η αελαρα…:smiley:

δυναμικο ξεκινημα στην σουπερ λιγκα8)

Tραγικος ο βαζελος με τον μπουμσονκ να ειναι εκτος τοπου και χρονου…Δηλωσεις νιοπλια απλα γελοιες’‘δεν ειχαμε τον κοσμο να μας σπρωξει’’.Τα χαφ της ξανθης ταλαιπωρησαν αρκετα τους ακραιους αμυντικους του Π.Α.Ο. .Ποσο τους λειπει ο σισσε!
Αγαπαμε τον κερατα κωστουλα…:lol:

Να ποστάρω ή θέλουν να γράψουν και άλλοι καταπιεσμένοι από πέρσι γάβροι? Περιμένω δεν έχω πρόβλημα…:slight_smile:

Anyway, στην ομάδα σήμερα σίγουρα έλειψε το νεύρο…είμασταν πιο χαλαροί από ότι έπρεπε…απο εκεί και πέρα κατα διαστήματα καλό παιχνίδι κάναμε, ευκαιρίες χάσαμε αρκετές και πιθανόν με Σισέ στην ενδεκάδα δεν χανοταν το ματς…αλλά Οκ. Kαλά τη πατήσαμε και με το άδειο γήπεδο…
Ελπίζω να ποστάρει κάποιος που είδε το ματς…:roll:

Μην υπερβαλουμε.Αν εξαιρεσουμε την άμυνα(που είχαμε από πριν πει ότι είναι χάλια) λετο,γκοβου έπαιξαν πολύ καλά και η Ξάνθη από τύχη πείρε το Χ.χάσαμε παρά πολλές ευκαιρίες και τουλάχιστον την ξάνθη είμαστε ικανοί να την νικήσουμε.

εγώ το είδα.και είδα πως ο μόνος που έκοβε ήταν ο σιμάο.
ο γκοβού δεν είχε το απαραίτητο νεύρο, αλλά γενικά σαν να μην μπορούσαν…
έλειπαν σισέ (που κάπου θα το κάρφωνε, είμαι σίγουρος) και ζιλμπέρτο, αλλά ο νιόπλιας φέρει ευθύνη.υπήρχαν κάποια διαστήματα που η ξάνθη επιτίθετο μαζικά.ποια?η ξάνθη σε εκτός έδρας μάτς:!:

Σε πληροφορω πως το ειδα ολο…!:wink:

χορτασατε να ποσταρετε εσεις οι επι δωδεκα χρονια καταπιεσμενοι περσι,να μην το χαρουμε και εμεις λιγο τωρα?:stuck_out_tongue:

Εσείς αρχισατε το κλάμα από τον ιούλιο :stuck_out_tongue: