Παναθηναϊκός

Κάρβου σε παρακαλώ μη γράφεις τέτοια, θα εισβάλει ο Ενιαίος Φορέας στο φόρουμ.
Ήδη προειδοποίησαν ότι όποιος τα βάζει με τον Πατέρα, τα βάζει και μαζί τους…

Δίκιο έχεις. Άσε μη μας πούνε πάλι πως δεν ξέρουμε να χάνουμε και απλά τους μειώνουμε τον τίτλο.

Και πρωτού πεταχτεί πάλι κάποιος, το θέμα μου δεν είναι το ότι οπαδοί του ΠΑΟ πέταξαν κροτίδα και έγινε ατύχημα. Αυτό είναι τραγικό και θα μπορούσε να γίνει παντού. Και στα Γιάννενα και στο ΣΕΦ και το Πάσχα στην Ανάσταση. Η ένσταση μου είναι ο τρόπος που διαχειρίζεται τέτοια συμβάντα ο πρόεδρος της Superleague, ένας θεσμικός παράγοντας που κερδίζει ασυλία επειδή θα αγοράσει κίλερ στόπερ το καλοκαίρι.

Πλύ ξενέρα αυτός ο ‘‘Ενιαίος Φορέας’’, πού΄ναι τα τρελά αγόρια οι Mad Boys ή οι Athens Fans;:):!:

Καλά όλες οι ομάδες έχουν-έιχαν τέτοιους.
ΓΤΠ η ανακοίνωση γτπ όσοι δεν το βλέπουν.Τέσπα, να το κλείσουμε το ποδόσφαιρο να ησυχάσουμε;Έτσι και αλλιώς μπάλα δεν νομίζω να δούμε για 5-10 χρόνια απο καμία ομάδα και είναι και φανερό πoιος θα πέρνει την κούπα αυτά τα χρόνια.
Δε κάνουμε μια παύση λέω εγώ και να ξαναμαζευτούμε σε λίγα χρόνια γιατί είναι κουραστική η γρίνια.
Το άλλο.Έχουν μπει οι γαύροι τα “καλά παιδιά” και λένε για τους βάζελους.Τα αεροβόλα τα ξέχασαν.Τέσπα γενικά τέτοιες μαμακίες "Κάρβου σε παρακαλώ μη γράφεις τέτοια, θα εισβάλει ο Ενιαίος Φορέας στο φόρουμ. " δεν κατάλαβα σε τι προσβλέπουν;Έκτος απο ένα μυξιάρικο Αριανό user που τα σπάει και γαμεί και δέρνει δε νομίζω να υπάρχει άλλος χουλιγκ έδω μέσα.Αν ήταν για το χαβαλέ οκ αλλά φτάνει γιατί μας κούρασε.

Ερώτηση.Η απονομή θα γίνει μετά τα πλέη όφ;

Campeooooooooooooooooon, campeoooooooooooooooooooon

+1 στον από πάνω. Αλλού τα κόμπλεξ σας

το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε το πήραμε…

Μια ομάδα θα το χανε 2 αγωνιστικές πριν το τέλος και λέγεται Λεβερκούζεν.:lol::lol::lol:

[SIZE=“6”]
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ.
[/SIZE]

[SIZE=“6”][FONT=“Verdana”]ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=“4”][SIZE=“5”]ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ,
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ
[/SIZE][/SIZE]

:youwish:

[SIZE=“6”]WE ARE THE CHAMPIONS!!![/SIZE]

[SIZE=“6”]ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ[/SIZE]

θυμαμαι μια χρονια που το ειχε πει ο βαρδινογαννης αυτο και μετα εκανε 12-13 χρονια να δει πρωταθλημα…#-o

Δεν το πανηγυρισαμε καθολου,ειχαν δικιο οι υπαλληλοι.Μονο 60000 λαος πηγε γμτ…

ΥΓ.Τι ωρα ξεκινουν αυτα τα κλει οφ να δουμε τιτανομαχιες?Αντηλιακα,γυαλια ηλιου και ομπρελλα θαλασσας.Καβλα θα ειναι…

ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα εισητηρια με αρη?? κ αν θα παρουν πρωτοι οσοι εχουν διαρκειας???

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα κάθε ομάδα θα πάρει περίπου 23-25 χιλιάρικα .
Τα δικά μας διαρκείας είναι 26000 , βάλε και τους συνδέσμους ,βάλε και των επισήμων .
Οποιος προλάβει …

Ρε παιδιά.,μήπως ξέρει κανείς πιιο κομμάτι, που έδειχνε και τους στίχους, στα μάτριξ του σταδίου έπαιξε με τη λήξη του αγώνα??
Ελεγε για Champion και ήταν σεβεντίλα. νομίζω…:slight_smile:

Πλάκα πλάκα καλή φάση τα play off τώρα που δεν πέρνουμε μέρος.Δεν το λέω για να πικάρω τους ολυμπιακούς.Απλά είναι οι μεγαλύτερες ομάδες και μου φαίνεται θα δούμε ωραία ματσάκια,θα έχουμε και γεμάτο Χαριλάου φέτος…Μια χαρά.Δεν με χαλάει σαν ουδέτερο τηλεθεατή καθόλου…8)Και έρχεται και μουντιάλ μετά!!!:yahoo:

Ti σεβαντίλα ρε άμπαλε :stuck_out_tongue:
The Price , Twisted Fuckin Sister!
The price the price πόσα έδωσες Πατέρα το πρωτάθλημα να πάρεις. [-X

Α και μην ξεχνάμε την απόλυτη ξεφτίλα βέβαια.

καλή φάση ο Φερνάντεζ για μπακ απ του Τζόρβα.
άντε να κλείσει και Τζαβέλλα για αριστερό μπακ (απ) και Σκόκο ή Γκοβού για τη θέση του Σάλπι.

Α ρε Σάλπι, μόνος σου καίγεσαι. Αντί να σκέφτεσαι το CL του χρόνου, σκέφτεσαι τις μπουγάτσες.

Απολογισμό δεν κάνουμε ακόμα. Έχουμε και 2η κούπα μπροστά μας.