Παναθηναϊκός

2-3 χρόνια στο ελληνικό πρωτάθλημα τα έχει άνετα.ας πάρω ισάριθμα πρωταθλήμτα και μια καλή πορεία στην Ευρώπη και μετά παίρνω άλλον…για Ελλάδα είναι υπερκομπλέ.

κατ`αρχας να πω οτι παρα τα 33 του χρονια πραμενει πολυ καλος παικτης,ειδικα για μια ομαδα σαν τον παο.κατα δευτερον μια χαρα θυμαται ποτε επαιξε στην μπαρτσα καθως πηρε τσαμπιονς λιγκ με αυτην ωντας βασικος(επισης εχει παιξει και τελικο τσαμπιονς λιγκ με τη μονακο).τελος δεν μπορω να καταλαβω πως συγκρινεις τον κονσεισαο με τον ζιουλι.αλλοι παικτες,αλλη θεση.

επισης εχω να εκφρασω μια απορια:πως γινεται σχεδον ολοι οι μεγαλοι παικτες που ερχονται στο θρυλο,ειτε σε μεγαλη ειτε σε μικρη ηλικια,να πιανουν και να δενονται με την ομαδα(πλην ντανι)και στον παο κατα εναν μαγικο τροπο ολους να τους βγαζετε αμπαλους και να φευγουν ως τετοιοι απο την ομαδα?(μοναδικη εξαιρεση ο σισε)

εμενα μου φαινεται πισωγυρισμα…

κλασεις ανωτερος του σαλπιγγιδη τεχνικα ειναι σιγουρα αλλα δεν ξερω αν θα εχει τα τρεξιματα του… βαραινουν αποτομα τα ποδια μετα τα 33…

εντιτ: @queen rulez… τον ιουλιο κλεινει τα 34…

o σισέ είναι 28 χρονών.

Προσωπικά θέλω παίκτες με αντοχές.

Οκ ο ζουλί όπως είπα είναι όντως παικτάρα. Μπορεί να μαγέψει ακόμη και τώρα. Αλλά θέλω έναν παίκτη που όυτε να βγαίνει αλλαγή ούτε να μπαίνει αλλαγή όπως η πλειοψηφία των 33και βάλε

Τέσπα χρήσιμοι είναι βέβαια και τέτοιου είδους παίκτες, πάντως.

Αςπάρουμε πρώτα σοβαρούς αμυντικούς και μετά να πάρουμε ζιουλί και κάθε ζιουλι

δεν τους συγκρινω, απλως κρινω τις εφημεριδες που τους παρουσιασαν σαν τον παιχαρα της ρεαλ τον ενα κ τον παιχταρα της μπαρτσα τον αλλο…ενω εχουν περασει απο 2-3 ομαδες ακομα…

με τη διαφορα οτι ο ζιουλι σε οποια ομαδα επαιξε,αφησε το στιγμα του,ενω ο κονσεισαο πλην των δυο-τριων χρονων που επαιξε σε υψηλο επιπεδο με την ρεαλ,δεν καταφερε τιποτα αλλο στην καριερα του.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/nacho-scocco/transfers/spieler_51088.html
και ειναι εγκυρο σαητ :-k

Διαβάζω συνέχεια για πιθανή μεταγραφή Νίνη σε United…Είναι ράδιο αρβύλα ή όντως τον θέλει η Manchester?

καλα το εχουν απο τωρα…?
νοστρανταμους??

στις 4.500.000 λιρες υπολογιζουν κ πετροπουλο??
γιατι τον κοστολογει 1.575.000…:lol:

Ακουσα πως αν δεν φάμε γκολ στο επόμενο ματς, θα έχουμε την καλύτερη άμυνα μας των τελευταίων πολλών(?) ετών, καλύτερη από εποχές μικαελσεν και χενρικσεν. Τραγελαφικό ε

Επίσης επειδή το’ δα τώρα, θα’ ναι πολύ μαλακία να πάρουμε και σκόκο και ζιουλί. Ας πάρουμε έναν απ’ τους 2 (τον δεύτερο καλύτερα) και αμυντικό. Μη τρομπάρουν οι μαλάκες

Πρεπει να καταλάβουμε όλοι, ότι η καλή άμυνα γίνεται με ομαδική άμυνα και των δέκα παικτών, και ο κίλερ αμυντικός είναι χρήσιμος, αλλά αν δεν αμύνονται όλοι, δεν μπορεί να κάνει τίποτα:):!:

συμφωνοί, αλλά ενάς κακός αμυντικός στη καρδιά της άμυνας δεν βοηθάει

καλα νεο για τα εισητηρια με αρη?? σημερα ειπαν οτι θα εβγαινε ανακοινωση…

Ρε σεις τι απίθανα που είναι αυτά τα πρακτικά του Δ.Σ.!!!
Ολόκληρη χολιγουντιανή ταινία στήνεται απάνω τους…

Το αγαπημένο μου απόσπασμα:

[I]Πατέρας: «Ακριβώς. Γι?αυτό το λέω εγώ. Για σκέψου όμως εσύ τώρα εμένα. Έλα στη θέση μου».

Μήτσου (μέλος ΔΣ): «Σε σκέφτομαι πολύ».[/I]

Καλά, διάβασες τα πρακτικά του ΔΣ του ΠΑΟ; Το καταλαβαίνεις ότι αυτά τα λεπτά της ζωής σου δε γυρίζουν πίσω; Δε βρήκες τίποτα εποικοδομητικό να κάνεις, να κοιτάζεις έναν τοίχο ας πούμε. Απορώ…

α ρε Πανάθα, έχεις πάρει πρωτάθλημα και κοίτα με τι ασχολείσαι.
έχεις μάθει τον κόσμο σου να ψωνίζει γκρίνια και εσωστρέφεια.
κατά τα άλλα, ό,τι βγαίνει στις εφημερίδες τέτοιου μεγέθους είναι κατευθυνόμενο και αποσκοπεί κάπου.

ο τελικός μάλλον δεν πουλάει φύλλα, τα play off επίσης.
τι πουλάμε; την διάσπαση του ΠΑΟ, την οικονομική καταστροφή του Ολυμπιακού και τον εμφύλιο πόλεμο στην ΑΕΚ. Καταστροφολογία.

εμένα με ενδιαφέρει να δω την ομάδα μου να σηκώσει την κούπα το Σάββατο.

Εγώ ελπίζω να το πάρει ο Άρης μπας και βγουν στη φόρα κι άλλα πρακτικά!

Αν χαναμε το πρωταθλημα θα βγαιναν στη φορα οι κρυφες ερωτικες περιπτυξεις μεταξυ των μετοχων???:stuck_out_tongue:

Το γελάς αλλά αν ο αρούλης κάνει καμιά πλάκα τότε θα έχετε γιορτή :stuck_out_tongue: