Παναθηναϊκός

μόνο κλάμα…
στο sport-fm είχαν τον χοντρουλη και έλεγε τώρα είμαι διακοπές με τον πρίγκηπα, περνάμε καλά, τον εχω εδω δίπλα, αλλά δεν θέλει να μιλήσει…
του είπα, αλλά άλλη φορά

:lol:

Επισης ειπε οτι τα απαραιτητα χαρτια θα τα στειλει την Δευτερα γιατι σημερα και αυριο ειναι αργια στην Αραβια!!!Τσακα προδρομε θα φας πολλες κλωτσιες!!!

αληθεια ειναι αυτο. εχω φιλους που δουλευουν εκει. ετσι ειναι.

Την τρίτη δεν θα μπορεί να έρθει όμως γιατί δεν θα έχει ταξί.

:lol: :lol: :lol:

Mόνο η Παρασκευή είναι αργία, από όσο ξέρω δουλέυουν εξαήμερο.

Θυμάται κανείς το ΠΑΟ-Δυναμό Τιφλίδας; Είχε τίποτα το περίεργο; Κουλό ματς μου ακούγεται για να κάτσει κάποιος να το στήσει…

φράση κλειδί…Δυναμό Τιφλίδας.!!!
πανιωνιος-Δυναμό Τιφλίδας αν θυμάσαι…5-2

*στήσιμο δεν σημαίνει οτι έκανε κατι ο παναθηναϊκός…ακόμη και μια ήττα χωρίς να το ξέρει ο αντίπαλος, στήσιμο είναι

μεγάλο μάτς το πανιώνιος-δυναμό τιφλίδας.εκπληκτικό ποδόσφαιρο και ανέλπιστη ανατροπή από τον πανιώνιο του αχιλλέα…

Παναθηναϊκός-Διναμό Τιφλίδας 1ημ.-1τελ. με 1,10 τον άσσο. Να πεις ότι γινότανε καμιά ανατροπή 2 ή Χημ.-1τελ. Κάπου βρωμάει το πράγμα με την ιντραλότ της Ιταλίας. Δεν θα μου έκανε καμία εντύπωση αν πίσω και από δω βρίσκεται ο Τζίγγερ. Πρώτο επίσημο παιχνίδι μάλιστα της πολυμετοχικότητας εκείνο. Στρέφει αλλού τα βλέμματα, μαζί με τον χρεοκοπημένο τυχάρπαστο που βγήκε σήμερα και μιλούσε κι αυτός για άραβες και κλεισμένες υποθέσεις, κερδίζοντας χρόνο αποφεύγοντας να απαντήσει για τη ΓΗΠΕΛ, εταιρία συμφερόντων του. Αν είναι όμως, δεν πρόκειται να το μάθουμε ποτέ αυτό, απλές υποθέσεις όλες. Εννοείτε πως θα πρέπει να υπάρξει διαλεύκανση της υπόθεσης όπως και με τον υιό μεγαλοπαράγοντα ορμόμενο στη Μαλαισία. Οι πρώτοι που θα κράξουμε θα είμαστε μείς οι ίδιοι, όχι σαν άλλους κι άλλους.

υγ. 23η μέρα του Σεπτέμβρη και ο ανίκανος ραλίστας ακόμα δεν απάντησε τι συμβαίνει με τη ΓΗΠΕΛ! Γιατί;

σε ενα ποντάρισμα πρόκρισης με κάτι εκατομμυριάκια, μια χαρά χρήματα βγάζεις…δεν λέει κανείς οτι έκανε κάτι ο παναθηναϊκός.
οι άλλοι ανακυκλώνουν χρήμα μεσώ στοιχήματος με την βοήθεια ομάδων σαν την δυναμο και τον πανιωνιο…
οι αντίπαλοι δεν έχουν ιδέα…

άσχετα που μπορεί όντως να μην έχει γίνει κάτι

Δεν έχει νόημα να στήσεις το 3-0 με τέτοια ομάδα. Είναι αναμενόμενο αποτέλεσμα. Αν ήταν να έστηναν κάτι έχει νόημα καμιά κόκκινη ή να έστηναν να χάσει ο ΠΑΟ. Άρα άντε να είχαν στήσει καμιά κάρτα. Για αυτό ρωτάω. Αν είχε τίποτα του στυλ “η Διναμό έπαιζε με 10, κλπ” κλπ

Ο χοντρός πάντως (2lubass) όταν έφαγε τι πόρτα στη συνέντευξη του Βγενόπουλου κάτι είχε ψελλίσει ότι [I]“σε λίγο καιρό θα έχουμε και πληροφορίες για στημένα παιχνίδια”[/I]. Με αυτά που έχω δει απ’ τους καταραμένους όλα τα περιμένω πλέον. Εκδίκηση για αυτούς ισούται με διάλυση της ομάδας. Επαναλαμβάνω το συγκεκριμένο παιχνίδι ήταν το [B]πρώτο[/B] της πολυμετοχικότητας και με Πατέρα πρόεδρο. Αύριο στο εξώφυλλο θα ρωτάει τον Ανδρέα και το Νικόλα να εξηγήσουν στον κόσμο τι έγινε σε εκείνο το παιχνίδι. Ισοφάρισαν δηλαδή τις χρωστούμενες απαντήσεις για αυτή που οφείλη ο αυτιστικός με όνομα σκύλου για το γηπεδικό. Γίνεται μεγάλος πόλεμος…

Μιλάμε για ματς με λογικότατα σκορ (3-0 ο ΠΑΟ, ήττα με 1-0 στην Ιταλία ο Πανιώνιος).

θα μου πέσουν τα μαλλιά…

στήσιμο είναι να κανονίσεις μια ομάδα να αποκλειστεί στα σίγουρα και να ανακυκλώσεις μερικά εκατομμύρια(ή έστω οσα μπορείς) μεσα απο αυτή την πρόκριση
τα άλλα που λέτε για κανονικά σκορ και για πρώτα ματς μετοχικοτητας που κολλάνε?!!!

η ύποπτη ομάδα είναι η δυναμό και οχι ο παναθηναϊκός

Με το που αναφερθηκε ο βγενοπουλος στο θεμα της γηπελ εμφανιστηκαν πριγκηπες και στημενα παιχνιδια.Αληθεια σοφερ ως ποτε θα κανεις την παπια και θα τοποθετηθεις για την γηπελ;;;

8O
Δηλαδή το θέμα με τα στημένα παίζει ανάλογα με το τι βολεύει τον Τζίγγερ; 8O
Δεν το πιστεύω! Εγώ νόμιζα πως είχε έρθει η ώρα της κάθαρσης στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, με πρωτεργάτες τις μπαλαδόφατσες τον Γερουλάνο και τον ΓΑΠ και από κοντά τον γκουρού της αντικειμενικής δημοσιογραφίας τον Θωμαϊδη! :lol:

Αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί το γράφεις εδώ.
Είδες ποτέ κανένα βάζελο να λέει αυτό το πράγμα; Για κάθαρση κτλ.; Ή να προσκυνάει το Γερουλάνο και το ΓΑΠ;

Έχω δεί αρκετούς να αναμασούν το “να μην αρχίσει/να μην γίνει το πρωτάθλημα”

Άκου, υπέρ του “να μην αρχίσει το πρωτάθλημα” ήμουν κι εγώ, χωρίς σε καμία περίπτωση να μασάω τα περί “κάθαρσης”. Όχι μόνο για να τιμωρηθούν έστω κάποιοι βασικοί συντελεστές του κυκλώματος των στημένων και της ντόπας, αλλά -κυρίως- επειδή το πρωτάθλημα αν ξεκινούσε με τέτοιους όρους θα ήταν γελοίο. Και μπορεί να μη φανταζόμασταν ποτέ ότι θα ξεκινούσε, θα παίζανε οι μισές ομάδες παιχνίδια και οι υπόλοιπες θα περιμένανε μέχρι να… οριστικοποιηθούν οι ομάδες, αλλά δεν μπορείς να πεις, όπως και να χει, δικαιωθήκαμε!