Παναθηναϊκός

οκ. μολις κλείδωσε τουλάχιστον το χ. πάμε ρε παναθα!

το πρώτο ξυλο έπεσε ηδη εξω απο το γήπεδο.
αναμένουμε το υπόλοιπο…

Άντε σιγά σιγά έξω από τα ευρωπικά γήπεδα.Μαλάκες.Βαριά καμπάνα θέλω.

:lol::lol::lol: Βλεπω 3-0 με χατ τρικ Φορναρολι

Δεν είχαν διακριτικά και λόγω πολιτικού χρωματισμού των Irriducibili μπλέκει το πράγμα. Δε θα 'χει καμπάνα.

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ. ΟΧΙ, ΟΧΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ

Αυτοι εχουν 3 εγχρωμους… Ο Σισσε ηταν το προβλημα; χα χα χα.

το κεφαλι του γαμω
πολυ καλη κινηση του Σισοκο!!!

τι μαλακια φαγαμε?

Αν ειναι δυνατον ρε μαλακα Σειταριδη αν ειναι δυνατον!!!

AXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAX

Kαι οι καταρτισμενοι δημοσιογραφοι αποδιδουν το αυτογκολ σεεεεεεεεεε…???

[SPOILER][B][U][SIZE=“4”]ΜΑΤΙΑΣΜΑ[/SIZE][/U][/B][/SPOILER]

τι σκατά, δεν είδε ποιος του έδωσε την μπάλα και την γύρισε προς την εστία;

Τι να δει μωρε ο μαλακας γαμω το κεφαλι του γαμω.Τι να πω ρε πουστη τραγικα πραγματα

Ωραιο πλασεδακι ομως… να το μαθει στον Γκεκα ! Ποσο εδινε το αυτογκολ στο πρωτο ημιχρονο ; εβγαλε το service της lamborgini !

…κοίτα όλοι παίκτες εκεί θα προσπαθούσαν να σκοτώσουν τον τερματοφύλακα…ο Γιούρκας πλάσαρε ιδανικά:p
…εντάξει πέρα απ’την πλάκα, δεν έχουν καθαρό μυαλό οι παίκτες, και έτσι τέτοια κουλά λάθη έρχοντα φυσιολογικά
:):!:

α ρε γιουρκα, πανω που την παλευαμε…

Σε άλλα νέα από το Δελφινάριο, ο Αποστολάκης περιμένει ευκαιρία να πει on air τις λέξεις “Λιλίκα” και “περιοδικά ποικίλης ύλης”

[SPOILER][/SPOILER]

Επεισόδια πάλι απ’εξω στο ημίχρονο

Άμα δεν ξέρεις μην το λες καθόλου. Δεν υπάρχει καμία αδελφοποίηση με Ρωμαίους, μονάχα με ένα μικρό group οπαδών που δραστηριοποιείται εντός της 13. Εξάλλου στο πέταλο σκάνε και αρκετοί σίστες με ρούχα Λάτσιο. Αυτά.

Αγωνιστικά δεν την παλεύω να δω άλλο. Ο Φερέϊρα περιμένει να τον διώξουνε, νευρίασε λέει γιατί κόπηκε ο ρυθμός με τη διακοπή χαχαχα, λεφτά για αποζημειώσεις δεν υπάρχουν οπότε τον κρατάμε, διοίκηση απούσα να βάλει κωλόχερο στους τουρίστες εντός των τεσσάρων γραμμών, ξύσιμο με τσουγκράνα, μέτοχοι-λεφτάδες (?) εξαφανισμένοι. Άντε να παίρνει ο μπάοκ σιγά σιγά τη θέση μας στη κόντρα με το αρούρι.

Είπα κι εγώ…

έντιτ
Δεν το παρακολουθώ συνέχεια (είναι πολύ δύσκολο, για να μην πω οδυνηρό), αλλά όποτε ρίχνω μια ματιά πέφτω πάνω σε πούλημα της μπάλας ή κάποια άλλη μαλακία του Σισόκο. Μ’ έχει εκνευρίσει αφάνταστα σήμερα μιλάμε.

Τον πούλο βλάκα Σισόκο
Μου κουνάς και την κεφάλα απογοητευμένος τρομάρα σου