Παναθηναϊκός

στο 1ο γκόλ είναι μαλακία πιστεύω του αριστερού μπάκ που δεν εχει κλείσει προς τα μέσα όπως οφείλει να κάνει όταν παίζετε η μπάλα στήν αντίθετη πλευρά.

γελασε το σκυλι και χτες… λαγος,χουχουμης,τριανταφυλλοπουλος,φουρλανος,μαυριας βασικοι και οτι βγει…

τον λαγο και τον τριανταφυλλοπουλο που τους ειδες βαδικους ; ειδικα ο δευτερος ηταν εκτος αποστολης. το βαζει μικρους παντως εμενα δεν με χαλαει…

οχι ρε συ, λεω να ειναι βασικοι οι πιτσιρικαδες απο δω και περα και οτι βγει. μακαρι να ανεβασει και δυο φορ απο τους μικρους και να διωξει φορναρολι-πετροπουλο…

ΟΚ συμφωνουμε τοτε. και Καρνεζη -Καπινο τερμα και οι Πιντο-Βελασκες ειναι μικροι αν πιασουν εχει καλως. 1-2 παιχτες στο κεντρο να ειχαμε και οπως λες και επιθεση και οπου σε παει…

αυτο με τους μικρους , επειδη το λεμε καθε χρονια οταν χανεται η μπαλα με τις γκελες, ειναι λαθος κατα τη γνωμη μου.

βαζεις 11 18χρονα, σου παιρνει ενα 6-0 ο γαυρος στο ΟΑΚΑ και καις μια γενια ποδοσφαιρστων.

ειδα και την Αεκ φετος που επαιξε μονο με πιτσιρικια τι βγηκε

ενω ο Τοτσε ειναι γκολτζης?

αποδεδειγμενα ναι ειναι πιο γκολτζης, πως να το κανουμε δηλαδη…

@μικα, δε μιλαω για μια 11αδα πιτσιρικια, οσοι απο τους μεγαλυτερους αξιζουν ας παιζουν…

απο αυτους που εχουμε ναι συμφωνω οτι ειναι πιο γκολτζης.
αλλα για τον ΠΑΟ βασικος σεντερ φορ δεν κανει.Για αλλαγη ναι.

Σε εναν σοβαρο Παναθηναικο δεν θα περναγε την πορτα της παιανιας αυτος και τα 3/4 της εντεκαδας

εγω πιστευω οτι ο καλυτερος μας παιχτης ειναι ο Καρνεζης

ο οποιος ομως ειχε φαει το κραξιμο της αρκουδας…

πιο πολυ το εχουν φαει αλλοι
π.χ ο Ζεκα

Μακραν ο καλυτερος αυτην την στιγμη και μεγαλος μαγκας που καταφερε και γυρισε το κλιμα υπερ του γιατι σχεδον ολοι(μαζι και εγω)τον θεωρουσαν τελειωμενο μετα το γκολ που ειχε φαει με την Αεκ,και την αποβολη στα πρωτα λεπτα στο περιστερι

Μονάχα εσύ έμεινες και πάνε να σε καταστρέψουν οι άσχετοι. :frowning:

Α ρε Μητσαρα ποσο μονος εχεις μεινει!!!

Τρακη κοιτα τα κατορθωματα σου.Καταντησες τον Παναθηναικο να χανει απο τον ικαρο καλλιθεας με mvp τον κυριτση.Και εις ανωτερα [-X[-X

:’) Και πίστευα ότι εμείς ήμαστε τραγικοί που κερδίζουμε με το ζόρι το ντέρμπι με την Τσεντεβίτα…

Γατάκι Σέρβε, παρακολούθα Άρτζι να δεις πως φτιάχνονται οι ομάδες, όλα τα έτοιμα τα είχες πως να μην έπερνες 5 ευρωπαϊκά. Εδώ σε θέλω με αυτούς τους άσχετους να το σηκώσεις, Γκαστόνε όλο κωλοφαρδία ήσουν, ενώ ο Ζοτς των Δυτικών Προαστίων άλλο πράμα. [-X

Ενω πέρσι με Καβαλα.Γενικα μην αρχισει η καταστροφή παλι

Τετοια ματς να τα παίρνει ο ΔΔ μονος του.Προσκυνάμε στο πως βλεπει γήπεδο κτλ ομως πλεον δεν εχει διπλα Σπανουλη-Σισκάουσκας,θα πρεπει να κανει και σκορ.