Τι κανετε τωρα?

χμμμμπφ… :wink::smiley:

Υπονοεις κατι φιλτατε Βλεεδιν?:smiley:

εγώ? τίποτα! O:)O:):–:--

:lol2::lol2::lol2::lol2:

Γύρισα από ιταλικά, βλέπω το Holy Grail στο youtube και χαζεύω ρόκινγκ :slight_smile:

χαζεύω στο ρόκιν,είμαι μσν και ακούω μουσική αλλά μετά θα πάω για 50-50 και ένα θεικό διώρο φυσικής:?:stuck_out_tongue:

[SPOILER] Αυτήν;

[/SPOILER]

Ασε ρε Evangele Ματζόρε που διαβάζεις και ποίηση :Ρ

χασμουριέμαι!!!

αυτή την στιγμή υπάρχω. την στιγμή που διάβασα το θρέντ, διάβαζα το θρεντ.:roll:
τις στιγμές που πληκτολογώ αυτήν την πρόταση , πληκτολογω αυ΄την την πρόταση:
τις στιγμές που πληκτολογώ αυτήν την πρόταση , πληκτολογω αυ΄την την πρόταση

αυτά. ήμουν όσο πιο σαφής μπορούσα
:D8):stuck_out_tongue:

ετοιμαζομαι να παω στο μετροπολις το ανακαινισμενο,που ειδα πολλα καινουρια σιντια,ψιλοφτηνα και μεγαλη ποικιλια και να του αλλαξω τα φωτα!!!

κλανω παλι…οχι νταξ …τροω τουρτα και σκεφτομαι ποτε θα παω να κανω τα αγγλικα μ…

ΔΩΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!
εννοεις το μετροπολις που παλια δεν ειχε μεταλ?
το αλλο γιατι εβαλε λουκετο στον 2ο οροφο?

Πινω το καφε μου και χαζεω το γιουτιουμπι.

ναι,αυτο,το ανακαινισαν αλα public φαση…προχτες που ειχα παει,ειχε σχεδον φουλ δισκογραφιες και αρκετα Cd που εψαχνα καιρο…σημερα,ε,τα ειχαν παρει σχεδον ολα…αλλα και παλι,εχει αρκετα και εχει και κατι ωραιες προσφορες(Pulse-floyd 10 euro κτλ…και ολα τα sigur ross 9.50:D)…μλκια γτ ειχα μια στανταρ λιστα και δεν βρηκα αυτα που ηθελα:((αλλα πηρα mastodon απο no remorse και τους την εφερα!!)…απο το αλλο,ομονοι,το γνωστο,μεταφερθηκε στο καινουριο,γιαυτο δεν εχει αλλους οροφους εκει…go check!!

Περιμενεεεεεεεεε

Taake 5 euro στο Saturn, και κάνα δυο άλλα Sigur Ros 6.5 euro στο Public

Ελπίζω να σε πρόλαβα

ουφ,με προλαβες chief,ευτυχως,γτ αφησα τελευταια στιγμη 2 δισκους ροςς που μου ελειπαν…δεν εχω παει public,παρα μονο στα εγκαινια τοτε και μια φορα ψιλοβολτα στα Dvd…ισως ηρθε η ωρα να του ριξω μια ματια…

To Public είναι κλάσεις ανώτερο από το Μαντρόπολις ρε, εγώ πάω συχνά και βρίσκω καλό πράμα.

εδιτ - σποιλερ για BSG 4x20:

μη με λες chief, αυτός κατέστρεψε 2 πολιτισμούς να πούμε :stuck_out_tongue:

xaxaxa:lol::lol::lol:,οκ…’‘admiral’’???:lol::lol:θα παω αυριο public να δω,μλκια μου που δεν το ειχα τσεκαρει ακομα,θενκς!!:smiley:

αυριο ανεβενουμε 3ημερη στην Αθηνα ωρε…αν αρχισω τα συνθηματα τ ΠΑΟΚ στο συνταγμα θα φαω πολυ ξυλο?

Bασικα, χεσμενο θα σ’εχουν.

Βλέπω αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=G03cJu3ZL8w