Περί σορτσακίων, τουριστριών και περιεχομένων των περι ων ο λόγος σορτσακίων |}~{|

Αααα ρε τωρα το επιασα :p:p…

Παντως παιδες πρεπει να σας πω πως νταξ εχει ξεφυγει λιγο το πραγμα…Δεν λεω γουσταρω να βλεπω και τα σορτσακια και τις φουστιτσες και τις πιο…ελευθερων ηθων κοπελες αλλα και καμια λιγο πιο serious δεν εβλαψε ποτε. Εν ολιγοις, αν η αλλη φοραει σορτσακια και ειναι βεβαια και ομορφη, αλλα ταυτοχρονα και λιγο μαζεμενη (συμπεριφορα κυριως) ειναι το καλυτερο…Εχει σασπενς το πραγμα, θελει στρατηγικη, δεν πεφτεις με τα μουτρα πανω της και σου δινεται ευκολα.

αν θες βρισκεις απο ολα8).δεν ειναι απαραιτητο οτι μια κοπελα που φοραει καθε μερα σορτσακια,ειναι τσουλα.:wink:

A να γεια σου…Αυτο εννοουσα. Να φοραει τα σορτσακια της αλλα να μην ειναι σονυ και ντε τσουλα.

βρε και τσουλα να ναι :smiley:

+1

Bleedin προχώρα σε θέλει όλη χώρα

α και μια στα 17 βάζει κάτω άνετα μια στα 25 8)

Συνεχίζουμε!

Γίνονται καλύτερα/ες μεγαλώνοντας, trust me 8)

Ρε οσες κοπελες φορανε σορτσακια καθε μερα δεν ειναι επειδη ειναι τσουλες αλλα επειδη…ζεσταινονται!!!Αλλα και για να λεμε την αληθεια το κανουν για να τραβαν και τα βλεμματα…:smiley:

:respect: απλα :respect:
:stuck_out_tongue: 8)

χθες απογευμα-βραδακι…τσουλουσα με το πατινι…και περναει ενας μεγαλος ερωτας μου απτον διπλα δρομο…με σορτσακι…και εγω εννοειται πως κοιτουσα μεσα απτα καγκελα διακριτικα…και εκει που νομιζε οτι ειχε φυγει απτα βλεμματα,σε μια γωνιτσα.σκυβει να δεσει κορδονι . :expressionless:

Και ένας παπαρδέλας με πατίνι τη βλέπει και καυλώνει. Το πατίνι αφήνει, το κώλο της γαμάει και αφήνει για ενθύμιο CD D.R.I. (copyright Κώστας Πρέκας)8)

Σε πόσα λεπτά θα φάει delete το πόστ; Έλα να ακούω στοιχήματα…

Εξαρτάται πόσο προσβλητικό θα το θεωρήσει ο ίδιος ο παπαρδέλας. Aλλά μάλλον είπα μεγάλη χοντράδα οπότε συγνώμμη Κωστή!

edit: Επειδή είμαστε off-topic να πώ και γώ τη γνώμη μου. Λοιπόν όχι ότι με χαλάνε τα σορτσάκια αλλά ντάξει η φούστα είναι άλλη φάση: η σκιά ανάμεσα στα πόδια αφήνει τη φαντασία να οργιάζει8)

γιατί οργιάζει? υπάρχει περίπτωση να βρεις κάτι άλλο εκτός από νιμου εκεί δλδ? :-s

ποια προσβολη ρε? :smiley: Σονισφερ ερχεται :smiley: δεν ειχα σιντι D.R.I πανω μου αλλιως :smiley:

Που ξέρεις ότι δεν υπάρχει μια παγωμένη Dom Perrignon εκει μέσα?:lol::lol:Ντάξει λειτουργεί υποσυνείδητα εν είδη μυστηρίου πιστεύω. Ενώ ξέρεις ότι υπάρχει μουνί από μέσα, πάντα θα κοιτάζεις να σηκώσεις τη φουστίτσα για να εκτιμήσεις τον εσωτερικό της κόσμο. Σωστά?

Οκ τότε απλά επειδή ήταν έρωτας σου παλιός είπα μήπως σε πείραζε:)

ερωτας = gilf ρε :smiley:

Πές το έτσι ντε!:smiley:

στο θεμα μας αλητες :smiley:

φφφφφφφ ζεστη ρε!

και σε celebrity (η παντόφλα αισχρή βέβαια):

και μετα λετε τους δρομους στην ελλαδα χαλια.