Αποκρουστικες ιστοριες

Εχετε καμια αηδιαστικη ιστορια που σας εχει εγκατασταθει ανεξιτηλα μεσα σας.Εχετε καμια που να βγαζει και γελιο και να μην ειναι μονο για να λυπαστε τους εαυτους σας.Θα σας εξιστορησω μια απο τις πολλες που εχω εδω και τωρα.Ημουν με μια μεγαλη μου ξαδελφη σε μια παραλια ενω ξαφνικα περναει απο μπροστα μας ενα σκατο 5-6χρονων και χωνει το δαχτυλο του στη μυτη του και βγαζει μια μυξα σαν σκουλικι 1 μετρο και τη τρωει. (=P~ ).Sorry αν σας γυρισα τα αντερα αλλα τοτε ημουν στη τρυφερη ηλικια των 10 και απο τοτε δυστυχως δεν μπορω να τη ξεχασω.Το καλο με αυτες τις ιστοριες ειναι οτι μετα απο αρκετα χρονια τις περνεις στη πλακα.Μη θαψετε και αυτο το θεμα γιατι κατι μου λεει οτι θα ριξουμε πολυ γελιο εδω μεσα…

Χα ειχαμε στο Γυμνασιο εναν που τις εβαζε στην τυροπιτα και τις ετρωγε.
Το ειχα πει σε μια κοπελα που τον γουσταρε μερικα χρονια αργοτερα και της περασε αυτοστιγμη.:stuck_out_tongue:

Οταν λες "τις εβαζε"ποιες εννοεις?Μη μου πεις αυτο που φανταζομαι…

Εχω παει για ποτο με τον Bluezlick.

Ναι,και?Ελα μη φοβασε,ο Bluezlick ειναι χιπης και δεν θα σε πειραξει. :stuck_out_tongue:

Αυτο.:stuck_out_tongue:

Τι εννοεις? Ποσο πιο αποκρουστικες?

Kαλα με τι επιανε τα φιστικιια εκει που ειχατε παει? :-k

Μ’οτι τα πιανουν οι ελεφαντες. Αλλα αυτος το εχει αναμεσα στα ποδια.

:lol3::lol3:

Ειχαμε στο δημοτικο εναν που τις ετρωγε μες στην ταξη,σε καθε ωρα μαθηματος ετρωγε και απο τεσσερεις…:? :? :?
Φαντασου μεχρι το τελος της μερας ποσες ειχε φαει…:smiley: :smiley: :smiley:

Και στις εκδρομές με τι τρεφόταν;

:-k :-k ε?

Γενικα εχει παρατηρθει οτι τα μικρα τρωνε τις μυξες τους σαν λιχουδιες… :?

Το σκυλι μου οταν ηταν μικρο ετρωγε τα σκατα του.

[SIZE=“4”]ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ…ΕΕΕΕΕΛΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΣ[/SIZE](Smilie Που ξερναει)
Εdit:Δε το ταιζεις βρε παλιανθρωτε? :stuck_out_tongue:

Nαι ρε.Και γουσταρε κιολας.

Αλλα ειναι γαματο

δεν πιστευω στο καπακι να ηθελε γλυκιες και να σου οραμαγε να σε γλυψει ??? :-k

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: =D>

Αν δεν το τάιζε δεν θα χεζε το σκυλί. Θα χε πεθάνει από ασιτία.