Αποκρουστικες ιστοριες

Καλά το βίντεο είναι πού χυδαίο αλλά και αυτός που έγραψε στην πόρτα σκατά είναι εξίσου χυδαίος

Αχαχ ναι, και μπαίναν από την παραλία σε μας δίπλα για να κάνουν μπάνιο :stuck_out_tongue:

Α κι εγω εχω δει κατι παρομοιο σε πορτα τουαλετας. Χαμογελακι (:)) με σκατογραφη. Aξιαγαπητο

[SPOILER]νταξει το τελευταιο βιντεακι ηταν φρικη! :lol:

το παρατησα εκει που εβγαζε τα γυαλια γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να δω κανα εντερο και τρωω τωρα! :lol:[/SPOILER]

ρε φλώρια δείτε 1 man 1 screwdriver να στανιάρεται (πάλι με τον ίδιο είναι)

:expressionless: μην μου πεις ότι κάναν αυτό που μου πέρασε από το μυαλό :stuck_out_tongue:

Ναι πατατα.Θα σε ταραξουμε αλλα καλα καταλαβες,αυτη ειναι η αληθεια…

bump

Μύγα στη σαλάτα της λέσχης απόψε. :evil:

Τι διάλο κατάρα είναι αυτή που με κυνηγάει ?!
Ανέκαθεν στην οικογένεια ήμουν ο τριχοεντοπιστής στο μεσημεριανό τραπέζι…
Ναι, νόμος του Μέρφυ.

Δεν είσαι ο μόνος… :lol::lol::lol:

Koρυφαιο ποστ στην ιστορια του συμπαντος:lol3::lol3::lol3::bow2::bow2::lol3:

Μοίρα εκπαίδευσης τοπικής άμυνας στο κέντρο της αεροπορίας στην Τρίπολη.Έχει ψωφόκρυο και μάλλον την έχω αρπάξει.Έχω νούμερο θαλαμοφύλακα 2-4 το πρωί.Από νωρίς νιώθω την κοιλιά να γουργουρίζει αρρωστιάρικα και το έντερο να συσπάται βασανισμένο.Σε κάποια φάση το διαπίστωσα:ερχότανε τρελλό χεσίδι και μάλιστα κόψιμο.Βουρ λαχανιασμένος για τις τούρκικες με ήδη κατεβασμένα τα παντελόνια.Αμολάω ένα τριρλιό που ένιωσα ότι άδειασαν τα σωθικά μου στη χέστρα.Σηκώνομαι ξαλαφρωμένος και χαμογελαστός και κοιτάω,ΟΥΠΣ!!!Μία στρώση κάλυπτε όλη τη λεκάνη της τούρκικης.Τραβάω καζανάκι.Τίποτα.Το τσιρλιό εκεί κολλημένο να επιμένει.Ξανατραβάω,τίποτα!Τελικά ύστερα από μερικές άκαρπες προσπάθειες εγκαταλείπω και πάω για ύπνο.Το πρωί ακούω φωνές από την τουαλέτα.Δέκα άτομα να προσπαθούνε με νερό και σκούπες να διώξουν την κολλημένη ευκοίλια και να μη μπορούνε με τίποτα!Βρισίδια,κακίες,χαμός,ευτυχώς κανείς δεν είχε βρει τον ένοχο.Μετά από μια βδομάδα και ύστερα από επιθέσεις με χλωρίνη και σκούπες μπορώ να πω ότι οι τούρκικες γυάλισαν ξανά!

Κλάμα!!!

Φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα να συνεχίσω με μία ακόμη ιστορία,υπάρχει η ανάγκη να τις εκμυστηρευτώ κάπου.Ήταν Καλοκαίρι στο χωριό.Από εκείνους τους τεμπέλικους Αύγουστους,ποτισμένους στο φλερτ και στο αλκοόλ,περισσότερο στο δεύτερο.Είχα μόλις ξυπνήσει από ένα τρομερό hangover με μπύρες,κρασιά και ντόπια τσίπουρα με γλυκάνισο.Το κεφάλι βούιζε ακόμα από τα κλαρίνα σαν την καμπάνα του Αη-Νικόλα και το στομάχι ήταν δεμένο κόμπος σαν το Γόρδιο δεσμό.Χτυπάω φραπεδάρα στο σέικερ,ανάβω τσιγαριά και καβαλάω το αγροτικό να πάω βόλτα στο βουνό να πάρω αεράκι και να ξελαμπικάρω.Εκεί που παίρνω τις στροφές δίχως αύριο και η καρότσα να σέρνεται στα χώματα σαν ψαρόβαρκα και το στέρεο να βογγάει με Rancid στα τέρματα,πετυχαίνω μια πηγή.Ωπ,λέω,εδώ είμαστε.Τραβάω χειροφρενιά με στυλ και κατεβαίνω να πλύνω τα μούτρα μου με το γάργαρο και δροσερό νεράκι.Λέω:δεν πίνω και μερικές γουλιές από αυτό το βάλσαμο;Πίνω λοιπόν.Το αγιασμένο νερό της πηγής κυλούσε μέσα μου και με αναζωογονούσε.Ώσπου ξάφνου νιώθω σπασμούς.Όχι απλούς σπασμούς.Σφάχτες στην κάτω κοιλιακή χώρα και το αντεράκι ήταν έτοιμο να εκραγεί σαν φουρνέλο.Γούρλωσα τα μάτια:αντιμετώπιζα μια δυσάρεστη αλήθεια.Μια ακατανίκητη ανάγκη να χέσω εκεί στην εξοχή.Σε κλάσματα δευτερολέπτου πετάγομαι πίσω από κάτι φτέρες και αμολάω τα χθεσινοβραδινά side products σαν βόμβες ναπάλμ.Τους σιχαμερούς ήχους κάλυπταν τα μελωδικά punk ξεσπάσματα του Tim Armstrong.Ανακουφισμένος μετά από αρκετή ώρα ψάχνω στο ντουλαπάκι του Hilux.Άφαντα τα μωρομάντηλα.Damn it!!!Τελικά βολεύτηκα με κάτι κουρέλια που είχα για να γυαλίζω το ταμπλό,τα οποία απέρριψα εκεί στη φύση δίχως τον παραμικρό οικολογικό ενδοιασμό.

Και μια τελευταία πραγματικά αξιοσημείωτη ιστορία.Καλοκαιρινή παρτάρα στο διπλανό χωριό.Καυλάντισμα με γκομενάκια,το αλκοόλ να ρέει από τις βρύσες και τα μπάσσα να κάνουνε τα γέρικα κεραμίδια να τριζοβολάνε από την έκσταση.Ο Αλέκος είχε πιεί πολύ.Σίγουρα ένα μπουκάλι ουίσκι μέσα σε μία ώρα,καμικάζι το δίχως αλλο.Ως επόμενο του έρχεται ανακατωσούρα και τρεκλίζοντας σαν σαπιοκάραβο κατευθύνεται ώς τη διπλανή πηγή.Εκεί αναποδογυρίζει το στομάχι του και έχω την ισχυρή υποψία απέβαλε και ένα κομμάτι συκώτι.Γαλήνιος έπειτα ξαπλώνει πάνω στο παχύ χορτάρι,δίπλα στα ξερατά,και παραδίδεται σε έναν ύπνο δίχως όνειρα,γουργουρίζοντας σαν το γατί.Ο Γιάννης είχε πιεί κι αυτός πολύ.Μπύρα κυρίως.Όταν η κύστη του διογκώθηκε σαν παραφουσκωμένο μπαλόνι ακολούθησε το γνωστό δρόμο:κατούρημα κάπου απόμερα,στα σκοτεινά,πάνω στα παχιά γρασίδια του βουνού.Σχεδόν τυφλός από το μεθύσι και βγάζοντας αγκομαχητά ευχαρίστησης,αδειάζει όλο το κάτουρο πάνώ στο αγγελικά κοιμώμενο προσωπάκι του Αλέκου.Αδυνατώ να περιγράψω τις οδύνες που νιώσαμε,λόγω κράμπας στους κοιλιακούς,από τα γέλια τις επόμενες στιγμές.

2 Likes

το πρόβλημα σε όλα αυτά είναι αυτό! Ποτέ γλυκάνισο στο τσίπουρο μου!!! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Εχω αντιστοιχη ιστορια απο τον στρατο πριν πολλα χρονια.

Ειναι βραδακι τον χειμωνα του 2000 εφτασε παλι η ωρα μου να κανω σκοπια … Ηδη απο την στιγμη που πηγαινα ενιωθα το στομαχι μου , παραξενα (παλι καμια “βρωμια” θα ειχα φαει για βραδινο) αλλα δεν μου ερχοταν και να αφησω το πακετο μου οσο ημουν στο θαλαμο.
Φτανω στη σκοπια νιωθω ψιλοχαλια αλλα για κακη μου τυχη ( ; ) σχεδον στα καπακια περασε το περιπολο . Οποτε τα δυο παιδια εφυγαν απο το οπτικο μου πεδιο στα 5 πρωτα λεπτα της σκοπιας μου.

Δεν ειχα κουραγιο ομως να τους ξαναφωναξω μετα απο λιγο οταν και κοντευα να διπλωθω απο τους πονους.
Λεω δεν γαμιεται θα παω λιγο περα απο την σκοπια που εχει ενα λοφακι και θα αδειασω εκει. Αφου αφησα τα απαραιτητα βογγητα και ξαλαφρωσα κοιταω στις τσεπες μου για χαρτομαντηλα ,που ημουν σιγουρος οτι ειχα αρκετα, και βλεπω μονο ενα μεσα στο πλαστικο σακουλακι της zewa.

Παιρνω τα χοντρα και σκεφτομαι οτι δεν γινεται να βγαλω ετσι τις επομενες 2 ωρες . Αποφασιζω λοιπον να βγαλω το χακι φανελακι μου , να το κοψω λωριδες με την ξιφολογχη (καλε ποσο μαχιμος ημουν ; Πως τα καταφερα και δεν εγινα τρου ; ) και με λιγο νερακι που ειχα μαζι μου ημουν πιο καθαρος και φρεσκος και απο ποπουδακι μωρου. Γυρισα μετα απο 2 ωριτσες στο θαλαμο και κοιμηθηκα σαν πουλακι.

Λιγα χρονια μετα το στρατοπεδο το εκλεισαν . Μαλλον το παραεχεσα !

2 Likes

Δεν έγινες τρου γιατί φόραγες φανελάκι…

1 Like

απαραιτητο και αναγκαστικο αξεσουαρ …

Χαχαχα,ο στρατός είναι το πλέον κατάλληλο μέρος για αηδιαστικές ιστορίες και σκηνές απείρου κάλους,ντυμένες φυσικά στο χακί(ή στο μπλε).

1 Like

μπορει να λετε για το φανελακι οτι θελετε αλλα ηταν πολυ Brutal να προσπαθεις να διακρινεις με την βοηθεια ενος φακου τους καφε λεκεδες πανω στο χακι υφασμα για να σιγουρεψεις οτι εισαι καθαρος !!

2 Likes

Ένα ακόμα Καλοκαίρι στο χωριό πλησιάζει στο τέλος του.Όλα τα παιδιά έχουμε μαζευτεί στο μικρό μας μπαράκι για να αποχαιρετιστούμε.Αφορμή για ξεφάντωμα,χορούς,ξέφρενα μεθύσια,μουχαμπέτι και ατέλειωτα απελπισμένα πεσίματα.Ο Αργύρης φτιάχνει τα δικά του αυτοσχέδια παρανοϊκά κοκτέιλς με ονόματα του τύπου:αεροπλανάκι,μπακαλιάρος,γκουρλιτσόχορτο και τη μέγιστη ατομική βόμβα αλκοόλ με το χρώμα της στάχτης:ο θάνατος της αλεπούς.Ο Σωτηράκης στο μεταξύ είχε πιεί πολύ,άμαθος σε τέτοια μεθύσια λόγω της λιτής αγροτικής ζωής που έκανε.Γρήγορα ξέρασε μισοχωνεμένα πέντε κομμάτια πλαστό και τέσσερα σουβλάκια σε μια γωνιά του μπαλκονιού.Είμαι πεπεισμένος ότι πιτσιλιές εμετού λέρωσαν την πασμίνα της Έλενας.Ο Άκης ο Διόνυσος είχε πιεί κι αυτός πολύ.Αλλά ο Άκης είναι ο Διόνυσος,το πολύ πολύ να του πέσει το ζάχαρο στο -100.Χτυπάει λοιπόν ένα σάντουιτς από την ψησταριά του Κώστα.Βγαίνοντας στο μπαλκόνι να το απολαύσει,αυτό γλιστράει και πέφτει face down στον εμετό του Σωτηράκη.Ο Άκης ατάραχος το σηκώνει και το κοιτάζει.Πετάγεται η Φωτεινή και του λέει:ρε Άκη,μην το φας,έχει πέσει στον εμετό.Ο Άκης με ύφος σχιζοφρενή παραληρεί πάνω στο μεθύσι του:Ε σιγά,θα πάρει και γεύση!Και τραβάει μια γενναία δαγκωνιά στο λαχταριστό σάντουιτς.