Αποκρουστικες ιστοριες

Όταν κατουράς πρέπει να κατουρηθείς και πάνω σου δλδ?:S

ελα ντε,κατουρας και βαζεις και τα χερια αναμεσα σε σενα και τη λεκανη για να δεις αν ειναι “ζεστα” τα κατουρα?

ο χρηστης εαρεντιλ πρεπει ναναι γυναικα:p
αποκρουστικη ιστορια…δεν ξερω αν πιανεται

εγω και κατι φιλοι μου πηγαμε σε παρκιν και κατουρησαμε (μετα απο μπυρονια, ειχαμε μπολικα) ενα αυτοκινητο, το πλυναμε σχεδον.πορτες, χερουλια, τζαμια και τον αποθηκευτικο χωρο απεξω . ωραιες εποχες:cry:

με κουρασατε…

για να δεις τι αντρας που ειμαι αμα ερχοσασταν να κατουρησετε το δικο μου αυτοκινητο θα σας εκοβα τα τστσνια:lightsabre: brutal κι ετσι

παντως σοβαρα αν κατουρουσατε το δικο μου αμαξι:x

φιλα το τσουτσουνι σου Ασυφταος

ρε, ηταν παρατημενο αμαξι με σκασμενα λαστιχα, δεν πιστευω να το ηθελε κανενας ετσι κιαλλιως

Θεικό thread :smiley:
Παλιά παίζαμε ποκερ καί μετά όποιος έχανε έκανε κάτι πού τού έλεγε ο αλλος εμένα μού είπαν να φάω μία μεγάλη κουταλιά κακαο.Ήρεμος νομίζοντας ότι δεν είναι τίποτα φοβερό έφαγα…

Το κακάο κόλησε στο λαιμό μου δεν μπορούσα να πάρω ανάσα και μετά ξέρασα όλο το κακάο μαζί με τα αποφάγια δεν έχω pic :frowning:

Ω!μ’αρεσουν αυτα…ξεκιναω προχειρα οτι μου ερχεται
θαρρος η αληθεια:
1)παιζαμε 5 ατομα και φτυσαμε ολοι στο χερι του τυχερου που ειπε θαρρος και επρεπε να το γλυψει
2)στον επομενο που ειπε θαρρος(δεν μαθαινεις αμα δεν παθεις τελικα…)τον βαλαμε με το κεφαλι αναποδα κατω απο τη βρυση στοχευοντας μυτη και την ανοιξαμε…του εβγαινε απο το στομα σε καποια φαση…πολυ brutal
3)(ναι…παλι θαρρος)επρεπε να σνιφαρει αψεντι 90%περιεκτικοτητος και απο την εκφραση και το τρεξιμο στην τουαλετα για να βγαλει μυξες και να ξεπλυθει μαλλον πρεπει να ψηθηκε ολο το συστημα της μυτης
4)next…ενα σφινοποτηρο λιιιγο γεμισμενο με μιξα που επρεπε να το πιει

εγω
1)ξερασα στο κεφαλι του κολλητου μου που κοιμοταν στο πατωμα μετα απο ποοοολυ βοτκα…και ειχε και μακρια μαλλια και κολλαγανε εκει ολα μαζι…:-s3μερες δεν μου μιλησε
2)περυσι το καλοκαιρι ειχα επισης ξερασει στον υπνο μου και ξυπνησα πολυ ομορφα μεσα στη σκηνη(δεν μπορω να το περιγραψω αυτο γιατι αναγουλα μου ερχεται…παντως η ζεστη που βαραγε ο ηλιος την σκηνη τα εκανε χειροτερα…τζιν δεν ξανα ηπια απο τοτε…)

αυτα για τωρα…αμα θυμηθω τπτ θα επανελθω

H jackass κανουν κακο στην υγεια…

ναι…μονο που δεν πρεπει καν να ειχε αρχισει η σειρα τοτες χρονολογικα αν τα παρουμε…βασικα και να την ειχαν αρχισει,στην ελλαδα ηρθε πολυ αργοτερα.οποτε θελω να καταληξω οτι δεν χρειαζεται να βλεπουμε μλκες για να επηρεαστουμε…γινομαστε κ απο μονοι μας αμα θελουμε8)

Με εχει κουτσουλησει γλαρος στο κεφαλι…
Οποις εχει δει κουτσουλια γλαρου ξερει οτι ειναι οτι πιο σιχαμερο μπορει να σου συμβει, ισως με μονη εξαιρεση το να φας σαντουιτς με χυσια μεσα… Ρε hatebreed, ακομα μου ερχεται να ξερασω ρε θεουλη. :lol:

Και ενα αλλο που μου ηρθε… Κοιμομουνα σπιτι ενος φιλου μου και ηταν και ο αδερφος του εκει. Κατα τις 5 το πρωι ακουμε χριστοπαναγιες και σηκωνομαστε και βλεπουμε τον αδερφο του φιλου μου να βλαστημαει και να χτυπαει το κρεβατι με το μαξιλαρι λεγοντας “στη μουρη μου η πουτανα!!! στη μουρη μου!!”
Ειχε ανεβει μια κατσαριδα στη μαπα του οταν κοιμοταν και βολταρε πανω του :stuck_out_tongue:

Γενικώς είναι πολύ must να αποκαλείς τις κατσαρίδες πουτάνες όσο τις κυνηγάς να τις σκοτώσεις. Προσθέτει στην ευχαρίστηση.

να δειτε τωρα φαση,τον αδερφο μου,20 χρονων γομαρι 100 κιλα οταν βλεπει κατσαριδα:Γιαννη φατηνααααααααααααααααααα(ανεβαινει πανω στο κρεβατι)!!![-X
αντρας…

Eγω σιχαινομαι να τις πατησω γιατι αυτο το κρατς που κανουνε με τρελαινει.
Τις κυνηγαω με σκουπες, τους πεταω πραματα… μια φορα ειχα σηκωθει για νερο το βραδυ και ειχα δει μια στο νεροχυτη. Ανοιξα στο τερμα το νερο και την επνιξα :stuck_out_tongue:

Και ναι αυτο το “πουτανα” ειναι οντως μαστ.
Αν περπαταγε παντως στη μουρη μου θα εσπαγα ολο το δωματιο απο την τρελα μου

ναι…κατσαριδες…μου ηρθε αυτο που νομιζα οτι ειχα διαγραψει απο τη μνημη μου.τουλαχιστον 10 χρονια πριν σε διακοπες…ξυπναω να πιω νερο το βραδυ κ οπως περπατω στα σκοταδια…ακουω ενα αποτροπαιο κρατς…(οχι,δεν φοραγα ουτε παντοφλες ουτε παπουτσια…)και το τραγικοτερο ηταν οταν ετρεξα κουτσο και αναψα το φως να κοιταξω απο κατω

τα ποδαρακια κ λιιιγο κελυφος,ζουμια κτλ που ειχαν απομεινει στην πατουσα μου :lol::lol:

pax συνεχισε να κρατας το θρεντ ψηλα:D

Μετά απο σειρά δοκιμών, εξετάσεων και πειραμάτων, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι τα απορρυπαντικά πιάτων είναι 100% αποτελεσματικά για τον πνιγμό των κατσαρίδων. :slight_smile:

On topic: Έχω δει γάτα να τρώει το μικρό της. 8O8O8O

Μπλιαχ :?
Εγώ είχα δει τον ξάδερφό μου να πατάει ένα ψόφιο ποντίκι.
Ήταν officially disemboweled.

ενα παιδι στο δημοτικο(το συνεχισε αυτο και στο γυμνασιο)εβγαζε απο τη μυτη τ μυξες,τισ κωλουσε στον κωλο του(!!!)και μετα εγλειφε οτι εμεινε στο δαχτυλο.

Παλια ειχα προβλημα στο εντερο(πριν την εγχειρηση σκωληκωειδητιδας)και καθε 3μηνο περιπου με επιανε κατι και ξερνουσα ασταματητα για ωρες ολοκληρες.Ε,την πρωτη φορα π μ επιασε αυτο(8 χρονων)ημασταν στο αμαξι τ πατερα μ…οοολλλοοο μα ολο το πατωμα το ειχα γεμισει με ενα σκατι χρωμα εμετο με κατι σαν ψιχουλα να επιπλεουν στο ιδιο χρωμα,και πανω στο τρεμουλο μ απ τον εμετο ειχα χωσει ολο το ποδι μ μεσα σ αυτο το υπεροχο υγρο…:?

Τι θελω ο μαλακας και ανοιγω να διαβασω το θρεντ “αποκρουστικες ιστοριες” αμεσως μετα το φαγητο? [-X