Αποκρουστικες ιστοριες

το πιο σιχαμερο αλλα τωρα το λεω και γελαω ειχα μπειστο νοσοκομειο και ηταν μια γρια πισω μου φωναζε καθε μερα α ποναω κτλ και της καναν κλυσμα και δεν προλαβε να παει μπανιο και χεστηκε στο δωματιο στο κρεβατι μετα σηκωθηκε και γεμισε διαδρομους εγω ημουν καλωδιομενη και σε οξυγονο και δε μπορουσα να κουνηθω φωναζα να μου φερυν καροτσι ετρεχαν ολοι απο το δωματιο βρωμισε ο τοπος
αυτα!

συνηθως με πιανει να τις λεω οταν τρωμε

ημουν 2 χρονων και σαν παιδακι επεσα απο ενα υψωμα με το ποδηλατο και χτυπησα το κεφαλι… ενα καρουμπαλο ΝΑ!
με πανε οι γονεις μου στο παιδων και ο γιατρος με βαζει να περπατησω μεχρι την πορτα και παλι πισω για να ελεγξει αν ζαλιζομαι.
την στιγμη που φτανω στην πορτα παει να μπει ο καφετζης, ο οποιος ανοιγει την πορτα με κλωτσια…
ζευγαρωσα τα καρουμπαλα τα πηγα σπιτι μ.

λεπον…πανεμορφη ανοιξιατικη μερα,αποφασιζω να δεσω το πρωινο μου με ενα χαλαρωτικο χεσιμο…καθομαι αναπαυτικα ,διαβαζω cosmopolitan,και για κανα 10λεπτο κανω ιντερβαλ με σφυξιμο-ξεσφυξιμο…μετα απο μια διασκεδαστικη εμπειρια,αποφασιζω να σκουπιστω και γω,και να αποχωρησω…ετσι λοιπον,οπως σκουπιζομαι την 1η φορα,και παω να πεταξω το ασπρο αλλα σκατωμενο χαρτι,εξφενδονιζεται ενα κομματι σκατο απτο χαρτι και σκαει στο ποδι μου…περιττο να πω οτι κατρακυλησε μεχρι τον αστραγαλο,αφηνωντας μια ουρα απο καφε υγρο αλα σαλιγκαρι…

:lol3:

xaxa καλα η απολυτη αηδια

λοιπον μια και τρωω και δεν εχω και παρεα θα σας πω μια αλλη ιστορια
αφορα γνωστο ζευγαρι φιλων μου

Η κοπελα και ο γκομενος της ειχαν φαει σουβλακια ε μετα ειπαν να το κανουν αλλα αυτη την ωρα που του εκανε στοματικο (το ειπα ευγενικα) της ηρθε το σουβλακι απανω και τον ξερασε και ντρεπεται παει να φυγει και οπως παει του αμολησε και μια κλανια στη μουρη…!

τελικα εμαθα πως παντρευονται αυτοι οι 2 κλανολαγνια και ξερατολαγνεια ο τυπος

oh my god…
κάποιος να κλείσει αυτό το thread
προκαλεί ψυχολογικά προβλήματα :stuck_out_tongue:

γιατι ρε συ!ωραιο ειναι

δεν ξέρω…
οι περιγραφές είναι κάπως…
τουλάχιστον μην τα λέτε τοσο παραστατικά :smiley:

τσ τσ,σιχαμαρα

κι ενα show Μου φανηκε πολυ αποκρουστικο στο underworld club που ηταν 2 κοπελες νοσοκομες και ανοιξαν ενα σεντονι και βγαλαν κατι σπληναντερα+συκωταριες ωμα και τα τρωγανε εκει κοντεψα να ξερασω

Όντως, αυτό με τη στολή της νοσοκόμας είναι πολύ αηδία, μπλιαχ. :?

εδιτ: Μα στολή νοσοκόμας???

Η στολή σε χάλασε δηλαδή.

ηταν φετιχιστικο show κοιτα τη στολη απο λατεξ της νοσοκομας την βρισκω πολυ ομορφη προσωπικα και ειναι ωραια για shows η για κατι ιδιαιτερο αν θες να κανεις με τον συντροφο σου, εμενα τα ωμα κρεατα με αηδιασαν ασε ημουν κ εγκυος οταν το ειδα και ειχα που ειχα τις ναυτιες,μου βρωμαγαν ολα ειδα κ αυτο κ αποτελειωθηκα η γυναικα

ομαγκάντ

εδιτ: όχι για το αποπάνω.

το βρηκα στο Youtube θελετε να σας το βαλω?η τρωτε?

Εννοείται με χάλασε η στολή. Τι άλλο θα μπορούσε να θεωρηθεί αηδιαστικό?

Abigail, άστο καλύτερα, γιατί θα αρχίσουν όλοι να ποστάρουν λινκς και τέτοια. :stuck_out_tongue:

Καλή φάση. Λοιπόν, έρχομαι από εκεί με ωμό κρέας και ρίζες (με χώμα) για δείπνο.

σιχαινομαι το κρεας να ειναι ωμο μπλιαχ…ελπιζω μην ερχεσαι σε μενα χιχιχι

αχ θυμηθηκα και μια αλλη ιστορια…Λοιπον καποτε γνωρισα καποιον απο το myspace το ατομο αυτο μου ειπε να παω σπιτι του κτλ για να κανουμε μια δουλεια(οχι βρωμοδουλεια) και τι ειχε…ειχε για ζωα φιδια και ενααλλο σαυρα ξερω γω τι.Ενταξει λεω οκ δεκτον πως εγω εχω σκυλο εσυ φιλε εχεις φιδια και πεταγε τα σκουληκια να το ταισει πανω στο καναπε του και μου λεει μετα…ελα κατσε διπλα μου να δουμε τι εγραψες …φρικη.Τελοσπαντων πηγα μετα κανα 2 φορες κτλ μετα αραιωσαμε (οχι για τα σκουληκια)

αποκρουστικος οργασμος:!:

Πω μεγαλε, εισαι τεραστιος, ευγε ρε, φοβερο ποστ, ΚΑΦΡΙΛΑ ΛΕΜΕ, θεος, σαλιγκαρι λεει χαχαχαχαχαχαχα