Το Τόπικ ΣΟΥ, φίλε χρήστη

'Πολύ κέρατο λέμε, πάρα πολύ! ’

τι λες, θα έχουμε άλλη μια ευκαιρία? ούτε που πλησιάσαμε στο να εξαντλήσουμε την πρώτη…

“όταν θέλεις να μου παραγγείλεις μπύρα θα ανοίγεις το στοματάκι σου να μου το πείς ευγενικά και δε θα μου κουνάς το άδειο μπουκάλι στον αέρα. ΝΤΑΞΕΙ?”

“Μου ζητάς σαλάτα χωρίς λάδια κλπ σου την φέρνω, μου ζητάς έξτρα ψωμί σου το φέρνω (εννοείται με διαφορά ενός λεπτού αφού έχω πάει και ποτέ όλα μαζί), μου ζητάς μουστάρδα σου τη φέρνω, μου ζητάς μύλο πιπεριού σου τον φέρνω…Α! και άντε και γαμήσου 30άρη βουτυρομπεμπέ μπορείς να ζήσεις χωρίς όλα αυτά, στ’ αρχίδια μου αν πληρώνεις.”

αυτός που έβγαλε το ρητό “ο πελάτης έχει πάντα δίκιο” δεν έχει δουλέψει ποτέ στη ζωή του :wink:

Πριν διαβάσω την τελευταία πρόταση σκεφτόμουν ότι η πελάτισσα στην έπεφτε.
Βέβαια, πάλι μπορεί να στην έπεφτε :lol:

χαχαχαχαχα

καλά και πελάτισσα να’ ταν… Το ζήτημα είναι ότι οκ απ’ τη στιγμή που επιθυμείς όλα αυτά εκείνη την ώρα καλά κάνεις και τα ζητάς αλλά ρε πούστη βάλε από το κωλοπίπερο του τραπεζιού και μη μου ζητάς μύλο

Εμένα αυτό με το μπουκάλι μπύρας με σόκαρε γιατί το κάνω όταν γίνεται ο πανικός στο μαγαζί. Αλλά το κάνω μόνο και μόνο για να μην παιδεύεται ο σερβιτόρος και κάνει αχρείαστες διαδρομές προς το τραπέζι μας. Τόσο κακό είναι;

αν συνοδεύεται από ένα ευγενικό χαμόγελο προφανώς και είναι κουλ. Αλλά η τύπισσα είχε πλάτη σε μένα, σηκώνει χεράκλα, και περίμενε να το πάρω από το χέρι της και να φέρω άλλο:lol:

Παναγιά μου! Έλεος! Πάω πάσω :lol:

εγω ενα ψιλοσκαλωμα με το αν το πε η αν του το παν το φαγα επειδη εβαλε τα εισαγωγικα.Τωρα κομπλε:p

Η ουσια ειναι στο ‘’(εννοείται με διαφορά ενός λεπτού αφού έχω πάει και ποτέ όλα μαζί)’’, η βαση του υποσυνειδητου rage.

έπρεπε να φύγει χλέπα στο δεύτερο μπουκάλι

[SPOILER]Το μακρινό rage;[/SPOILER]

ω ναιναι! Είναι το απόλυτο πάμπλικ χιουμιλιέισον που μπορεί να υποστεί κανείς αυτό. 4 φορές διαδρομή σε 5 λεπτα για ένα πελάτη.ααααααααααργγκ

Τραβα και γαμησου ρε πουστογερε.Να τα φας στους γιατρους παλιομπασταρδε.
Και η ειρωνεια της φασης ειναι οτι ξερω οτι εκει θα τα φας.

Να με φοβάσαι καριόλη.

γαμημένη λογοκρισία… :frowning:

Μην κάνεις στους φίλους σου αυτά που δεν θες να σου κάνουν.

ο έχων δυο χιτώνας, δότω τον ένα

Το καλό το παλικάρι, περνά περνά η μέλισσα

στο τέλος θα μείνει μόνο ένας.