Σχολιασμός Κριτικών & Άρθρων

Καλό θα ήταν αν υπήρχε κάποιο λινκ για να απαντάς κατευθείαν στο φόρουμ για τις κριτικές και γενικότερα σε ό,τι δημοσιεύεται στο σάιτ.
Πιστεύω θα ήταν καλύτερο οι απόψεις να δημοσιεύοντια στο φόρουμ αντί για ε-μέιλ σε αυτόν που το έγραψε…

Ε μα για αυτό υπάρχει το “Σχολιασμός Κειμένων”. Δε νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο ή χρονοβόρο να ανοίξεις εκεί ένα topic σχετικά με κάποιο άρθρο.

Για μεγαλύτερη ευκολία λέω!
Μεγαλύτερη ευκολία = Περισσότερα σχόλια στις κριτικές…
Το σάιτ το επισκέφτομαι εδώ και μήνες. Μόλις πριν κάποιο καιρό ανακάκυψα ότι υπήρχε και φόρουμ! Εάν υπήρχε αυτή η διευκόλυνση ίσως και άλλοι επισκέπτες εξέφραζαν τις απόψεις τους, επισκέπτες που ίσως αγνοούν την ύπαρξη του φόρουμ…

Το οτι υπαρχει φορουμ φαινεται νομιζω…

Δε θα το 'λέγα…

Θα το 'λεγα εγώ :wink:
Έννοια σου και φαίνεται μια χαρά :slight_smile:

Εκφράζω για άλλη μια φορά τα δημόσια συγχαρητήριά μου σε αυτόν που γράφει τις κριτικές των ελληνικών δίσκων και πιο συγκεκριμένα στο Λάμπη που έργαψε την κριτική για την καινούργια δουλειά του φίλου Θανάση Παπακωνσταντίνου.
Άκουσα το σιντί τρεις φορές από χθες και έχω να πω το εξής για μένα η πιο ολοκληρωμένη δουλειά του Θανάση του Θανάση που επέλεξε για το σκοπό αυτό ενα μαγευτικό τόπο το Μεταξοχώρι Αγιάς πιστός στην ιδιάιτερη πατρίδα μας την Λάρισα την Λάρισα που τόσο αγαπάμε και οι δύο και που αυτός δεν πρόδωσε ούτε θα προδώσει ποτέ
Θα συμφωνήσω για τις εικόνες που ο ίδιος θέλει να βλέπει στην διαδρομή των 356 για την ακριβεία χλμ πολλές φορές τις ιδις βλέπω και εγώ θα σταθώ στην μοναδικότητα της κοιλάδας των τεμπών και θα του δώσω ραντεβού στην πλατεία ταχυδρομείου για καφέ στα μοναδικά μας παράλια για μπάνιο στο ρακοπόταμο όσοι πιστοί του χιππισμού προσέλθετε-για ουζάκι και κουβεντούλα μέχρι το πρωί για γλυκό κουταλιού στην πλατεία του Μεταξοχωρίου και γιατί όχι και για βραδυνή βολτούλα στην περιοχή του φρουρίου περιοχή των πρώτων μας ραντεβού εκει στο φρη γκρας-που σε ρε σαντριάνι???-παρέα με την κιθάρα του και τα αγαπημένα μας τραγούδια
Όσοι ακούετε ελληνική μουσική μη χάσετε αύτο το σιντι από τα λίγα ελληνικά που αξίζουν τα λεφτά τους
Θανάση σε ευχαριστώ που υπάρχεις

Υ.Γ Δεν υπόσχομαι αλλά θα προσπαθήσω να πάρω δήλωση για το φόρουμ :smiley:

Επ, συμπατριώτισσα κι εσύ;
Μάλλον πρέπει να ακούσω κι εγώ το cd…8)

Α δεν μου τα χες πει αυτά τα όμορφα :smiley:

ναι κι εγώ

όσο για το σιντί σπεύσε και θα με θυμηθείς

ραντεβού στα υπέροχα παραλία μας