Γιατι,πως,τι,ποτε

Αν να τα καρφώνεις με τον Ετό είναι καλύτερο από να σου γκρινιάζει και να σε παίρνει κάθε 3 και λίγο μπας και είσαι με γκόμενες? :-k

Κάτι μου λέει ότι αργότερα θα σου λείπει αυτή η γκρίνια:lol: :smiley: Ποιος είναι ο Ετό?:-k

:ban: στον red pyramid που δεν ξέρει τον θεό Samuel Eto`o. επιθετικό της θεϊκής Barca.

Διάβασε να μορφωθείς. Παλιά είχε φορέσει τη φανέλλα της μισητής βασιλισσούλας , αλλά μετά μπήκε στον ίσιο δρόμο.

:ban:

Καλά καλά,παραδίνομαι,μην κάνετε έτσι:!:

Πρεπει να της πεις με γλυκο τροπο “Αγαπη μου παιζω Pro τωρα.Θα σε παρω εγω μετα, στο υποσχομαι!!Μακια πολλα!”:stuck_out_tongue: (Να την παρεις μετα ομως!)
Αν και γενικα δεν μπορω να καταλαβω πως μερικες κοπελες παιρνουν τοσα τηλεφωνα… Εγω δεν τα μπορω.[-X

Δίκιο έχεις,μη χρεώνεσαι και στο λογαριασμό από πάνω:p :slight_smile:

Μα εκτος απο το λογαριασμο, ενταξει, να τον παρεις μια- δυο να δεις τι κανει, να πειτε και κανα γουτσου γουτσου.Μετα δεν εχεις κατι να πεις… ειχα μια φιλη που επαιρνε το αγορι της καθε δυο ωρες και σε μια φαση αρχισε να του λεει “Παω στην κουζινα, ανοιγω το ψυγειο γιατι πειναω” και τετοια.Δηλαδη ελεος!
“Αγαπη μου καλα εισαι?Παω να κανω πιπι μου γιατι τα κρατουσα μιση ωρα και μετα θα πλυνω τα δοντια μου!”:stuck_out_tongue: :lol: Λιγη ελευθερια ωρε…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

α) το μετά στο “Pro” δεν υπάρχει. Το μετά σημαίνει “ξημέρωσε, είμαι χώμα, όλοι κοιμούνται, πονάνε τα χέρια μου από το χειριστήριο…”
β) αν πάρεις όμως τηλέφωνο αμέσως μετά την παρτίδα που έπαιξες, για τα επόμενα 20 λεπτά ΌΛΑ τα μέλης της παρέας θα σε κοροϊδεύουν ως ΜΔ :stuck_out_tongue:
γ) αν της έρθει απορία π.χ. “Από ποιες χώρες περνάει ο Δούναβης?” και εφόσον την είχες πάρει μόλις είχες τελειώσει το προηγούμενο παιχνίδι, αυτό σημαίνει ότι θα σε πάρει πάλι τηλέφωνο… Σε συνδυασμό με το νόμο του Μέρφυ εκείνη τη στιγμή θα παίζεις τη ρεβάνς του αγώνα που έχασες εξαιτίας της…

Οπότε το να ευχηθείς ότι θα την πάρεις δεν είναι η λύση… Η λύση είναι να υποσχεθείς τσάντα δώρο αν δε σε πάρει. Όχι ότι έτσι θα σταματήσει να παίρνει, αλλά τουλάχιστον για κανένα μήνα δε θα σε πρήζει με τη τσάντα που είδε τις προάλλες!!!

karvou,τέτοια θα έκανε μόνο ο τύπος στο avatar σου:p

Το να ‘σαι λίγο πιο του γουστου-γούστου όταν είσαι κοντάς της,ώστε να θέλει μετά από μόνη της να σε ξεφωρτοθεί,δεν σου πέρασε απ’ το μυαλό?:lol: :stuck_out_tongue:

Εντιτ:Η να την καλέσεις και εκείνη να παίξει Pro.

Δεν παίζεις Pro δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς!! Δε ξέρεις τι παιρνάμε… :frowning:

Εγώ ουδέποτε είπα ότι τα τηλέφωνα ενώ παίζεις Pro είναι για γούτσου^2… :roll:

Στο μονο που θα διαφωνησω θα ειναι στο β) διοτι πιστευω οτι αν καποιος ειναι καψουρης με μια κοπελα η οποια κατα τη γνωμη του αξιζει, χεστηκε για το τι θα πουν οι φιλοι του.Σωστα?Και επισης αυτο το “ΜΔ” πολυ κομπλεξικο μου ακουγεται.Δεν ειναι ντροπη να σεβεσαι και να ακους την κοπελα σου.:wink: Και η λυση στο β που σου προτεινω ειναι αφου δεν πολυ ψηνεσαι για τηλεφωνο, στειλε μηνυμα.Αθορυβο ειναι (δεν θα σ’ακουσει κανεις) και πολυ γλυκο γιατι θα δειξεις οτι την σκεφτηκες!:roll:

Χοχοχο, το Σολ_Θορν ειναι καψουρικο!!!

αυτά που μου λες δεν είναι λύσεις… Την επόμενη φορά που θα παίζεις Pro θα γίνουν πάλι… Και το θέμα δεν είναι ότι συμβαίνει σε εσένα μόνο. Αλλά σε όλα τα άτομα της παρέας… Και πάντα το τηλεφώνημα είναι σε αυτούς που παίζουν!!!

(ΥΓ. το β) έχει εμότικον, για πλάκα γράφτηκε…:roll: )

βασικά το Σόουλ Θορν, όπως το κόβω, έχει πάρει τηλέφωνο ενώ κάποιος παίζει Pro!!!:lol:

Είσαι θεα!!! Λες αυτά που λέω!!!

Εσυ σους… αντε μην μιλησω για τα δικα σου χαλια!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Looooool!Το Σοουλ Θορν εχει παρει τηλεφωνο ενω καποιος παιζει “Wow” αλλα ποτε δεν μου το εχει κλεισει… γιατι πρωτον,ειναι σωστος (οχι σαν καποιους αλλους karvou!!!:stuck_out_tongue: ) και δευτερον, αν ποτε συμβει αυτο θα πεσει κραξιμο και μετα μουτρα.Και εχεις δει τα μουτρα μου ξινισμενα?Χαλιιιιι…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (Dekavle…:lol: )

1)WoW <<<<<<<<<<<<<<<<<<< Pro

2)WoW μοναχικό άθλημα. Pro = πίτσες, μπύρες, καφροπαρέα

3)Για σκέψου να κουτσομπολεύεις με την κολλητή σου. Πριν από κάθε πικάντικο νέο να σας διακόπτουν με τηλεφώνημα (ο οποιοσδήποτε). Αφού κλείνεις το τηλέφωνο, η κολλητή σου έχει ξεχάσει τι ήθελε να σου πει. Σκέψου ότι αυτό συμβαίνει συνέχεια κάμποσες φορές.Πολλαπλασίασε με 1.000.000 . Τώρα ίσως καταλάβεις τι νεύρα έχει ένας άντρας που παίζει Pro μετά το 5ο τηλεφώνημα ενώ παίζει σημαντικό αγώνα…

Nαι, ισως εχεις ενα point εδω.Οσο για τα παιχνιδια Pro,Wow και τα σχετικα, δεν τα ξερω και καλα οποτε με βρισκεις λιγο αδιαβαστη.Απ’την αρχη εδειξα οτι δεν συμφωνω με την “τακτικη” της κοπελας αλλα για να σε πριζει σημαινει οτι εχει ανασφαλειες.Αν σ’ενδιαφερει, κοιταξε να τις καλυψεις για να χαρεις και το Pro σου!:lol: :wink: