Γιατι,πως,τι,ποτε

[quote="“Defix,post:160,topic:3820”]

Γαμάτο!!!:lol: :lol: :lol:

ναι, το είπα πρώτο πρώτο. Ότι ήδη απαντήσατε γιατί γράφεται με “αι”. Λόγω του train του αγγλικού είναι. Απλά δε θυμόμουν ποιος το είχε πει για να του δώσω και το credit…

μπορει να μου πει καποιος τι στυλ μουσικης παιζει ο Μερλιν Μανσον;;; δεν μπορω να το καταταξω πουθενα…

Αnomalous Rock… :lol: lol

:lol: :lol: :lol:

Με ποια κριτηρια επιλεγονται τα ονοματα θα φανουν στις δημοσκοπησεις και ποια οχι?Εγω σε οποια δημοσκοπηση εχω ψηφισει εμφανιζεται παντα το ονομα μου…
Υπαρχει καποιος τροπος που να μπορεις να κανεις να μη φαινεται το ονομα σου στην επιλογη που εχεις διαλεξει και ας ειναι προεπιλεγμενο απο τον χρηστη που εχει φτιαξει το topic να φαινονται τα ονοματα? :-k

Defix, παιδι μου? Ολο αποριες εχεις???

Ειμαι μικρος ακομα καλε κυρια… :-s :oops: :smiley: :har:

Κερια! Νιανιαρο.

Μικρη ρωτησα τον πατερα μου: Μπαμπα? Ποιος εφτιαξε τον Θεο???8O #-o :lol:

πριν ψηφίσεις, επάνω επάνω στο πολ, λέει αν θα φαίνονται τα ονόματα ή όχι. Εσύ επιλέγεις μετά μόνο αν θα ψηφίσεις ή όχι. Δε μπορείς να αλλάξεις την επιλογή του πολλ αφού έχει φτιαχτεί…

Γιατί είναι τόσο δύσκολο να υπάρξει 100% φιλία μεταξύ αγοριών-κοριτσιών??
Σχεδόν πάντα κάποιος από τους 2 βλέπει ερωτικά τον άλλο…:frowning:

:wink:

Οχι δεν με καταλαβες.Το ξερω αυτο αλλα θα σου δωσω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις.Εχει ξερω γω μια επιλογη Ναι και εχουν ψηφισει ας πουμε 30 ατομα απο τα οποια δειχνει τα ονοματα των 10 γιατι δεν χωρανε ολα.Αυτα τα ονοματα που εμφανιζονται οτι εχουν ψηφισει την συγκεκριμενη επιλογη γινονται τυχαια?Αυτο ρωταω… :slight_smile:

Καλα κανεις και συμπεριλαμβανεις την λεξη σχεδον γιατι υπαρχει και η περιπτωση τα παιδια να ειναι πολυ μικρα για να παει ο νους τους αλλου… :wink:
Συμφωνω και εγω οτι δεν γινεται να υπαρξει πραγματικη φιλια μεταξυ σε ενα αγορι και σε ενα κοριτσι εκτος αν το αγορι ειναι gay η το αντιστροφο

Ναι αλλα οχι ετσι ακριβως…Αντι για Θεο ειπες Δια… :lol:

Ρε ξωτικο δεν καρταλαβα…

nephelακι εχεις κατι???:-s

πρώτον, δεν τριπλοποστάρουμε… για αυτό έχουμε βάλει δίπλα στο quote το multiquote για να επιλέγεις σε ποια ποστ θες να απαντήσεις και να σου τα βγάζει όλα αυτά σε quote όταν πατάς new post. Αυτή τη φορά θα σου το διορθώσω εγώ, αλλά πρόσεχε το.

Δεύτερον, τα ονόματα που δε φαίνονται, είναι τα ονόματα όσων είχαν ψηφίσει πριν την αλλαγή του λογισμικού του φόρουμ και τα οποία πλέον δε μπορούν να φανούν.

@ Νεφέλη: Αν σε ενοχλεί τόσο πολύ που ο άλλος σε βλέπει ερωτικά αυτή τη στιγμή (ή ενοχλεί τον άλλον) και δε μπορείτε να συνεχίσετε να είστε φίλοι, μην απογοητεύεσαι. Ό,τι και να λένε οι άλλοι σου εγγυόμαι ότι υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας. Εγώ έχω φίλες για παράδειγμα που ούτε εγώ, ούτε αυτές με βλέπουν ερωτικά… Και είναι και πολύ καλές μου φίλες, όχι απλές γνωστές…:wink: Απλά δεν είναι πάντα τόσο εύκολο να τη βρεις.

ΥΓ. Δες τη θετική πλευρά, είσαι τόσο όμορφη που μέχρι και οι φίλοι σου κολλάνε :stuck_out_tongue:

Οk αυτο ηθελα και συγνωμη για τα συνεχομενα post τωρα που το εμαθα και αυτο δεν το ξανακανω.Για το αλλο θεμα χρησιμοποιησα συνειδητα τις λεξεις αγορι και κοριτσι επειδη δεν ειναι ακομα ωριμοι.Μεταξυ σε ανδρα και γυναικα ειναι πιθανο να συναντησουμε μια καθαρα φιλικη σχεση αν και ειναι πολυ σπανιο.

defixακο…κατι μου θυμιζει αυτη η συζητηση…:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα σους τωρα…καταλαβαινεις…:lol: :lol: :lol:

το πτηνο που εκανε την κοτα βγηκε πρωτα ή το αυγο που το γεννησε? :stuck_out_tongue:

εγω εχω μια κυστη στο αριστερο αυτι και παιζει να βαλω σκουλαρικι στο δεξι…ειμαι gay? :-s :stuck_out_tongue: :lol:

Εμμμμμμμμμμμμ…μαλλον το αυγο που το γεννησε…:stuck_out_tongue: :slight_smile: