Όνειρα

Σημερα ειδα δυο εντελως γελοια ονειρα! Αυτα εινια αληθινα ομως οχι σαν αυτο με τον κρισπ

Το πρωτο φυσικα εχει να κανει με την εμμα. Ειμασταν μαζι της στο παλιο μου σπιτι και μιλαγαν οι γονεις μου με τους γονεις τους για να παντρευτουμε ή κατι τετοιο. Μονο αυτο θυμαμαι.

Το αλλο ηταν σε ενα περιεργο μερος με τον πατερα μου που διπλα ειχε θαλασσα και ηταν μια μικροπωλητρια που ηθελε να μας πουλησει δελφινι (:?). Εγω παω να την κανω και αρχιζει να μου χαιδευει το απαυτο. Καθομαι λοιπον λιγο, αυτη εχει παρει υφος του στυλ “τα καταφερα θα παρεις δελφινι”, και αφου τελειωνω μου λεει “θα παρεις?” με χαμογελο σιγουρη οτι πετυχε τον σκοπο της. Και εγω της λεω ενα ξερο “οχι”, φευγω και μετα πεθαινουμε με τον πατερα μου στα γελια :?

οποιος ξερει απο ονειρα να μου εξηγησει το δευτερο :? (το πρωτο το καταλαβα :p)

ΤΖΩΝ ΒΛΑ ΛΕΜΕ!!!

Είδα ότι έκανα σεξ με τον Neil Peart :-s

Αυτό λογίζεται σαν εφιάλτης ή σαν όνειρο;

Χρησιμοποιουσε τα βυζια σου για drums?

αστειακι. μολις χωρισα με δυο γκομενες

Ε νταξει,φανταζομαι θα περιμενει ουρα,μην αγχωνεσαι.Με τετοιο μαντζαφλαρι.

Το αστειάκι είναι ότι χώρισες; Ότι είχες γκόμενα; Ή ότι είχες δύο;

Αστειάκι. Είδα εφιάλτη, όπως είπα :frowning:

μόνο εμένα μου φαίνεται πως πάλιωσε το αστείο με τον vedder? Τη τελευταία μισή ώρα, 1 στα 2 ποστς αφορούν αυτό το αστείο… (προς όλους και όχι προς Therion που έτυχε να είναι το ποστ που διάβασα πριν ποστάρω αυτό που σκέφτομαι εδώ και καιρό…)

Ναι οντως εγινε λιγο σουπα.
Και σιγα το παπαρι στην τελικη.Ουτε μια Εμμα δεν μπορει να ριξει.

Μην το λες. Ειναι τεραστιο. Μου εριξε μια παπαρια καταλαθος και πηγα για ραμματα…

Συγκαταλέφεται στα 7 θάματα του κόσμου,ναι ή ου ?

:lol: :lol: :lol:

Το αστείο με το παπάρι καλό είναι, το ίδιο το παπάρι δεν ξέρω… Ούτε μια Έμμα δεν έριξε…

Μπορει να εριξε τον Ποτερ ομως… ^^

Χαχαχαχα!!:vibrate:
Χειροτερο : Το οτι ημουν πεθαμενη…
Καλυτερο : Το οτι ειχαμε γινει κολληταρια με τον Kiedis…

Είδα το εξής: Είχα πάει στο λάιβ των Μαντρουγκάντα, μέλη των οποίων ειναι οι κύριοι Σιμμονς και Στάνλει. Επιασα και πένα τους :expressionless:

εγω εχω δει 2 πολυ περιεργα ονειρα.
τωρα τελευταια,οτι πηγα στο τερρα βαιμπ για την πολυαναμενωμενη συναυλια και ολα πηγαν χαλια και ειχα ξενερωσει…
και πριν λιγα χρονια οτι ημουν στην aztec.(οποιος παιζει η επαιζε counter strike την ξερει την πιστα) και στην αλλη ακρη της γεφυρας οι λινκιν κανανε συναυλια και εγω τους κοιταγα και γουσταρα ντυμενος με τα ρουχα παραλλαγης!! \m/

Ειχα βρει VIP εισιτηριο για Jethro Tull, το ειχα στα χερια μου, το κοιτουσα, ηταν τοσο αληθινο, τοσο ομορφο. Το θεμα ειναι αλλο.

Οταν πηγα, δεν υπηρχε σκηνη. Υπηρχε πιστα και γαρυφαλλα.Τραγουδουσε ο Βοσκοπουλος.

Μετα επαιρνα και φωτογραφιες μαζι του, ημουν χαρουμενη κι ολας. Λες και ειχα να κανω με τον Ian Anderson…
Ξυπνησα ιδρωμενη εννοειται, λαχανιασμενη, και προσπαθησα να διωξω αυτη την εικονα. Ακομα δεν εχει φυγει απο το μυαλο μου, με στιγματισε και με εχει στοιχειωσει :frowning: Το επομενο πρωι που τα ελεγα στο ιφριτ αυτα, με δουλευε για 2 ωρες. Δηλαδη νταξει, γιατι σε μενα τετοια καταρα.

ο james hetfield και ο mike patton μου σφιγγουν το χερι,μου υπογραφουν και με κερνανε μπυρα.

Το χειροτερο και ταυτοχρονα πιο γελοιο ονειρο που εχω δει ποτε ειναι οτι ο cliff burton ηταν κινεζος μαφιοζος που πουλουσε κουβερτες και βοηθουσε αστεγα παιδακια.Δεν ξερω πως τα συνδιασα ολα αυτα στο μυαλο μου και πραγματικα ντρεπομαι που εχω ονειρευτει κατι τετοιο.

Ακριβώς πριν κοιμηθώ είδα την φάτσα του ifrit στο οι φάτσες σας και είδα ότι καθόμουν σε μία πολυθρονα με τον rock και ήταν ο ifrit με δυο γκόμενες και μία πίπα και ήρθε και χαιρέτησε τον rock, του είπε vedder από δω κλπ και μετα ήθελε να μας πουλήσει χόρτο :?