Προσεχως

Είδα το τρέιλερ από περιέργεια. (δεν ακούω Black Metal)

Δίνει συνέντευξη και ο χρυσαυγιτης Καιαδας. Ο Έλληνας θα είναι κάποιος ψηφοφορος του μάλλον, εξ ου και τα φασιστορεφερενς που λες. Στο τέλος πρέπει να είναι ο νεοΔωριευς που χτυπάει το κινητό του (απαντάει “έλα” νομίζω) και ακούγεται ήχος κλήσης τα τελεταμπις; (ή κάτι τέτοιο). Έλιωσα ρε μλκ! Δεν γίνονται αυτά, στημένο κόμικ ριλιφ;

[B]Oscar Isaac Reunites with Ex Machina Director for Annihilation[/B]

[B]SHIA LABEOUF CAST AS PINHEAD IN HELLRAISER REBOOT
[/B]#-o

  • ΠCΟΦΟC +

Καλό μήνα

DAVID BRENT IS BACK ΡΕ

[FONT=Tahoma]Γιατί ο Godzilla ανήκει στο λαό του

The Neon Demon του Nicolas Winding Refn (Drive, Bronson)

Να σημειωθεί πως η σκηνοθεσία είναι του Hideaki Anno ε. Περιμένουμε αριστούργημα.

Τα Χριστουγεννα γινονται ολο και περισσοτερο busy…
[B]
James Cameron Expands ?Avatar? Sequels To Four, Slams Screening Room & Gets Cheers From Exhibs- CinemaCon[/B]

περα απο τον Καμερον, ποιον τον ενδιαφερει το Αβαταρ;

Αν και η πρώτη ταινία μου άρεσε πολύ και την βάζω ανα πάσα στιγμή να παίξει άνετα, δεν μπορώ να πω ότι ανυπομονώ για κανένα νέο Avatar.

on topic

Jason Bourne

https://www.youtube.com/watch?v=v71ce1Dqqns

με αρκετή “Ελλάδα”, μου θύμισε το video-clip των Kreator σε κάποια φάση, δυνατό trailer πάντως

Ειναι μια ταινια που ειδε ολοκληρος ο πλανητης, πρωτη σε 3D και κραταει το wordwide record σε box office…

Ο Καμερον ξεκιναει μια κοντρα με τα Star Wars προφανως στο holiday season.

Δε θα με χαλαγε ενα 2ο αλλα 4 το παραχεσανε…

Είναι το μεγαλύτερο παράδειγμα “για τη φαση” ταινία της ιστορίας. Πέρα από εκείνο το ρεκόρ (το οποίο και χτύπησε για διάφορους λόγους και μιλάμε για μεγάλη συγκυρία της τύχης) έχει αφήσει μηδενικό πολιτιστικό αντίκτυπο. Για 4 ταινίες πραγματικά γελάει ο κόσμος.

That being said, μπορει το σηκουελ να έχει πραγματικά καλό στόρυ…

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

ειμαι ο μονος που τον πηρε ο υπνος στο 1ο? :smiley:

Το πρώτο είναι η μοναδική ταινία στη ζωή μου που έχω κοιμηθεί κακονικά στο σινεμά.

γνκ η ολη aξιa του aβaτaρ, aρχισει κaι τελειωνει στο ποσο χρονων εισaι, aν κλaνεις με ενa ή πaρaπaνω τσιγaρa κaι ποσες σοκολaτες εχεις κaτa τη διaρκειa της τaινιaς γιa νa μaσουλaς…

aν εισaι 18-20, εχεις σκaσει 2-3 κaι το πετaξεις σε μιa 3d 50aρa lg, με μιa κουτa λaκτες κaι κοaκολες διπλa, μπορει νa γινει η aγaπημενη σου τaινιa, νa το βλεπεις κaθε βδομaδa μιa-δυο φορες… aν οχι, aπλa θa εινaι 2+ ωρες που δε θa τις ξaνaκερδισεις ποτε πισω…

Assassin’s Creed

kanye west :stuck_out_tongue:

srly τωρα?