Προσεχως

2009 λεει το imdb.:frowning:


Παντως βλεπω πολυ δυνατα ονοματα, Johnny Depp, Jessica Alba, Clive Owen, Rosario Dawson, Antonio Banderas, Brittany Murphy, Mickey Rourke…
Μακαρι να ειναι ισαξιο του πρωτου.:smiley:

Ε-Ε-Ερχεταί


30 days of night,με την ιστορία παρμένη από το ομόνυμο γαμάτο κόμιξ βέβαια.Θα είμαι εκεί από την πρεμιέρα φυσικά.:smiley:

Πυραμιδα ειδα το τρειλερ γι’αυτη την ταινια. Δειχνει πολυ καλη, θα την τιμησω.:smiley:

Καλά θα κάνεις,και εγώ το ίδιο.Φοβάμαι βέβαια ότι θα μου χαλάσουν την ιστορία του κόμιξ,αλλά άμα είναι τόσο καλό,θα σκίζει.

Φαινεται αρκετα καλο το τραιλερ, μακαρι να εισαι τοσο καλο οσο το κομικ.

Το έχεις διαβάσει?Όλους τους τόμους ή κάποιους?

Και γαμώ τις ιστορίες8)

Ελαχιστα εχω διαβασει. Θελω να τα αγορασω αυθεντικα.

Θα αρχισω με το return to barrow αλλα δεν το εχει το play.com και μαλλον θα το αγορασω απο το ebay.

Στο Solaris το έχει 20 ευρώ.Αξίζει όμως:(

το daredevil 2 που λεγανε θα το βγαλουνε το 2007 ξερει κανεις ποτε βγαινει?

δεν σου έφτανε το πρώτο τρισάθλιο, πρέπει να ξαναϋποφέρουμε?

Σκέψου να υσχίσει και το ρητό ‘το sequel είναι πάντα χειρότερο απ’ το αυθεντικό’ τι έχουνε να δούνε τα ματάκια μας:lol: :smiley:

Αφου δεν θα ξαναπαιζει ο Κολιν Φαρελ, δεν με νοιαζει καθολου. Οντως ηταν ψιλοαθλιο κατα τα αλλα.:stuck_out_tongue:

Το Resident Evil ,αυτη το τρομερο σεκουελ,σπαει με το extinction,το οποιο εχω την αισθηση πως το φτιαξαν επειδη ετσι επρεπε να φτιαξουν ενα.Δε μαρεσε και ειναι υποδιαιστερο σε σχεση με προηγουμενα,αλλα θετει της βασης για το επομενο σικουελ,το οποιο αναμενετε να ναι φοβερο(ελπιζω)

Saw IV

Kαι η καφρίλα δεν έχει τέλος…

:lol: Jiggsaw FTW

Όχι κι άλλο…#-o

Ναι κι αλλο.

O πραγματικος σαδισμος του Saw τελικα ειναι το να συνεχιζεις να βλεπεις τα sequel.

Σε οποιον αρέσει madamoiselle…:stuck_out_tongue:

+5489348732934917387529865 e^38925998200182400754