Π.α.ο.κ

ναι αλλα και παλι δεν τα εχουν σιγουρα…μπορει να φανε κανα μηνα π.χ αποκλεισμο…

Σιγά τα λάχανα ο Παπαπέτρου ο μέγας σφαγέας του ΠΑΟΚ που δουλεύει τώρα? μήπως μήπως λέω δουλεύει στης επιχείρησης του Σωκράτη κοκαλη ως ανταμοιβή που αποσύρθηκε απ την διετισια
2 έχω πάρει το οκ απ τους MODERATOR για να ανεβάσω video με τον τεράστιο λαό του ΠΑΟΚ για να θιμουντε η μεγαλύτερη και να μαθαίνουν οι νεότερη σύντομα

Λένε πώς ησε μια ουτοπία και όλο με ψαχνή η αστυνομία ότι και αν λένε δεν με ενδιαφέρει τη ησε για μένα κάνης δεν ξερή αλεο αλεο αλεο αλεο

Κοιτα αν θες τη γνωμη μου, καλυτερα πουλα τα αυτα τα DVD σε κοπιες και με τα λεφτα που θα βγαλεις παρε ενα λεξικο…

Στο χέρι τους είναι να διαιτητεύουν κάθε Κυριακή. Αν είσαι άχρηστος τότε καλύτερα να τα παρατήσεις. Και μη μου πει κανείς ότι “τι να κάνουν κι αυτοί”, “δεν είναι τόσο εύκολα όπως τα βλέπεις στο replay”… αν δε μπορούν κρίμα για αυτούς και για μας μέχρι να το καταλάβουν και να φύγουν. Αυτό γίνεται από πάντα ή μόνο τώρα με τη Σούπα Λιγκ ? Γιατί μόνο τώρα γίνεται τόσο μεγάλο θέμα η παραπομπή ενός διαιτητή…:-k

[SIZE=“5”]ΖΟΖΕ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ…[/SIZE]

ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΙΣ
ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΔΙΟΤΙ ΗΣΕ ΉΡΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΟΚΤΣΗΣ
ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΑΛΑ @&^,?%#**=&….
:x

Παντως ρε μαγκες,περιεργο φαινομαινο ετουτο με τη διαιτησια της σουπερλιγκ.Ενταξει πολυ σωστα εκαναν και απεκλεισαν 2 αγωνιστηκες τον παπασταματη για τα οργια που εκανε στο παιχνιδι Αρης-Λαρισσα,αλλα μετα απο αυτη την “σουπερ” εμφανιση στον αγωνα εκεινο γιατι τον βαζουν στο ντερμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ?

Μπορει κανεις να μου απαντησει?

Για να αδικησει τον ΠΑΟΚ!

ο ιδιος που ηταν διαιτητης στο φετινο ολιμπιακος ΠΑΟΚ…

Που εκανε δλδ μια χαρα διαιτησια…

Αρης ρε τι παοκ ομαδα που μολις επεσε το πασοκ που την συντηρουσε με κρατικες χορηγιες κατω απο το τραπεζι επεσε σε αποσυνθεση
το ρεπορταζ της ομαδας αυτης δεν ειναι αθλητικο αλλα πολιτικο ολα τα υπουργεια εχει γυρισει ο ζαγορακης
“δωσε μανα κανα 5 ευρω”:lol:

κι εσύ να διαβάσεις τους κανόνες και να μη γράφεις με κεφαλαία.
και λίγο ορθογραφία βρε,δεν κάμει κακό.

:ban:

τελικα μπροστα στο θεο ΠΑΟΚ ολες οι αλλες ομαδες ειναι ανυπαρκτες…:wink: :wink: 8) 8) 8)

Άντε τράβα γράψε στο θέμα της ομάδας σου και άσε μας να ζητιανέψουμε μόνοι μας…#-o

Ο Παπασταμάτης έκανε καλή διαιτησία ε? Που δεν έδωσε το πέναλτυ στο Σάλμον και ταυτόχρονα αποβολή του τελευταίου Σέζαρ ή τα μικρά αλλά πονηρά ανύπαρκτα φάουλ καθ’ όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού… μη τρελαθούμε κιόλας. (τώρα είναι η ώρα σου να μας ειρωνευτείς ότι κλαίμε για τη διαιτησία και ότι είμαστε αδικημένοι… άντε περιμένω… σε αυτά μέχρι στιγμής δε μ’ έχεις απογοητεύσει)

Salmon?? Στα αγγλικα σημαινει σολωμος!
Ειναι τωρα ονομα παικτη αυτο που θελει και πεναλτυ?
Παλι καλα να λεει που δεν του βγαλε κιτρινη καρτα για διακωμωδηση του αθληματος με τετοιο ονομα…

ρε συ πες κατι πιο εξυπνο…αδικεις τον εαυτο σου…

Αν μιλάς για τη φάση που ο Σέζαρ τον τραβάει λίγο από την φανέλα, τον αφήνει, και ο Σάλμον συνεχίζει και χάνει το τετ α τετ, τότε άστο, δεν υπάρχει πέναλτι. Φυσικά αν ο Σάλμον σε εκείνο το τράβηγμα είχε πέσει κάτω ή είχε χάσει τη μπάλα λόγω αυτού, τότε ναι θα ήταν πέναλτι.

Δε βαριεσαι…
Δεν βρισκω κατι αλλο τωρα.

αντε καλα…αλλη φορα…