Π.α.ο.κ

μιλαει και αυτος που θα πρεπε να ειναι φυλακη… :lol:

Τι παιχτουρα ειναι αυτος ο Βιερινια.
Σκεφτομαι διδυμο Βιερινια - Σισε και τρελαινομαι.
Θα τους βαλω στο Προ μαζι !

σε άλλη χώρα ίσως…στη μπανανία όμως δύσκολα.

Γαμιέται το streaming…δεν μπορείς να δεις μπάλα έτσι[-X
Εκτός αν κολλάει μόνο σε μένα τόσο

Πάμε να σκοράρουμε στο 2ο ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!

ε άντε κ γαμήσου ρε βλάνταν

κραμπσοντυ ελπιζω να το επαιξες, εγω στα λεγα :stuck_out_tongue:

ακριβες σκορ 0-1 παρακαλω 8)

Σκατά κι απόσκατα!
Σε μισό γήπεδο τους παίζαμε ένα γαμημένο γκολ δε βάλαμε!

Ως θετικό κρατάω την εμφάνιση του Ετό/Έτο…μεστό και ουσιώδες παιχνίδι χωρίς πολλές φανφάρες(βλ. Ελ Ζαρ)

Aδικαιολόγητος και απαράδεκτος![-X
Δεν μπορεί πλέον να ακολουθήσει τους ρυθμούς της ομάδας
2 ταχύτητες κάτω από τους υπόλοιπους παίζει

ο παοκ στη καλυτερη του εμφανιση φετος εχασε 0-1,ο ολυμπιακος βολου στη χειροτερη…τα συμπερασματα δικα σου

δε βγαζω συμπερασματα ,εγω λεφτα εβγαλα

Τι συγκρινεις τωρα?

τα λεφτα που εβγαλες σημερα ηταν απο καθαρη κωλοφαρδια σου…και να τα χαιρεσαι κιολας

ευχαριστω πολυ :stuck_out_tongue:

Η είσοδος των ομάδων έγινε υπό τους ήχους του Hells Bells :smiley:

και στο ουεφα με ζαγκρεμπ με αυτο μπηκαν ρε…εισαι και παοκτσης :stuck_out_tongue:

κοιμήθηκε ο θεός μαλάκες σήμερα.Εξαιρετική εμφάνιση,ωραίο πάσινγκ γκέιμ,2 δοκάρια,χαμένα τετ α τετ…τι να πείς.Κρίμα γιατί πρέπει να ήταν το καλύτερο παιχνίδι του ΠΑΟΚ.Ωραίος ο Εττό ανέβαινε αρκετά για να στηρίξει επιθετικά.Ρε Λίνο γαμώ τον χρ*%$ό μου μια γαμωσέντρα βγάλε.Λίγος ο λαγός 2 φάσεις 1 γκόλ…

οση ατυχια ειχε ο βαζελος με την αεκ τοση τυχη ειχε με μας…

μακαρι καθε φορα που χανουμε να παιζουμε τοσο καλα…προσωπικα δε μπορω να κραξω την ομαδα σαν συνολο γιατι παιξαν φοβερα

αυτο που θα πω ειναι πως ο ιβιτς αυτα που εχασε δε χανονται και πως ο μουσλιμοβιτς ηταν σαν να μην υπηρχε…μονο βιερινια σαλπιγγιδης αθανασιαδης παιζαν επιθεση,αυτος ηταν αλλου στο γηπεδο

Σπάνια βλέπω τις εισόδους των ομάδων…όπως και σήμερα
Το είδα μετά σε video…καλή φάση8)

Γιουσουφακια παραρτημα σας αρεσε που κατσατε να χασετε απ το Βαζελο κ μαλιστα 1 0 για να μην κινειτε υποψιες???

παντα μπαινουνε με hells bells…μια φορα μπηκανε με fear of the dark και ολο το γηπεδο εκανε το ΟΟΟοΟΟοΟοοοΟΟΟΟΟοοοΟΟΟοο

ποτε μπηκε fear of the dark ρε?σε ποιον αγωνα?