Π.α.ο.κ

:youwish:

Ρε σεις, να η απάντηση:
http://olapaok.gr/podosfairo/Europe/exw_meinei_ekplhktos_me_ton_paok.777531.html

Οι αγωνιστικές μεταπτώσεις του “Δικεφάλου” δεν περνούν απαρατήρητες από τον Λεονίντ Σλούτσκι. “Σε κάθε ματς παίζει διαφορετικά” δήλωσε σε ρωσικά μέσα ενημέρωσης ο τεχνικός της ΤΣΣΚΑ

Για να τους μπερδέψουμε

το χα φανταστει εξαρχης

[B]crabsody[/B] να υποθέσω οτι έχεις χεστεί στο χρήμα δηλαδή?? #-o
στο μοναδικό ματς που ακούστηκε κάτι για τον παοκ , έχασε…τώρα τι να σου πω…μάλλον θα ήταν τυχαίο…

καλα οι συσχετισμοι σου κριμσον δεν υπαρχουν…πραγματικα απορω πως ασχολουμαστε και με αυτα που λες

τουλαχιστον να ελεγες απο πριν σταρατα οτι ο παοκ για τον χ και ψ λογο θα χασει και σε περιπτωση που δε γινοταν να ετρωγες την κωλοτουμπα…αυτες τις δηλωσεις σε φαση αμα βγει την παιζω μαγκας,αν δε μου βγει δεν τρεχει τιποτα αλλου οχι εδω περα

φόρα γυαλιά…
2 μερες πριν

Originally Posted by crimson_Idol View Post
crabsody

*και σου ξαναλέω για τον αγώνα του παοκ…ακούγονται περίεργα πράγματα που όμως δεν φαίνονται στις αποδόσεις…οπότε παίζει και να είναι μουφα…μια μέρα είναι

ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ

ενω αυτα που λεει ο κραμπσοντυ για στημενα (πχ ολ.βολος-οσφπ) ειναι καρατσεκαρισμενα? γενικα αφου ειμαστε ολοι τοσο μεσα στα πραγματα ας παμε στην ουεφα να τα πουμε μπας και βρουμε καμια δουλιτσα σαν επιθεωρητες, δυσκολοι οι καιροι για δουλειες

[SPOILER]ρε συ [B]Aionios[/B] τι κατατοπιστικότατος…? δεν καταλαβαίνεις ότι εννοώ πως θα κάτσει να χάσει ο παοκ??
αυτά έλεγε και ο [B]crabsody[/B] για τον βολο με τον γαυρο και έκανε 7 ποστ που έλεγε το ίδιο…!! (έβγαλα λεφτά, έβγαλα λεφτά, έβγαλα λεφτά)
και από την άλλη έλεγε εγώ λέω μόνο για αυτά που βλέπω.!! όταν τον ρωτούσα για αυτά που έχει κάνει ο παοκ αυτή την απάντηση έδινε.!!
τελικά λέτε αυτά που βλέπετε ή αυτά που θέλετε ??

ο ιδιος άνθρωπος που έδωσε το πριμ πρόκρισης στο ματς με τον ολυμπιακό, ο ίδιος άνθρωπος ζήτησε την νίκη του πανιωνιου…και ο ίδιος άνθρωπος θέλησε να χωθεί στη λαρισα μέσα στην εβδομάδα που πέρασε…(και έσπασε τα μούτρα του…αν και η προσφορά είχε και δωράκι)

συνεχίζεις να πιστευτείς οτι ο παοκ είναι μια άγια ομάδα που την κυνηγάνε όλοι??
όλοι το ίδιο είναι ανάλογα τις δυνάμεις που έχουν…[/SPOILER]

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα καν ποιος “ήξερες” ότι θα κέρδιζε με εκείνο το ποστ σου…
Για τον αγαπούλα μιλάς στην παρακάτω παράγραφο;

*ναι…ο άνθρωπος μετά την παρέμβαση από κυβέρνηση μεριά πριν απο 1,5 σχεδόν χρόνο για να μην βρίσκεται με τίτλους όπως πρόεδρος ομάδας και άλλες θέσεις(το ίδιο είχε γίνει και με τον μπεο), έχει πάρει φόρα κανονικά…!! το καλοκαίρι ζήτησε να μπει στον παοκ σαν χρηματοδότης και ο ζαγορακης(από όσο μπορώ να ξέρω) δεν έκατσε καν να συζητήσει μαζί του…
αλλά εδώ και κάμποσο καιρό ακούγεται οτι έχει μπει στην παε παοκ και βοηθάει όσο μπορεί(δηλαδή οσο θέλει:p)…
προσπάθησε να μπει και στον πανιωνιο άλλα με τις φωνές και τις αποκαλύψεις έκανε πίσω…αλλά συνεχίζει να θέλει να μπει το καλοκαίρι…αλλά με τον πανιώνιο στην α΄εθνική…(ιφ γιου νοου γουατ ι μιιν)…
το ίδιο θα ήθελε και για τις σερρες…
όπως και για την λαρισα όπως ακούστηκε μέσα στην εβδομάδα που πέρασε…
αν μπορούσε θα χωνόταν σε όλες τις ομάδες…

εκεί πάει το “ο παοκ δεν ήθελε το ματς”…
δεν είναι θέμα να πω οτι ο παοκ έκανε κάτι κακό…σιγά τα αυγά κιόλας…
απλά έγινε…
αλλά είναι λίγο κουλο να παιζεις σε αυτό το πρωτάθλημα και να νομίζεις οτι υπάρχουν άγιοι…ανάλογα με το ποιος είναι στο τιμόνι και τι δύναμη έχει μια ομάδα ανάλογες και οι κινήσεις της ομάδας…

αυτή τη στιγμή η σουπερ λιγκα είναι στο χειρότερο της σημείο…μοιάζει με την παλιά(κακή) επαε…πράγματα λέγονται φάτσα φορά σε συνεδριάσεις, άνθρωποι εκβιάζονται στην ψύχρα, και συνεδριάσεις έχουν αποκλειστικά θέματα εξουσίας…
δεν έχει γίνει καμία συνεδρίαση ακόμη για τηλεοπτικά, για επιπλέον διαφημίσεις, για τίποτα που να άφορα το ποδόσφαιρο…
παράδειγμα είναι και η πρόσφατη συνεδρίαση με θέμα το πως να ξεγελάσουν την ουεφα στο θέμα αδειοδοτήσεις μιας ομάδας στα εθνικά πρωταθλήματα…!! έκαναν συνεδρίαση με τέτοιο θέμα και ήξεραν όλοι.!!! το έλεγαν ανοιχτά.!!πόσο ξεφτίλα δηλαδή?? (ο παοκ ψήφισε κατά και μπράβο του…η λαρισα το ψάχνω ακόμη)[/SPOILER]

:lol::lol: Εσύ “ήξερες” ότι ο ΠΑΟΚ θα χάσει, εγώ θα χεστώ στο χρήμα; Δεν μας τα γράφεις λογικά. Όσο για το τί ακούστηκε μάλλον θες να πεις ότι το άκουσες εσύ. Και μάλλον σε κανά καφενείο με τελειωμένους στη Λάρισα. :wink:

Υ.Γ: Φυσικά αν η ΑΕΛ δεν ενδιαφερόταν για το ματς με τον Πανιώνιο μπας και σωθεί δεν θα “ακούγατε” τίποτα…

[SPOILER]μα εσύ είσαι αυτός που έλεγες για το ματς του βόλου με τον ολυμπιακό και για πέναλτι με τον αρη και χίλια δυο…άρα και εσύ πρέπει να είσαι πλούσιος…

[B][I]μάλλον θες να πεις ότι το άκουσες εσύ[/I][/B] οχι τι άκουσε ο γείτονας…μα τι γράφεις?!! :lol:

[B][I]σε κανά καφενείο με τελειωμένους στη Λάρισα[/I][/B]
(επειδή εσύ μιλάς μόνο σε καφενεία με τελειωμένους δεν πάει να πει ότι και όλοι οι άλλοι κάνουν τα ίδια με εσένα.)

σε γραφείο…
με ανθρώπους που έχουν βοηθήσει πολύ περισσότερο τον παοκ απο εσένα που έχεις δώσει λεφτά για ένα εισιτήριο…(άμα το έχεις δώσει και αυτό)

το πόσο χαζομάρα είναι αυτό που λες δεν λέγεται…ένοιαζε την ομάδα της λαρισας το ματς άρα ακούστηκε κάτι για τον παοκ…!! από άνθρωπο που δεν είναι λαρισα(το αντίθετο κιόλας)…!!#-o

ήταν 5 ομάδες μεχρι τώρα στον πάτο κοντά και έπαιξαν όλοι με όλους…πως και δεν ακούστηκε τίποτα για κανένα απο αυτά τα ματς…?? εκεί δεν είχε ενδιαφέρον το ματς για την λαρισα? είπαμε είσαι παοκ αλλά μην τρελαίνεσαι…

είσαι αθώος ή είσαι πωρωμένος…[/SPOILER]

Nαι. Εκείνο όμως ήταν παλιά. Τώρα μιλάμε για το χτεσινό ματς. Εσύ που ήξερες τι θα γίνει, έπαιξες γερά χρήματα; Τα κονόμησες; Αν το έκανες μπράβο. Φυσικά πάλι δεν μας πείθεις ότι το έστησε ο ΠΑΟΚ.

Εσύ τί διαβάζεις; :lol::lol: Εσύ είσαι ο μόνος που άκουσε ότι ο ΠΑΟΚ θα χάσει. Και εγώ έχω ακούσει χίλιες δυο παπαριές στη ζωή μου αλλά ξέρω να τις φιλτράρω.

Αυτά που γράφεις είναι καφενειακού επιπέδου οπότε…

Πες αλήθεια. Μίλησες με τον Γούμενο; :lol::lol::lol:#-o

´Οχι δεν εννοούσα αυτό. Εννοώ ότι ένοιαζε τους οπαδούς της ΑΕΛ (βλ. crimson_glory) το ματσάκι και επειδή τους πόνεσε θέλουν να το βγάλουν στημένο

Και ο crimson_glory το βιολί του :lol::lol:
Ε λοιπόν εγώ άκουσα σε ένα γραφείο από έναν τύπο που έχει βοηθήσει περισσότερο από εσένα την ΑΕΛ [που έχεις δώσει λεφτά για ένα εισιτήριο…(άμα το έχεις δώσει και αυτό)] οτι η ΑΕΛ θα κάτσει να χάσει με σκορ 1-2.

Αν είμαι εγώ πωρωμένος, εσύ τί είσαι;

να υποθεσω πως αυτοι οι ανθρωποι για να βοηθησουν τον παοκ διεδωσαν τα λεγομενα αυτα,ετσι?

A ξέχασα και πω. Καληνύχτα.

[SPOILER]

τι διέδωσαν μωρέ…ένας είμαι και δεν εχω πει ούτε όνομα ούτε εξέθεσα κανέναν…και φυσικα δεν ειμαι δημοσιογράφος.

*καλή μπάντα οι crimson_glory
[B][SIZE=“4”]
Crouched in the corner, waiting for something
Laughing at nothing - no one there[/SIZE][/B]

*καληνύχτα και απο μένα[/SPOILER]

2 μήνες ποινή στο Χάβο για την αποβολή του στο τηγάνι
Αν είναι δυνατόν[-X
http://olapaok.gr/podosfairo/Kypello_Elladas/poinh_duo_mhnwn_ston_xavo.778368.html

ΓΑΜΩ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΣ ΑΠΛΑ

Κράτος δικαίου ρε

:!:8O:!:8O:!:8O:!:

δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα να ισχύσει αυτή η ποινή…
αν γίνει κάτι τέτοιο καλύτερα να πάρει την ομάδα ο ζαγορακης και να παίζει στην β με την λαρισα και την ηλιουπολη…

*αλλά δεν θα ισχύσει