Π.α.ο.κ

ξε-fixed βασικα… Γιατι εβγαλες την υπεροψια " να σου δειξω που κανεις λαθος" αφου οπως υποστηριζεις δεν γνωριζεις την φαση του κασας και εισαι τοοοοσο σιγουρος οτι ο παοκτζης κανει λαθος;

οπως ολοι γνωριζουμε οι κανονες αλλαξαν αρδην απτην περσινη σεζον#-o


στο 6:00 το δειχνει πεντακαθαρα

αυτο πως χαρακτηριζεται?βιαιη η απλη κλωτσια?

:lol3: :lol3:

Τη φάση που έκανε θέατρο ο Χαλκιάς πόσταρες; Και αναρωτιέσαι γιατί ο Κάσας πήρε μόλις μία αγωνιστική; Πιο λογικό ήταν να τιμωρηθεί ο διαιτητής, παρά ο Κάσας! :lol:

Περιμένω να μου περιγράψεις τη βίαιη κατ’εσέ απώθηση. Το αποφεύγεις συνεχώς!

στην φαση με τον χαλκια ειναι εμφανες πως κοιταει γυρω και μετα πεφτει οπως και οτι ο κασας εκανε μεγαλη μα#%ια…#-o

στα λογια μου ερχεσαι…και ο βιερινια ακουμπαει τον μπαστια και πεφτει σα νεκρος:wink:

E καλά, εντάξει. Αν θες να μας βγάλεις και τυφλούς δεν έχει νόημα να συζητάμε. Σε λίγο θα με ρωτήσεις και ποιον πιστεύω. Εσένα ή τα μάτια μου;

Σωστος. Αν ηταν διεκδικηση μπαλας σε κορνερ θα σε ελεγα ποσο καλα θα κρατιοταν ορθιος και θα πηδουσε και για κεφαλια. Σιγα τον βιειρινια τον Τσακ Νορις. Μια φορα ο Μπαστια τον εχει ωσαν νταγλαρι

Eγω παλι ειμαι περιεργος να μου εξηγησει λιγο ο Paoktsis αυτο το περι δεδικασμενου. Δηλαδη αμα ο Βασαρας αυριο αποφασισει οτι μια φαση δεν ειναι πεναλτυ αυτοματως αλλαζουν οι κανονες του αθληματος και απο εδω και περα δεν επιτρεπεται να σφυριχτει κατι τετοιο γιατι ενας διαιτητης λεει οτι θελει? Αμα ηταν ετσι, με ολες τις φασεις που εχουν αγνοησει οι διαιτητες, οι παιχτες smackdown θα εκαναν στους αντιπαλους και δε θα γινοταν λογος ουτε για φαουλ

Tελος συζητησης. :lol:

ΥΓ.: Οχι βεβαια οτι το ολο θεμα ειναι για 2 αγωνιστικες.

Έλα ρε θα τους πάρετε και χωρίς τον Βιρβιλίνια πωςτονλενε.Χώμα είναι.Άντε να τελειώσει το πρωτάθλημα να πάμε για μπάνια :lol:

ο βασαρας ειναι ο προεδρος της ΚΕΔ και κουμανταρει ολη την επιτροπη διαιτησιας,παραδιδει σεμιναρια κανονισμων στους διαιτητες καθως και στους ποδοσφαιριστες των ομαδων!

οσο για το δευτερο υπογραμισμενο,μαλλον δε προσεξες τι εγραψα

Προτείνω να τα βρούμε στη μέση και να γίνει η ποινή 1,5 αγωνιστική, οπότε ο Βιεϊρίνια θα παίξει στο Β’ ημίχρονο.

Ας περάσουμε πρώτα σήμερα στο κύπελλο, και μετά ασχολούμαστε ξανά με το κυριακάτικο ματς, όπου κι εγώ θα προτιμούσα να γίνει ωραίο παιχνίδι και όχι καμιά σούπα.

paoktsis μάλλον με μπέρδεψες με τον κάρβου…συν τοις άλλοις αυτό που έκανες κουότ το είχα γράψει για την περίπτωση που ένας παίκτης έχει πάρει κόκκινη και οχι κίτρινη.:wink:

το ξερω οτι το ποσταρες για περιπτωση που ο παικτης παρει κοκκινη,και για αυτο το ποσταρα το ποστ σου για να απαντησω μετα στον καρβου βασιζομενος σε αυτα που εγραψες

αυτα που εκανες μπολντ δε πηγαιναν σε σενα αλλα στον καρβου:lol:

Εγώ ακόμη αναρωτιέμαι γιατί ο Μπαστία δε τιμωρήθηκε. Είναι εμφανές πως έχει βάλει κόλλα στο στήθος του και όταν ο Βιερίνια τον ακουμπάει, γιατί του αρέσει το ύφασμα της φανέλας του Αστέρα, ο Μπαστιά πηδάει στα 3 μέτρα τραβώντας μαζί τις παλάμες του Βιερίνια και κάνοντας το να μοιάζει με “βίαιη απώθηση”. Τι ισονομία είναι αυτή, όταν δεν τιμωρείται ο Κάσας για το θέατρο του Χαλκιά, αλλά τιμωρείται ο Βιερίνια για την κόλλα του Μπαστία; :x

τι γκολ εχωσε ο λινο γαμω.

φοβερη γκολαρα…

Το κάρφωσε και ο Σάκης :stuck_out_tongue:
Απλά έχω μια απορία:
Το τάκλιν που έγινε στο Βιτόλο στο πρώτο ημίχρονο απ’ τον τύπο με το νούμερο 5, χαρακτηρίζεται ως βίαιο ή όχι? :-k

χαρακτηριζεται ως “πηγε για τη μπαλα”

βεβαια η μπαλα που στοχευε ηταν το δεξι @ρχιδι του βιτολο εκει που ανεβασε το βρομοποδαρο του