Π.α.ο.κ

δε μπορεις να μιλας για κλαμα,οταν ακομα υπαρχει η εφημεριδα που λεγεται Αθλητικα Νεα…οταν σταματησει να υπαρχει,ελα να το συζητησουμε:)

Tο θεμα ξερεις ποιο ειναι;;;

Οτι τα Α.Ν. περιμενουν κατι να γινει για να “κλαψουν”.

Απο την αλλη ειδαμε τα σπορ να κλαινε, επειδη ο ΑΡΗΣ δεν εχασε σε κανενα ματς που σφυριξε ο Σταθοπουλος (!!), επειδη “θα” τιμωρουνταν ο Βιερινια, επειδη κληθηκε σε απολογια ο Γκαρσια και επειδη κατι “θα” κανει το κατεστημενο στην παοκαρα.

Επισης, αν και ολες οι βαμμενες εφημεριδες ειναι γραφικοτατες, δε νομιζω οτι καποιος μπορει να παρει τον τιτλο απο τα σπορ.

Αυτο με το “θα”, εχει καποιο νοημα παντως… Θελει με αυτον τον τροπο του πρωιμου κλαμματος να λειτουργησει σαν αποτρεπτικο κατα μια εννοια για να ΜΗΝ γινει, καταλαβες;

Παοκτση οι αποδοσεις ειναι 1,70 εμεις και 1,65 ο γαυρος και τα 2 μονα αποδεκτα

Προπαγανδα η φυλλαδα της ομαδας-συμβολο του αγωνα κοντρα στο κατεστημενο;;;

Αντε καλε …εγω δεν τα πιστευω αυτα.

:stuck_out_tongue:

Κριμα στο μπασκετ,χασαμε 71-69 με μια πολυ εχθρικη διαιτησια…συγχαρητηρια στην ομαδα μας για τη προσπαθεια,ντροπη ομως για το ελληνικο μπασκετ!

Τι εμεσενικες κουβεντες και μαλακιες…
Ο χρήστης Aionios© λέει:
*telika dn tha rthw
*dn borw na akouw tin mana m
*tis to pa xthes vrady
*k m leei mono auta skeftesai
giauto dn tha peraseis klp
Ο χρήστης ΒΖΙΑ
λέει:
*χαχαχα
*:stuck_out_tongue:
*οκευ ρε τρελα.
*η ελα και παρε βιβλιο μαζι ρε
Ο χρήστης Aionios
© λέει:
*kai lew ama einai na me prizeis dn paw
*NAI RE KALO
*hahahahahha
ti les re malaka tha parw vivlio sto gipedo?
Ο χρήστης ΒΖΙΑ
λέει:
*ξες…φυσικη Γ λυκειου στο κορνερ
*χαχαχα
Ο χρήστης Aionios**© λέει:
*mono aode paizei na borw na diavasw
*alla me tosi fasaria
einai kai apostithisi kathara to mathima gamw
Ο χρήστης ΒΖΙΑ
λέει:
*θα το φωναζουμε ολη η 4α μαζι να το μαθαινεις σα ποιημα ρε
*ΕΜΠΡΟΣ ΑΟΔΕ!
*ΤΡΙΚΕΕΦΑΛΕ

:lol::lol:

αυτα ειναι…

ΠΑΜΕ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ…ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Η ΣΥΝΘΗΜΑΤΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ…ΗΧΙΤΙΚΗ ΒΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ

καλα παμε :wink:

αντε γεια!
:bye::bye::bye::bye:

Εγω θελω αναλυση απο Iron_aris για το τι συνεβη.
Και μαλακες… Η πουσταρα ο λαμπριακος επρεπε να παρει κοκκινη, ηθελε να προκαλεσει τον γκαρσια για να μας βλαψει(αμα τον εδινε μπουκετο 3 αγωνιστικες εκτος τουλαχιστον ετσι απλα), αφου ειναι κλασσικος παγκιτης και στα αρχιδια του, ελα ομως που δεν τον εστειλε αποδυτηρια

Πω γαμω παλι,μας ψοφησαν στο δακρυγονο να πουμε στις καντινες πισω απο την 4.Αγωνιστικα το παιχνιδι ηταν σαν να παιζαμε με τον Αιαντα Κατω Μαγουλας,ο κλασσικος ο χεσμενος ο [SIZE=“5”]ΑΡΗΣ [/SIZE],δεν υπαρχει να σχολιασεις και τιποτα.Καρφωσε το κι εσυ ρε Βιεϊρινια να γουσταρουμε λιγο παραπανω:(

Tι θες να συνεβη;;;

Παιξατε καλυτερα και κερδισατε.

Αυτο που ας πουμε εσεις δεν ειχατε τα αρχιδια να πειτε μετα το ματς στο Χαριλαου.

Οσο για το Λαμπριακο, ξαναδες το μαρκαρισμα και πες μου αν ειναι για κοκκινη …εκτος αν η προθεση να προκαλεσει τον υπερ-Παμπλο ειναι απευθειας κοκκινη. :lol:

Νταξει ο σαντος μας εχει αποδειξει και στο παρελθον οτι με τις μικρομεσαιες ομαδες δεν εχει προβλημα και σημερα επαληθευτικε ξανα…στα ντερμπι μας τα χαλαει ο πουστης μονο:(

αληθεια,γιατι δεν ηταν σημερα στην αποστολη του αρη ο Σπαθας?Τραυματιστηκε η ειχε να εκτισει καμια τιμωρια??γιατι πιστευω θα βοηθουσε αρκετα την ομαδα του να φανει οτι ΥΠΑΡΧΕΙ μες το γηπεδο…

Αγορι μου ξεπερασε το…

Εχασες το πρωταθλημα, επειδη σ’ εκανα πλακα.

Αν θες βεβαια να πιστευεις οτι εχασες επειδη εδωσε μια κιτρινη στο 3’ και μια αυστηρη δευτερη κιτρινη στο Σναουτσνερ, εγω δε χαλαω χατηρι.

Περαστικα σου.

τελικα δε μου απαντησες,τραυματιστηκε??ειναι καλα? γιατι ηταν εξελιξιμος παικτης(!) και θα μπορουσε να φανει χρησιμος στα ζορικα στον αρη…

Εσυ το ξαναειδες; Πριν το ρηπλευ και γω λεω δυσκολα κοκκινη, αλλα μαλακα μετα ειδα οτι πηγε με δυναμη και μισος απο πισω και τον τραβηξε κλοτσια… Αυτο δεν ειναι κοκκινη;

Μαλακα ουτε με διαιτητη δεν μου παιρνεις διπλο στην τουμπα, παρτο χαμπαρι! Αλλαξε και πολη, ασπρομαυρη ειναι ολη

Hρεμια. Την γειτονια κερδισαμε, δε καναμε τιποτα ιδιαιτερο. Την Τεταρτη ειναι τα σπουδαια.

Απλά κάναμε αυτό που οφείλαμε να κάνουμε.
Γεγονός είναι βέβαια πως ήρθε πιο εύκολα απ’ ότι περίμεναν οι περισσότεροι.

Aπλα ειπε να τον προφυλαξει, γιατι σε μια ομαδα που κατα καιρους εχουν περασει Σταυριδης, Παμποριδης, Καλοπουλος και Βασσαρας (στα μεταξυ μας) δε θα 'χαμε και πολλες ελπιδες. :slight_smile:

Επισης, προσεξε γιατι θα σε πει ο Aionios κομπλεξικο για το “αρης”, γιατι σε μενα ετσι λεει για το “παοκ”. :lol: