Π.α.ο.κ

Νταξει ο Κακος δεν τον παει μια τον ΠΑΟΚ, φαινεται, μας επνιξε και πεναλτυ μπας και, αλλα δν μπορεσε…
Πρωτη νικη απεναντι στον Κακο ε… lol
Ο Σαντος μονος του θα φυγει αν δεν βγουμε πρωτοι, οποτε στο χερι του ειναι

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΡΟΜΑΝΤΙΚ 7!
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΤΑ 3-0 και ετσ

Υ.Γ Βαλτε ρε τον μουσλιμοβιτς στο αγαπαμε… ΘΕΟΣ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
καθε φορα που παιρνε μπαλα μαλακια εκανε, μαζι και το γκολ που το τραβηξε βρωμοσουτο και αμα μπει μπηκε…
Ευτυχως δηλαδη που το βαλε…

αυτος ηταν παοκ σημερα,με τσαμπουκα και επιθετικογενες σχημα,εκανε τον ολυμπιακο να μη ξερει που παν τα τεσσερα

προσεξε κανεις οτι με τον χωρις τον ιβιτς ημασταν μια ταχυτητα πανω? και οτι επισης δευτερος φορ ποσες βοηθειες εδωσε στην επιθεση και στον μουσλι?

επισης το πουλεν μου,ο φιλομενο φανηκε σημερα ποσο ειχε λειψει στην ομαδα μας

τωρα την τεταρτη διπλο στο καραισκακη και μαθηματικα βγαινουμε τσουλου…παντως κριμα που το σκορ δεν ηταν μεγαλυτερο σημερα!

ΥΓ:ιβιτς μακαρι να σαι αρρωστος και την τεταρτη αγορι μου!

Διαφωνώ μόνο σ’ ένα σημείο.
Ότι στο 2ο ημίχρονο που δεχτήκαμε κάποια πίεση, ο Ίβιτς θα μπορούσε να έχει κρατήσει τη μπάλα και να μην κάνουμε ορισμένα βιαστικά λάθη.

ναι,αλλα δυστυχως ο ιβιτς χωραει μονο στο 4-5-1 συστημα και δεν μπορω να βλεπω σαντος να παιζει αυτο στα ντερμπι…απλα μου γυριζει τα μυαλα αναποδα…ο ιβιτς πιστευω πρεπει να ναι η πρωτη αλλαγη στο 60 απο τη νεα χρονια,να τα δινει ολα για τριαντα λεπτα,γιατι αφενος κουραζεται ευκολα πλεον,αφτερεου γρηγορος δεν ηταν ποτε!

α και ο κακος,παρολο που επνιξε το πεναλντυ,σημερα ηταν ανησυχητικα καλος…

ΒΟΥΝΤΟΥ ΒΟΥΝΤΟΥ

δεν ξέρω γιατί, αλλά τον έχω ικανό τον παοκ να κάνει 3 σερί ήττες :-s μακάρι να βγω ψεύτης.

καλα δεν ειναι και δυσκολο…
εκτος με ολυμπιακο ,αρη παιζει…
το ματς στην τουμπα με αεκ ειναι το νοημα…

μπα, αν δεν καθαρίσει στο καραϊσκάκη, δεν τον βλέπω καλά.

ο φετινός ΠΑΟΚ των πλευ οφ φαντάζει πιο ικανός να πετάξει μια νίκη στα σκουπίδια και να πάρει το Χ παρά να χάσει… Τον έχω ικανό να πάρει αποτέλεσμα και στο Καραϊσκάκη αλλά εγώ φοβάμαι μην μείνει στο Χ με Αεκ και μετά πάμε αγχωμενοι στο χαριλάου. Τουλάχιστον να παίξουν χωρίς άγχος να δούμε μπάλα στο ΠΑΟΚ Άρης επιτέλους

με μπερδεψες…
εννοω οτι ανετα τα χανει και τα 3…

Μπορουσαμε να καθαρισουμε τη μπουγαδα σημερα με ενα μεγαλυτερο σκορ και να παμε για τρια αποτελεσματα την Τεταρτη. Καθικι εποπτη μπροστα σου εγινε το χερι :x
Τεσπα, αν δε βγουμε Τσ.Λ. και φετος ειμαστε αξιοι της μοιρας μας…

παντως χωρις πλακα ειναι μεγαλη η ευκαιρια του παοκ φετος για το τσου λου…
ο ολυμπιακος ειναι σαν φαντασμα…
η αεκ ειναι ομαδα για επιδειξεις…
καλα για τον αρη τι να πω?? αμα αυτοι ειναι οι παιχταραδες εγω ειμαι ο κολομβος και ανακαλυψα και το ποδοσφαιρο…

τεραστια ευκαιρια λεμε…!!

δε μπορω να καταβω με ποια λογικη να μπορει ο παοκ να κανει 3 ηττες σερι τωρα,και ανετα μαλιστα??

και αμα ειναι να κανουμε εμεις 3 ηττες σερι,αυτος ο ολυμπιακος τι πρεπει να κανει?
αλλες τοσες?εδω πλεον αρχισα να φοβαμαι την αεκ για τσουλου:lol:

τα πραματα ειναι πολυ απλα…παιρνουμε το διπλο στο καραισκακη και τελειωνει η υποθεση η στη χειροτερη το χ και κερδιζουμε αεκ εδω μεσα και παμε για τουρισμο στη σκουλικοφωλια

α και το σαββατο βγηκαμε δευτερι συνεχομενη χρονια πρωταθλητες ελλαδος στο χαντμπολ!

οκ…αντε να σε δω την τεταρτη…
αυτος ο ολυμπιακος που εχασε 2-0 απο τον αρη δεν πιστευω να σε δυσκολεψει…
ε?

Απο πλευρας ροστερ σχεδον και οι 4 ομαδες πανω κατω στα ιδια ειναι.

Απλα ο παοκ με τοσα χρονια τον ιδιο προπονητη εχει πλεον δεσει και ειναι η μοναδικη σοβαρη απο τις 4.

Ο οσφπ εχει γινει μπουρδελο απο νωρις.

Η αεκ εχει τα γνωστα προβληματα της.

Εμεις απο την αδιαφορια ορισμενων ειμαστε οντως για τα ταρταρα.

Η διαφορα, λοιπον, δεν ειναι στα ροστερ.

ουτε εγω ειπα οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα στα ροστερ…
το παιχταραδες(για τον αρη) το ειπα σε σχεση με αυτα που δειχνουν…
ολοι πανω κατω τα ιδια ειναι…
αλλα αλλοι ειναι νοσοκομεια, αλλοι ειναι με το μυαλο στις μεταγγραφες και τις εξεληξεις στην ομαδα τους και μερικοι ειναι απλα ηλιθιοι…
και αυτο παει στους παιχτες του αρη…
σορρυ κιολας αλλα καλα καναν χθες και τους κυνηγουσαν
οι παιχτες του αρη κοντευουν να γινουν οπαδοι…
“να κερδισουμε παοκ και ολυμπιακο και ολα ειναι μια χαρα…” #-o

δαλουκας στο καραισκακη…ο μονος διαιτητης που φετος μας εχει παιξει 50-50 στα ντερμπι…για να δουμε:)

Συμφωνω στα υπολοιπα,αλλα…

ειδες πολλους οπαδους να λενε “ας κερδισουμε τα ντερμπι κι ολα καλα”;;; :?

ολα καλα ισως οχι…αλλα…
δεν εχεις ακουσει κανεναν να λεει ας κερδισω τον ολυμπαικο η τον παοκ και ενταξει ολα…
ας πουμε φρασεις οπως, “σας κοψαμε το πρωταθλημα” ή “μπορει να μην καναμε τιποτα φετος αλλα εσας σας πατησαμε” …??
και δεν λεω μονο για τον αρη…
για ολους λεω…

αφου η βλακεια ειναι ανικητη…
ασχετα που μας ποναει που δεν καναμε τιποτα φετος πεταμε μια μαλακια για να δειξουμε οτι κατι καναμε…

και στο τελος των play off ετσι και ειναι αδιαφορος ο αρης και ο παοκ καιγεται για βαθμους, μια χαρα θα πατε να κερδισετε…με τρελα κιολας…

οπαδους οχι,αλλα βετερανους σιγουρα:–