Π.α.ο.κ

ωχ,ο Επταλοφίτης !!! :stuck_out_tongue:

Κοίτα να δεις ταλέντα που χάνονται από το χώρο του θεάματος… και ο Σεφερλής κάπως έτσι ξεκίνησε και τώρα ανεβάζει δικές του σατιρικές παραστάσεις. Άντε και εις ανώτερα!

Δεν είμαι ο γνωστός Επταλοφίτης (για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις)…

Φίλε από μία άποψη στα @@ μου αν πέσει, μπας και φύγει ο Πανόπουλος και βγεί και το εξευτελιστικό Skoda από το όνομα της ομάδας και καθαρίσουμε…
Από την άλλη ο έμπορας λέει ότι θέλει να την κάνει οπότε είδωμεν…

Πλάκα ξέρεις τι σημαίνει??
Ο τωρινός ΠΑΟΚ γιατί να πέσει στη Β Εθνική?? Έτσι κι`αλλιώς οι περισσότερες ομάδες μαζί του έχουν στανταρ 6 βαθμούς:p
(Και για να μην ξαναπαρεξηγηθούμε και πάλι πλάκα κάνω…
Μακάρι να φτιάξουν τα οικονομικά σας και να ορθοποδήσετε γιατί νομίζω ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο χρειάζεται δυνατές και τις ομάδες της Θεσσαλονίκης:wink: )

Εισαι ο αγνωστος Επταλοφιτης δηλαδη…

Δεν ξέρω αν είσαι από Θεσ/νίκη αλλά είναι ένας που βγαίνει στα ραδιόφωνα με το όνομα επταλοφίτης και λέει μακακίες που ακόμα και οι ΠΑΟΚτσήδες κοροιδεύουν… Διπλό μες το ΟΑΚΑ ρε!

κυριοι τι εχετε να πειτε για τον διαιτητη με την ΑΕΚ? Παπασταματης!! μετα τον “Κο” κασναφερη (ο οποιος βαθμολογηθηκε με 8,3) αν εχουν τον θεο τους!!! ερχεται παλι αυτος να μας θυμισει τα του Ολυμπιακου…
κατι μου βρωμαει παντως…

Συνεχιζεις να μιζεριασεις ρε συ?Κατσε να δεις πρωτα τι θα κανει και μετα κλαψου οσο θες.Ημαρτον δηλαδη!!!

Α!! και ειχα μερες να διαβασω καποια καινουρια εξυπναδα σου!
περα απ’την πλακα παντως, νομιζω πως εχουμε καθε δικαιωμα ν’ανησυχουμε μετα απ’αυτα που βλεπυμε

Σαφως και γραφω εξυπναδες οταν βλεπω να ποσταρονται γραφικα ποστς.
Καλο θα ηταν να φιαξεις ομαδα και μετα να κοιταξεις τη διαιτησια.Απλα να ξερεις οτι οσο κλαιγεσαι και να σε σφαξει στο γονατο η διαιτησια χανεις το δικιο σου με τοσο κλαψιμο που ριχνεις (ριχνεις = εσυ και ολοι αυτοι που τραγουδουν αννα βισση μαυρα γυαλια φορω)

κοιτα… κανεις απο μας δεν περιμενει τη γνωμη σου για το τι πρεπει να κοιταξουμε η τι να φτιαξουμε!
η διαιτησια ομως ειναι κατι που μας κυνηγαει και το βλεπουν ολοι! (οι αντικειμενικοι). απλα σε συμφερει αυτο, την εχεις παντα με το μερος σου και γιαυτο δε σε νοιαζει…
αν θελεις να το συζητησουμε σοβαρα, ευχαριστως, γιατι ανταλλαζοντας ειρωνιες μπορουμε να το παμε κανα διημερο παλι…

Εμενα η διαιτησια με κυνηγαει εδω και 11 χρονια στην ευρωπη και δεν εχω πει το παραμικρο.Γιατι?Γιατι δεν εχει νοημα :wink:

O Παπασταμάτης δεν είναι κοράκι. ¶νιωθος είναι που κανονικά θα έπρεπε να σφυράει στη Β και στη Γ Εθνική.
Μην φοβάσαι, θα κάνει φαλτσοσφυρήγματα σε βάρος σας, αλλά και φαλτσοσφυρίγματα σε βάρος της ΑΕΚ, οπότε δεν βλέπω καμμια σατανική συνομωσία…

Ο Κασναφέρης πρώην συνδεσμίτης του ΟΣΦΠ ήταν εντάξει, κάποιες φορές έχει σφάξει με το γάντι αρκετές ομάδες, για ποιόν αγώνα λες ότι πήρε 8,3?

Πραγματικά νομίζεις ότι έχετε τέτοια υπερομάδα που χρειάζεται να σας κυνηγήσει η διαιτησία?
Αν πραγματικά θέλετε το καλό της ομάδας σας, τότε μην ασκείτε πίεση για μεταγγραφές κλπ. στη διοίκηση, αφήστε την ομάδα να ορθοποδήσει οικονομικά, βάλτε στην άκρη για λίγο καιρό τις αγωνιστικές διακρίσεις και δείτε τι θα μπορείτε να πετύχετε σε 4-5 χρόνια (που νομίζω αν γινόταν αυτό ο ΠΑΟΚ θα είχε αρκετές προοπτικές…):wink:

Πω ρε,4 μερες ελειψα και εχασα μια απτις μεγαλυτερες συζητησεις του θρεντ.Λοιπον τη διαβασα τη συζητηση,ολα καλα και ολα ωραια μεχρι που βρηκα απαντησεις τυπου

και επεσα απτην καρεκλα

:-k :-k :-k :-k

οχι φυσικα… ολοι παραδεχομαστε το μαυρο μας το χαλι! αλλα απο 1-2 ματς σιγουρα θα μπορουσαμε να παρουμε κατι περισσοτερο αν δεν υπηρχαν τα κορακια!
8,3 πηρε στο ματς με τον λεβαδειακο!! ο γιος του αισχους!!

ας γράφουν μόνο ΠΑΟΚτσήδες δω,δεν έχει νόημα να υπάρχουν άλλες απόψεις…

μονο μ’αυτα? εδω ρε συ ακουστηκε οτι χαριστηκαν τα χρεη του γουμενου!! τι αλλο θ’ακουσουμε!
(χωρις να επιδιωκω να αρχισει ξανα η συζητηση για τα χρεη)

Μαζι σου!

Η διαιτησια φετος την παει την ΑΕΚ…

Η ΕΤ3 δηλαδη…

Σηκωθηκες ελπιζω…

Πολυτιμοτερος παικτης της αγωνιστικης ψηφισθηκε ο Ζησης Βρυζας,ενω το καλυτερο γκολ της αγωνιστικης πετυχε ο Βασιλης Λακης.

Ετσι για να αναφερουμε καποια πραματα…

Την κυριακη παμε για διπλο…Ετοιμαστειτε χανουμακια…ακουσα οτι θα κατεβουν 5 με 6 χιλιαδες κοσμος…