Π.α.ο.κ

Εγω σου ειπα, βγες Ch.L, να ερθει η ουεφα να σου πει θα παιξεις καυταντζογλειο αν δεν τα φτιαξεις και μετα πανε ζητα απο τον Οπαπ και θα στα δωσει, απλα τα πραγματα

Οχι, για την υπαλληλο ειπαν πως ηταν ατυχημα εντελως τυχαια δηλαδη συνεβη ή δεν τραυματιστηκε σοβαρα ή κατι τετοιο απ’οτι θυμαμαι

ρε παιδια τι λεμε τωρα?
αφου ειχε κληθει και οι 2 δικηγοροι του παναθηναικου την ειχαν βγαλει αχρηστη και ανεκπαίδευτη…!!
το θυμαμαι…
και ελεγαν οτι δεν εχει τραυματιστεί και πολυ …(η εικονα που ειδα χωρις τα δυο τις δαχτυλα ειναι σοκαριστικη παντως…)
και μετα απο την εκδίκαση βγηκε ο συζηγος της και εκραξε τους δικηγορους και τον παναθηναικο.!

Τελευταια ακουγεται πολυ για δερμιτζακη,περιεργα τα πραγματα…

Ε, αν δεν κατσει με καποιον ξενο και επειδη το θεμα προπονητη πρεπει να εχει τελειωσει μεχρι το ΣΚ εχουνε ως fast εναλλακτικη τον Δερμιτζακη, σωστο…

:wink:

δυσκολα να συμφωνισει με ξενο προπονητη γρηγορα ο παοκ…
οπως ειχα πει οταν ηταν στον διαγορα οτι θα παει καποτε σε μεγαλη ομαδα ετσι και θα γινει…
αλλα μαλλον θα το κανει υπερβολικα γρηγορα…!!
ισως να την πατησει…

Συμφωνώ σ’ αυτό, το βρίσκω κάπως παρακινδυνευμένο.

Πάντως ο ΠΑΟΚ μόνο με τον Αναστασιάδη θα κάνει πορεία καλή, με τον Δερμιτζάκη τον βλέπω στα χνάρια του Ηρακλή!!!

ΥΓ
Πάντως σας βλέπω αγαπητά ΠΑΟΚΙΑ να παίζουμε στους ομίλους του europe league παρέα του χρόνου!!!

Ε καλα και συ τοσα ξες τοσα λες

αγαπαμε τα ακυρα ποστ του romantic,τοσο απο αποψη χρονικη,οσο και απο αποψη περιεχομενου

:bow2::bow2:

[SIZE=“5”]ΤΕΛΟΣ Ο ΚΟΝΣΕΙΣΑΟ[/SIZE]

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ σχετικά με το θέμα αναφέρει τα εξής:

"Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι ολοκληρώθηκε το συμβόλαιο της με τον Sergio Conceicao και αποφασίστηκε από κοινού να μην ανανεωθεί. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον μέχρι πρόσφατα αρχηγό και μετέπειτα Τεχνικό Διευθυντή της ομάδας για την πολύτιμη συμβολή του στην επιτυχημένη πορεία της τελευταίας τριετίας.

Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που ο ΠΑΟΚ υπήρξε ο τελευταίος σταθμός ενός σπουδαίου ποδοσφαιριστή και η αφετηρία μιας νέας καριέρας για τον ίδιο. Ευχόμαστε στη νέα του διαδρομή να έχει τις ίδιες και μεγαλύτερες επιτυχίες από αυτές που πέτυχε ως ποδοσφαιριστής.

Αισθανόμαστε ότι πάνω απ’ όλα ο ΠΑΟΚ κέρδισε έναν καινούριο φίλο".

Κονσεϊσάο: “Από κοινού η απόφαση”

"Μετά από 2,5 χρόνια στη Θεσσαλονίκη και τον ΠΑΟΚ πήραμε από κοινού την απόφαση με τον Πρόεδρο και τον Αντιπρόεδρο να μην συνεχίσουμε τη συνεργασία μας.

Ο ΠΑΟΚ αποτελεί ένα σημαντικότατο κομμάτι της καριέρας μου για πολλούς λόγους. Εδώ τελείωσα μια γεμάτη καριέρα ως ποδοσφαιριστής, εδώ ξεκίνησα και μια καινούρια καριέρα στο ποδόσφαιρο που ελπίζω να μου προσφέρει ανάλογες συγκινήσεις.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο του ΠΑΟΚ που με έκανε κομμάτι του, τους συμπαίκτες μου, τον κ. Santos και όλο το επιτελείο της ομάδας. Ευχαριστώ και τους εκπροσώπους του Τύπου που με εξέπληξαν με την παρουσία τους στην Κοϊμπρα, αλλά και όλους τους υπόλοιπους για την συνεργασία που είχαμε. Ασφαλώς θα ήθελα ξεχωριστά να ευχαριστήσω τον Θόδωρο Ζαγοράκη και τον Ζήση Βρύζα, με τους οποίους είχαμε ιδιαίτερα στενή συνεργασια όλα αυτά τα χρόνια και αποκτήσαμε μια πάνω απ’ όλα ιδιαίτερα φιλική σχέση".

αντε ενας ενας…
να ερθουν οι καλες εποχες χωρις στοχους και ξυλο σε ολες τις εδρες…

ε τεχνικο διευθυντη τον ειχαμε,ενα προπονητη του παμε να φερει και δεν το καταφερε…δε πειραζει,καλη συνεχεια στο καινουριο σου ποστο σερτζιο!

Βασικα τα αρχιδια μου εκανε ο Σερτζιο ως τεχν. διευθυντης.
Να ξαναμπει ο Βρυζας που μας εκανε ομαδα περσι το καλοκαιρι

edit: Ενταξει ξανα-ανελαβε ο Βρυζας τεχνικος διευθυντης
Λογοι διαζυγιου λεει, ηθελε λευκο χαρτι να κανει οτι γουσταρει για τον σχεδιασμο ο κονσεισαος…
Ναι μαλακα, εδω τον κοστα δεν μπορεσες να κλεισεις, θες και λευκο χαρτι οταν εχεις συνεργατες
οπως τον Βρυζα και τον Ζαγορ που παιζαν και αυτοι ποση μπαλα σε ελλαδα και ευρωπη

Κι εγώ να πω την αλήθεια δεν είδα κάτι αξιόλογο όσο ήταν τεχνικός διευθυντής ο Κονσεϊσάο.
Τέλος πάντων, καλύτερα που επέστρεψε ο Βρύζας.

http://troktiko.blogspot.com/2010/05/o_8830.html

Mαντεύω ήδη τι ομάδα είναι ο αναγνώστης :–

Για λυσε μου και μενα μια απορια, τι σκατα σχεση εχει η τουμπα με το Χαντμπολ;
Κλαιγεστε σαν τα μουνια 4 μερες τωρα, που να παιρναμε χορηγια(οχι επιχορηγηση) και να διναμε για μεταγραφες τα λεφτα

Oτι τα λεφτα θα πανε στο γηπεδο δηλαδη;;; :lol:

Το θεμα ειναι οτι κοπηκαν οι χορηγιες λογω “βιας” και παιρνετε 1,5 μυριακι για πλακα.

ΠΑΟΚ ολε ολε ολε ολεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοο! για σενα θα τα σπααααω και θα καιιιωωωωωωωωωωωω…

ΟΙ ΧΟΡΗΓΙΕΣ ΔΟΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΧΑΝΤΜΠΟΛ,
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ