Π.α.ο.κ

*σορρυ δεν το ειδα…ακουγα ISIS

εμ τι ειναι…??

αμα η λαρισα ας πουμε εχει υποβαλει σχεδια για εργα στον νομο 2πλασια απο οτι εχει υποβαλει η θεσσαλονικη…
και με πορους και με ολα…απο προγραμματα και απο χιλια δυο που εχει δικαιωμα ο καθε νομος…
αλλα οταν δεν γινονται τα εργα λετε β διαλογης πολιτες
ανθρωπους καραγκιόζηδες εχετε ενα σωρο εκει πανω…
ψηφιζετε τυπους που ειναι στην τηλεοραση και ντυνονται καρναβαλια παντα εκτος τις ημερες των καρναβαλιων

τα παντα θα γινουν απο μονα τους…
χαλαρααααα

εκτος και αν υπαρχει μονο το ποδοσφαιρο γιατι μονο αυτο σε ενδιαφερει…(που και εκει εσυ μια χαρα αδικεις τους απο κατω σου.)

αυτη η καραμελα στη θεσσαλονικη ειναι απιστευτα πικρη…
αμα ακομη λες “μας ρανουν μας κανουν” τι να πω…
δεν υπαρχει καμια ελπιδα

Να σου πω και γω δεν εχω ξεκαθαρισει ακομα μεσα μου τι ειναι δικαιο να γινει…
Μου φενοταν λογικη η “χορηγεια” του ΟΠΑΠ γιατι απλα με συνεφερε…
Δεν νομιζω πως θα θεωρουνταν σκανδαλωδεις η αποφαση να μας δωσουν λεφτα,οπως λενε οι αδελφοι συμπολιτες, (εχουν γινοι και πολυ χειροτερα μην τρελαθουμε,ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε…) αλλα ετσι οπως ειναι τα οικονομικα της χωρας δεν υπαρχει χωρος για τετοια ανοιγματα…
Το συμπερασμα ειναι οτι οδευουμε απο το κακο στο χειροτερο

αν σταματήσουν να βγαίνουν ευρώπη για 2-3 χρόνια οι ομάδες όπως έκανε η αγγλία θα δούμε αν ξαναγίνουν επεισόδια

το γαματο ειναι οτι λογω αυτης της επιχορηγησης,τα διαρκειας της νεας σεζον εμειναν ιδια τιμη με τη περσινη,ενω προοριζοταν για 10% αυξηση λογω της βελτιωσης του γηπεδου…τους λενε οκ θα σας δωσουμε τα λεφτα για το γηπεδο,απο σημερα αρχιζουν και πωλουνται στις παλιες τιμες και ανακοινωνεται το απογευμα οτι δε θα δωσουν τα χρηματα…

βασικα λεφτα θα μαζεψετε αν επιτελους πληρωνουν αυτοι που μπαινουν τσαμπε…

8O8O8O8O8O8O
ΟΜΙΤΖΙ, ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ, ΧΡΥΣΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ!

Σοβαρα τωρα, ποσοι νομιζεις οτι μπαινουν τζαμπα;

οταν ειναι σολντ αουτ και δεν υπαρχει εισητηριο για δειγμα δεν γινεται να μπεις αλλιως εκτος απο τζαμπε…και το να μη μπεις δεν ειναι επιλογη…και περα απο αυτο…γινεται εδω και μηνες της πουτανας με τους σεκιουριταδες…που καλυτερα να σε σκοτωσουν παρα να μπεις τζαμπε ξερω γω…πας να πηδηξεις απο πανω τα τουρνικε και σε τραβανε κατω.

Εγω πιστευω οτι στη Θυρα 4 οι θεσεις ειναι και αριθμημενες. :smiley:

Τοσοι που μπαινουν στην 4, το μονο παραλογο ειναι που δεν εχει καταρρευσει ακομα να θρηνουμε και θυματα.

Μη λεμε κι ο,τι να 'ναι ρε συ.

ξερω τουλαχιστον 10 ατομα που μπαινουν τσαμπα καθε φορα ανεξαρτητου ματς… κωδικος μαλαματινα…
και δεν ενημερωνουμε κανεναν. αν εσεις απο μονοι σας το δεχεστε αλλοιι να μπαινουν τσαμπα, να κανουν τα επισοδια και να την πληρωνετε στην τελικη εσεις, καθιστε και λουστειτε τα…

:oops::–O:)O:)

Α, εχεις ερθει;

Η αληθεια ειναι οτι μπαινουν αρκετοι στο τζαμπε σε καθε ματς αλλα και να πληρωνανε δε λυνεται το προβλημα ετσι…

Aμα γουσταρεις, κοροϊδευομαστε και μεταξυ μας …νο προμπ. :slight_smile:

[SIZE=“4”]Δηλώνει ΟΑΚΑ ο ΠΑΟΚ[/SIZE]

Μετά από το πρόβλημα που προέκυψε με την Τούμπα για τους αγώνες των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ, στον ΠΑΟΚ ?σύμφωνα με πληροφορίες- σκέφτονται σοβαρά το ενδεχόμενο να δηλώσουν το ΟΑΚΑ ως εναλλακτική λύση.

Στον «Δικέφαλο του Βορρά» θα προσπαθήσουν να λύσουν τα προβλήματα και να κάνουν τις εργασίες που οφείλουν να γίνουν στην Τούμπα, σύντομα και να είναι όλα έτοιμα να πραγματοποιηθούν οι αναμετρήσεις των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ στη φυσική έδρα της ομάδας.

Στην διαφορετική περίπτωση ο ΠΑΟΚ οφείλει να έχει δηλώσει μια «δεύτερη» έδρα. Το «Καυταντζόγλειο» δεν πληροί τις προϋποθέσεις για να φιλοξενήσει αγώνες του Τσάμπιονς Λιγκ, οπότε οι άνθρωποι της διοίκησης του ΠΑΟΚ σκέφτονται σοβαρά να δηλώσουν το ΟΑΚΑ.

Ναι γουσταρω.
Στο χαριλαου δεν μπαινει κανεις τζαμπε παντως

Τέλος ο Δερμιτζάκης, πάει για προπονητή από Ιταλία

Ο 41χρονος τεχνικός πριν λίγη ώρα επικοινώνησε με τον ισχυρό άνδρα της ΠΑΕ Πανθρακικός και του ανακοίνωσε ότι θα συνεχίσει να βρίσκεται στον πάγκο της ομάδας και τη νέα αγωνιστική περίοδο.

http://olapaok.gr/podosfairo/Proponitis/telos_o_dermitzakhs_paei_gia_proponhth_apo_italia.172543.html

Καλυτερα,ο παοκ χρειαζεται πιο καλη λυση.

γιατι ΟΑΚΑ γαμω?αμαν καναμε να βγουμε προκριματικα…μπας και δουμε την παοκαρα με καμια ξενη ομαδα…και θα το χασω τωρα λογω αποστασης.

ενταξει δεν ειναι και σιγουρο ακομα,μην αγχωνεσαι

Μην ανυσηχειτε ρε, θα εχετε το Καυτατζογλειο. Τωρα που μας ξεφορτωθηκατε ειναι ολο δικο σας.
Εντελως τυχαια βεβαια, την χρονια που θα παιξει ο παοκ τσ.λ. και το γηπεδο του ειναι ακαταλληλο, γινεται πολεμος στην ομαδα της πολης που εχει μεγαλυτερο και καταλληλο γηπεδο. ΟΚ, σταματαω την συνομωσιολογια. :roll:

Αν παίξει ΟΑΚΑ πάντως, θα πάω κι εγώ να δω το ματς.