Π.α.ο.κ

Ρε παιδια ηταν η δεν ηταν πεναλτι?? κ εμενα μ φαινεται οτι το τραβαει το χερι του ο Σταφυλλιδης κ τη βρισκει με το πλευρο.Κριμα…

Αν και ΑΕΚτζης πρέπει να πω ότι ο διαιτητής σας πήδηξε…ντροπή του βασικά! Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ήταν εσκεμμένη απόφαση αυτό! Καλή επιτυχία!

Πέναλτι καθαρό είναι δυστυχώς.

Κριμα να σωζει το παλικαρι την μπαλα με το σωμα πανω στη γραμμη και να δινει κοκκινη και πεναλτυ ο ρεφερι.
Κριμα.

δεν ηταν
πηγε να το μαζεψει το χερι,δεν το απλωσε
ακομα και οι δικοι μας διαιτητες δεν θα το εδιναν αυτο

Καλά, εντάξει.

Και τι να το κάνει το χέρι του… Κολλημένο στο σώμα είναι…

Γαμήστε τους ρε και μετά διπλό μέσα στην τούμπα και άντε στα διάλα οι ασπρομπούτηδες…

εγω εχω αλλη γνωμη φιλε μου
προτιμω να σε κοντραρω στο μπασκετακι :stuck_out_tongue:
οτι εγινε εγινε,δεν θα χαλασουμε τις καρδιες μας

μπραβο που εχετε βαλει τα δυο γκολ, το πεναλτυ ειναι οπως φαινεται, αλλ την κοκκινη τι την εδωσε. τεσπα, καλη συνεχεια.

Μακάρι να ΜΗΝ νικήσετε…

ΥΓ
Φέτος μόνο ο Θρύλος θα κάνει διπλά

μπροστά απο το τέρμα δεν χρειάζεται να ειναι απλωμένο…το θέμα είναι αν βρίσκει…δεν το είδα να πω τη αλήθεια…αλλά είναι κρίμα για τον παοκ.

Από την στιγμή που θα δώσει πέναλτυ έτσι, είναι και κόκκινη.
Αλλά το θέμα είναι ότι δεν είναι πέναλτυ.

ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗ, ΑΥΤΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΛΚΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ.

δεν ηξερα οτι ισχυει κατι τετοιο
οκ σορυ

Αυτό βασικά.

ΠΩ!

τι μαλακας διαιτητης!καταστροφικο!αδικα μας αφησε με παιχτη λιγοτερο και γκολ δωρο!
χαλασε τα παντα!ΑΔΙΚΙΑ ΑΔΙΚΙΑ ΑΔΙΚΙΑ!

παντα να μας βγαλει την πιστη ο παοκ!

Παίξε καλά τον ΠΑΟΚ μωρή ολλανδέζα γιατί θα σε βρούμε και θα σε σουγιαδιάσουμε… Κανά 2χίλιαρο έχει από έξω λέει…

btw από φίλη που είναι μέσα στο γήπεδο αλλά σε άλλη κερκίδα, στο 0-2 άρχιζαν να πανηγυρίζουν κάτι έλληνες που ήταν πίσω της και τους έβγαλαν από το γήπεδο…8O

μετα τον γκαρυ σπιντ,σειρα παιρνει το κορακι του ματς…ετσι και δε παρουμε διπλο με τετοια εμφανιση στο λονδινο,ευχομαι να τον βρουν κρεμασμενο μες το σπιτι του

Βάλε μέσα Χαντάκι Σνάουτσνερ τώρα να παίξει αριστερό μπακ και βάζεις και έναν Ίβιτς είτε από την αρχή είτε στο 60-65 να κρατήσει μπάλα μαζί με Γκαρσία. Χαλκιάς θα πάρει κίτρινη και καλά θα κάνει.
Επίσης, επειδή τα παιδιά είναι γατοκομείο γιατί σκέφτονται την premier league, τάραξε τα στη κλωτσιά και θα τους κοπεί ο βήχας. Ο ρεφ καλά θα κάνει εφόσον πληροφορηθεί την μαλακία του, να μας αφήσει να δίνουμε κλωτσίδια. Αυτό.

το τεχνικο οφσαιντ ολα τα λεφτα
πολυ το γουσταρα

Τώρα θα μας πιούν το αίμα ρε πούστη μου…