Π.α.ο.κ

[SPOILER][/SPOILER]

:")

δικό σας…

:lol:
Θεός ρε φίλε!!! Καλά που υπάρχουν και τέτοια άτομα.

…:respect: στον Π.Α.Ο.Κ. για το μάγκικο πρωτάθλημα στο βόλευ, με σουίπ:):!:

ΠΡΩΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΣ! [SIZE=1](σε άθλημα που παίζουν άντρες, τα γυναικεία δεν τα μετράνε προφανώς)[/SIZE]

Επίσης

, Ένταση μεταξύ οπαδών του ΠΑΟΚ, την ώρα των πανηγυρισμών

Ένα παράδοξο γεγονός συνέβη κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών των οπαδών του ΠΑΟΚ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος στο «Παλατάκι». Ο αγωνιστικός χώρος είχε γεμίσει με φιλάθλους που μπήκαν για να γιορτάσουν μαζί με τους παίκτες το νταμπλ. Μετά από λίγο όμως έγινε έκκληση από τα μεγάφωνα να αδειάσει ο χώρος και να επιστρέψουν οι οπαδοί στις κερκίδες, ώστε να γίνει απονομή του τροπαίου στους πρωταθλητές.

Ωστόσο ορισμένοι οπαδοί δεν αποχωρούσαν παρά τις παροτρύνσεις, με συνέπεια να υπάρξει διαπληκτισμός με άλλους συνοπαδούς τους και να επικρατήσει ένταση προσωρινά. Μάλιστα, όλοι οι υπόλοιποι από τις εξέδρες τους έβριζαν εν χορώ, φωνάζοντας? «πόσο μ@λ@κες εισαστέ», ενώ φάνηκε να πέφτουν και κάποιες? “ψηλές”. Ευτυχώς το περιστατικό έλαβε τέλος άμεσα και δεν δόθηκε συνέχεια.

“ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΜΠΟΥΝΙΕΣ” :’)


Θεός ο σήφης που φώναζε από τα μεγάφωνα “ήρεμα παιδιά, μην το σπάσουμε κι αυτό”…

…ααα εμείς τα μετράμε…και καλά κάνουμε:):!:

Παίζει δευτεροτρίτο θέμα στα κλασσικά sites, αλλά

[SIZE=4]ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ[/SIZE]

γυαλίζουν τώρα ε? :stuck_out_tongue:

ότι και να λέμε μεγάλη μαγκια του ρωσοπόντιου…

Published: Friday, 09 May 2014 02:15 isovitis.gr

Εγώ για τα χρέη μιας Ανώνυμης Εταιρείας δεν πολεμάω. Ό,τι είχα το έδωσα στα τσιμέντα, στα κάγκελα, στους δρόμους, στα λεωφορεία, στα τρένα, στα οτοστόπ, στα διαρκείας, στην μπουτίκ, στη μισή μου ζωή.
Παράτησα και παρατάω τα παιδιά μου για να είμαι δίπλα στην ομάδα όποτε μπορώ, αλλά δε θα χάσω ούτε λεπτό απ’ αυτά για να φωνάξω υπέρ κάποιων στελεχών μιας εταιρείας που έχουν την ευθύνη για τα εκατομμύρια που χάθηκαν και οφείλονται στο Δημόσιο -δηλαδή σ’ εμένα και στα παιδιά μου. Άλλο ο ΠΑΟΚ, άλλο η μάσα. Κάποιος τα έφαγε. Κάποιος τα έπαιρνε και δεν τα έβαζε πίσω. Κάποιος έγινε μάγκας -και- από τα δικά μας λεφτά. Κάποιος χόρτασε από τις σάρκες μας.
Όχι, αδέλφια, λυπάμαι. Εφόσον το κρίνετε έτσι, δικαίωμά σας να φωνάξετε και γι’ αυτούς. Όπως και για την έκταση του προπονητικού. Δεν ξέρω αν είναι σκάνδαλο ή όχι, δεν έχω ιδέα -αλλά κι απ’ αυτούς που έχουν ιδέα ακόμα περιμένω εξηγήσεις γιατί έχουμε δίκιο. Υποθέτω πως έχουμε, αλλά πρέπει και να μάθω γιατί. Όπως και να μάθω γιατί παλεύουμε για ένα περουσιακό στοιχείο του τρέχοντα προέδρου της Ανώνυμης Εταιρείας. Πες με γκρινιάρη, πες με καχύποπτο, πες με και μαλάκα, δε θα τα χαλάσουμε σ’ αυτό, αλλά πείσε με.
Αυτοί είναι όλοι κι όλοι:
Γιώργος Παντελάκης
Πέτρος Καλαφάτης
Χάρης Σαββίδης
Γιάννης Δεδέογλου
Θωμάς Βουλινός
Απόστολος Αλεξόπουλος
Γιώργος Καλύβας
Γιώργος Μπατατούδης
Βασίλης Σεργιαννίδης
Γιάννης Γούμενος
Βασίλης Παγώνης
Νίκος Βεζυρτζής
Θοδωρής Ζαγοράκης
Ζήσης Βρύζας
Αυτά τα εκατομμύρια σε κάποιες από τις παραπάνω τσέπες δεν είναι; Αυτοί δεν κρατούσαν το ταμείο από το 1979; Από την άλλη, ο Σαββίδης είπε πως τα χρέη της ΠΑΕ ΠΑΟΚ είναι δικά του χρέη -μαγκιά του, ας τα πληρώσει κι ας μη μας ανακατεύει. Ο ΠΑΟΚ, εγώ κι εσύ, δηλαδή, δεν είχε και δεν έχει κανένα χρέος. Εμείς πληρώνουμε από τότε που κλέβαμε λεφτά απ’ τις τσέπες του πατέρα μας μέχρι σήμερα που καθυστερούμε το νοίκι και τη ΔΕΗ για να πάμε στην Τούμπα. Τοις μετρητοίς. Με λεφτά, με χρόνο, με αίμα, με ποινικό μητρώο, με τη ζωή μας ακόμα. Η εταιρεία, τα στελέχη και ειδικά οι πρόεδροι που τον διαχειρίστηκαν και τον διαχειρίζονται ας τρέξουν να τα βρουν. Εμείς μια θέση έχουμε: Στην κερκίδα.
Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται ενότητα, χρειάζεται να είναι ένα κομμάτι, χρειάζεται να γίνει ένα μέτωπο ενάντια στον εχθρό. Έχουμε πόλεμο. Δεν αντιλέγω. Εφόσον πολεμήσουμε για το δικό μας δίκιο (για τη λαιμητόμο της ΕΠΟ και των τσάτσων τριγύρω της που ακόμα πονάνε οι αιμορροΐδες τους ένα μήνα τώρα) να είμαστε ενωμένοι. Για τους ίσους όρους. Για να ξεβρωμίσει επιτέλους το παιχνίδι και να έχουμε όλοι ίσο μερίδιο μέσα στις τέσσερις γραμμές. Αλλά για τα συρτάρια και τις τσέπες αλλονών δεν πολεμάω. Λιποτάκτης.

3 χρονια εταζαν και ελεγαν για το κλεισιμο των χρεων μπας και παρουν καμια ψηφο παραπανω οι προηγουμενες κυβερνησεις και ολο τιποτα δεν καναν,ενω ο Τσιπρας που ακομα δε προλαβε να σχηματισει κυβερνηση τα τακτοποιησε…

οτι δεν εκαναν τοσα χρονια οι αλλοι,το εκλεισε ο αλλος σε 3 μηνες…και αντε πεισε τον μεσο παοκτση οτι δε σαφηναν επιτηδες χρεωμενο για να σε κρατανε απτα @@…

μάλλον ξεχάσαμε να παίξουμε στην 4η περίοδο… δεν γινεται αλλιώς…

βαρέθηκα απονομές πρωταθλήματος φέτος

γι αυτό υπάρχει η μπάλα… να μας επιστρέφει στην πραγματικότητα… Και με το “Σαββίδη προχώρα, άλλαξέ τα όλα” που ακούστηκε μπήκε ο καλύτερος επίλογος στη χρονιά…

Χθες στο ημίχρονο όλο το πέταλο μετακινήθηκε απέναντι για να είναι σε απόσταση βολής από τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Στα πέναλτυ οι παίκτες θα βαρούσαν στην άλλη εστία οπότε έπρεπε πάλι να αλλάξουν θέση αλλά δεν προλάβαιναν περιμετρικά, οπότε πέρασαν μέσα από το γήπεδο, και ο διαιτητής ευγενέστατος περίμενε να έρθουν όλοι και μετά να ξεκινήσουν τα πέναλτυ.

οι δικοί μας μπήκαν να πανηγυρίσουν μόλις έχασε το 3ο πέναλτυ ο διομήδης και πριν βαρέσουμε εμείς το τελευταίο, δεν ξέρουν ούτε να μετράνε

Στην κερκιδα ψαχναμε να βρουμε καποιον που να ξερει τι παιζει με τις παρατασεις, αλλος γκουγκλαρε “πεναλτι χαντμπολ”, καναδυο πανηγυρισαν στο τελος του πρωτου πενταλεπτου της πρωτης παρατασης,

Και κάποιοι έφυγαν πριν τελειώσει αυτό το ΕΠΟΣ για να προλάβουν να πάνε Τούμπα να δουν φράτζες, τσίχλες και τατού [-X

“δε θα πατε φετος διακοπες, αδερφες αδερφες”

θεοι :’)

https://www.youtube.com/watch?v=7sk-MvMyyV8