Π.α.ο.κ

O Σαββίδης βλέπει να ακυρώνεται το αμφισβητούμενο γκολ (με το υπόλοιπο ματς να είναι 50-50 σε διαιτησία) και ξέροντας ότι δεν τον ακουμπάει κανείς, μπούκαρε στον αγωνιστικό χώρο όχι τόσο γιατί μπορεί αλλά επειδή αυτή είναι η αντίληψή του για (άμεση) δικαιοσύνη. Άλλωστε το λεει ο αντιπρόεδρός σας από την αρχή της σεζόν: “'Η εμείς ή κανείς φέτος”.

Απλά μπήκε για να πάρει, ότι δικαιωματικά του ανήκει γιατί έτσι ξέρει.

6 Likes

Οπως πληροφορουμαστε απο το wiki στη μεγαλη Σοβιετικη πατριδα το Σαμπιντι ασκουσε το επαγγελμα που του αξιζε, του κλοουν δηλαδη.

μετα ηρθε ο δυτικος “φιλελευθερισμος” και εκμεταλλευτηκε τις “δυνατοτητες” του κι εγινε μεγιστανας με κουμπουρι. Και ηρθε εδω και βρηκε τον Τσε Παπαρα Αλεξη που του θυμιζει τον Πουτιν (στον Γλεζο θυμιζε το Ζαχαριαδη μα τι ηγετικη μορφη πχια ο Αλεξης ολα τον θυμιζουν) και με προεδρικο διαταγμα εξασφαλισε το πρωταθλημα και ετοιμαζοταν να ανακηρυχθει “εκπορθητης του κρατους των Αθηνων και δουκας των νοτιων Σκοπιων”

Αλλα επειδη κατα βαθος ενας κλοουν παρεμεινε ουτε να γαμησει σε μπουρδελο δε καταφερε και εχασε το πιο μιλημενο πρωταθλημα ολων των εποχων

2 Likes

Το εριξε ολο στην πρωτευουσα.Δεν προλαβαμε ‘εδω πανω’.

Εμ δεν έχετε αθηναϊκές πινακίδες, γι’ αυτό.

2 Likes

Ουτε καν αιλληνοικες.

Τα παραμύθια με την πρωτεύουσα και τα λοιπά κόμπλεξ με τη βόρεια Ελλάδα, το ξέρετε ότι τα έχετε βγάλει εσείς οι ίδιοι έτσι? Δε γνωρίζω Αθηναίο που να έχει πρόβλημα με τη Θεσσαλονίκη, ίσα ίσα κιόλας. Αλλά δυστυχώς έχω γνωρίσει αρκετούς Σαλονικιούς που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι οι Αθηναίοι τους θεωρούν βλάχους και κατώτερους.

9 Likes

Να τα λέμε όλα, αν ο Σαββίδης που έχει επενδύσει μια κατοστάρα, οφείλει να μπαίνει με πιστόλι, τότε και ο Μελισσανίδης που έχει επενδύσει χίλια ευρώ οφείλει να μπει στην καλύτερη με σφεντόνα.

1 Like

Καλουνται ολοι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ στις 23/3/2018 στο γηπεδο της Τουμπας για να υποστηριξουμε την εθνικη ελλαδος οπως μόνο εμεις ξερουμε.

Έχετε κανέναν διεθνή ή είναι όλοι από ΠΟΚ;

Μεικτή κουτσολιακου-ευαγγελοπουλου.Τωρα θα καλεσει μεχρι και Μαλεζα,τα γνωστα κουτοπονηρα των γκιαουρηδων για να γινουν συμπαθεις στους Βούλγαροι.

Στο 89ο λεπτό του αγώνα μετά από επίτευξη τέρματος της γηπεδούχου ομάδας αρχικά ύψωσα το χέρι μου υποδεικνύοντας παράβαση οφσάιντ και μετά από διαβουλεύσεις με τον β’ βοηθό αν το γκολ είναι έγκυρο ή μη, (οφσάιντ ή όχι) αποφάσισα την κατακύρωσή του.

Αυτό έγινε χθες, όσοι είδατε διαιτητή και επόπτη να τρέχουν στη σέντρα αλλά μετά να ακυρώνουν το γκολ επειδή ο λυμπερόπουλος και ο δημητριάδης την έπεσαν στον 4ο είστε γραφικοί και παραμυθιασμένοι (y)

Μόνο οτι του εβαλε το πιστολι στον κροταφο ο Σαββιδης δεν εγραψε,αλλά ακομα δεν τελειωσε τιποτα,μπορει να κανει καμια συμπληρωματικη…Απιστευτα ψεματα γραφει στο φ.α ο αληταρας.

Και ο Άρης σήκωνε ότι υπήρχε μια δεκαετία στο μπάσκετ, αντιπαθειες δεν είχε.
Άκυρο, άσε τον Άρη, ο ΠΑΟΚ τότε είχε ένα κάρο κόσμο που τον ήθελε πρωταθλητή τότε, για να σπάσει το μονοπώλιο.

Εσάς το σας ποτιζουν πραγματικά δεν ξέρω. Βασικά, αυτό που δεν ξέρω είναι αν σας έχουν κάνει έτσι τα ΜΜΕ σας ή απλά ακολουθούν το ρεύμα για να πουλήσουν.

Ελπίζω πραγματικά να έχετε αντίστοιχες συνέπειες με τον Ηρακλή επί Πελλιου (ξες, αυτούς που ριξατε στα χαρτιά ενώ δικαιωθηκαν για τη δήθεν δωροδοκια)

3 Likes

23/3 Ολοι εκει

Παμε το πιρατοικω
elladcroatia

Αυτο ελειπε να μας συμπαθεις.Ο Σαββας σταζει μελι για ΠΑΟ αυτη την εποχη.Μη σου τυχει…

Αρα με την καταπληκτικη λογικη σου επειδη ο Τρακης σταζει μελι για Ιβαν εχετε συμμαχησει με τον Παναθηναικο.

Άρα αφού ο Αλαφούζος έχει συμμαχήσει με Ολυμπιακό, έχουν συμμαχήσει και με Ολυμπιακό!

Ο νο.5 της ΑΕΚ τι ακριβώς κάνει στη φωτό; Χαιρετάει κάναν φίλο του στην κερκίδα;

1 Like

Τη μάνα του χαιρετάει. Όχι οκ σόρυ.

Μπορείς να ψάξεις να βρεις βίντεο με τον λυμπερόπουλο να κάνει παντομίμα στον 4ο. Ή μπορείς να πιστεύεις ότι το ακύρωσαν το γκολ επειδή το νο5 της ΑΕΚ σήκωσε το χέρι του και διαιτητής/επόπτης είπαν “ρε μλκ αυτός σηκώνει το χέρι του, μήπως να το συζητήσουμε;”, ή μπορείς να σχολιάσεις και το τι γράφτηκε στο ΦΑ. Ή μπορείς να μην κάνεις και τπτ, δεν έχω ελπίδα να βγάλω άκρη μαζί σου από όσα ποστάρεις έτσι κι αλλιώς.

Τα μάτια σου εσένα τι σου είπαν; Ότι κακώς το ακύρωσε; Αν οι φανέλες ήταν ανάποδα, τι θα έλεγες; Θα ήθελες να το φας αυτό το γκολ;

-τελικά ποιος ακύρωσε το γκολ;
-το νο5 που σήκωσε το χέρι του

Τα μάτια μου είδαν τον μαουρίτσιο να πηδάει για να αποφύγει την μπάλα ενώ ήταν πίσω από τέρμα και αμυντικό άρα δεν ενοχλούσε κανέναν, διαιτητή να δείχνει σέντρα, επόπτη να φεύγει στη σέντρα, και ξαφνικά να το συζητάνε γιατί ο πάγκος της ΑΕΚ την έπεσε στον 4ο (και καλά έκαναν ξέρω γω, πρωτάθλημα παιζόταν). Μετά το συζήτησαν ξανά και το ακύρωσαν. Και βγαίνει σήμερα στο ΦΑ και λέει “'εδωσα οφσάιντ αλλά μετά το μέτρησα αλλά δεν πρόλαβα να τους το πω γιατί έκαναν ντου”. Και κάθεσαι εσύ να μου λες ΣΟΒΑΡΑ ότι το 5 σηκώνει το χέρι του. Ο πιο μαλάκας βέβαια είμαι εγώ που σου απαντάω κι εγώ σοβαρά, my bad.

Γενικά, από όσα έχουν γραφτεί φέτος, σαββίδης χαλίφης, αν το πάρει ο ΠΑΟΚ του το έδωσαν, αν το χάσει λολ έχασαν δικό τους πρωτάθλημα. Όλα καλά, τελευταίο ποστ από μένα, συνεχίστε να τα λέτε όμορφα και να τα βρίσκετε μεταξύ σας.