Π.α.ο.κ

το τι ειναι σημαντικο για τον καθενα ειναι καθαρα δικαιωμα του ομως ετσι;

Προφανως. Αλλα επισης προφανως, δικαιωμα καποιου να κρινει οπως θελει καποιον που θεωρει την ομαδα του πιο σημαντικη απο τα παιδια του. Θα υπαρχουν σιγουρα και τετοιοι.

Με τα “δικαιωματα” το χανουμε καπου ενιοτε.

3 Likes

Ναι, δεν ειπα το αντιθετο. Καλο ειναι ομως να αναγνωριζουμε οτι επι της ουσιας προκειται περι εταιριων και ολα γινονται για το ΧΡΗΜΑ. Οποιος πιστευει οτι υπαρχει αλλο κινητρο για ιδιοκτητες και παραγοντες ομαδας, μαλλον κοροιδευει τον εαυτο του.

2 Likes

3 Likes

Κανουν την εμετικη προπαγανδα που θα ζηλευε και ο γκεμπελς και εχουν το θρασος να ερχονται στη χωρα του ΠΑΟΚ να πουν τις παπαριες τους.Ουτε στα Κουφαλια,ούτε στο Καβαλαρι,ουτε στην Επανομη ουτε πουθενα.
Λινατσες.

1 Like

Νταξει, γελάει ο κόσμος.

Μη γελάς εσύ γκεμπελίσκε.

οχι οτι δεν ειναι αισχος λογος αλλα απο το εθνος καλυτερος ειναι

Οχι οτι ειναι 100% αξιοπιστη η πηγη, αλλα κρατα και συ μια πισινη…

και αλλου το γραφουν ειναι επισημο

1 Like

Στην έως τότε δικογραφία αναφερόμουν, πάει και καιρός από τότε που το συζητούσαμε με τον φίλο μου. Αν είδες πιο κάτω έγραψα

Οπότε προφανώς και κρατούσα πισινή

edit: btw @Red_Viper ο φίλος στον οποίο αναφέρομαι είναι ο Σκιαδάς

1 Like

Εγω κραταω πισινη.Για την εγκυρη ενημερωση μου περιμενω να δω χατζηνικολαου,κοσιωνη και σρόιτερ.
Και για την αποψη της ουεφα μόνο ερα σπορ και μάνος σταραμόπουλος.

2 Likes

Χαχα το καταλαβα απο την πρωτη αναγνωση :stuck_out_tongue:

Να τα λέμε κι αυτά :stuck_out_tongue:

Βουλγαροι ειμαστε βρε πλαστικοποιημενη βιζιτα.Τη συγγνωμη δεν τη δεχομαστε.Πρωτα μας ανεβαζεις και μετα ζητας συγγνωμη,παλιοξεφτιλω.

Αληθεια πρεπει να ειναι.

1 Like

Απολυτως αληθινα. Για τους πολιτικους που βγηκαν και μας λεγαν ποσο καλο παιδι ειναι ο Ιβαν δεν υπαρχουν νουμερα?