Π.α.ο.κ

ελπιζω να ποσταρεις πιο συχνα τωρα που πιανουν οι ζεστες…πραγματικα το εχουμε αναγκη!

ε ναι φυσικα γιατι προφανως ειμαστε ο νεος χαλιφης!μην εισαι εγωιστης!θελω και εγω απο αυτο που πινεις :stuck_out_tongue:

Oι 70 βαθμοί από που προκύπτουν είπαμε? Και από το περσινο -3?

απο τον πυρετο που εχεις και παραληρεις :stuck_out_tongue:

Μπα, μια χαρά είμαι. Για την ακριβεια ψιλοσταπαπάρια μου και το πρωτάθλημα.
Αλλά απ ότι βλέπω υπάρχει πολύ βασικό πρόβλημα επικοινωνίας, ακόμα και στην απλή διαδικασία “ερώτηση-απάντηση”. +3 και από μένα, έτσι για να τους έχετε πολλούς.

1 Like

προφανως υπαρχει σοβαρο προβλημα επικοινωνιας!να το κοιταξεις :stuck_out_tongue:

παρε και απο μενα τρια ετσι να βρισκονται :stuck_out_tongue:

1 Like

Απλη αριθμητικη. 3 βαθμους δινει η νικη, 1 βαθμο η ισοπαλια, κανεναν η ηττα.

Σορυ, ειχα μείνει στην παλιά βαθμολογία, χωρίς την τελευταία αγωνιστική.

Για αυτό σας λένε ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ

1 Like

θα ελεγα πως λεμε και εμεις εσενα αλλα θα μας κανεις αναφορα :stuck_out_tongue:

μας εκανε τα μουτρα κιμα ο απελπισμενος bostonflesh με φωτογραφιες απο τον καιρο του Νωε που εχουμε δει 1000 φορες :joy:

ρε μην το αποθαρρυνεις το παιδι και του δημιουργησεις περισσοτερα ψυχολογικα απο αυτα που εχει ηδη!εμενα με εξεπληξε που ξερει να ανεβαζει φωτογραφιες!

ΜΠΡΑΒΟ BOSTONFLESH! ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ!

Επί 2 μήνες εδώ μέσα κλαίγεσαι και λες εμένα απελπισμένο; Πλάκα έχεις!

2 Likes

Ειναι πολλοι οι 2 μηνες για την μεγαλυτερη κλοπη πρωταθληματος ολων των εποχων;
Εδω εσεις 10 χρονια λεγατε για τον Βαλνερ οταν θελατε να παρετε πρωταθλημα με τα λεφτα του ελληνικου λαου. :joy:
Αυτα τα “κλαψτε ατιτλοι” κλπ κατι μου θυμιζουν, τα εχω ξανακουσει απο γαυρους αλλου χρωματος.
Αεχτζηδες ιδιοι και χειροτεροι :joy:

1 Like

Τελικο Γιουροπα ποτε παιζετε ειπαμε;

2 Likes

απο περιέργεια…το 79 στο νικ σου ειναι ηλικια;

Οχι, δεικτης IQ.

κλεβεις μπαγασακο; :stuck_out_tongue:

Εντωμεταξυ λεει στον τελικο απαγορευονται αναπτηρες,πυρσοι και καπνογονα ως προληψη πυρκαγιας,λογω μεγαλης ποσοτητας χαρτιου στις κερκιδες.

Οποτε οσοι πατε το Σαββατο να το χετε στον νου σας,δεν παιζουμε με αυτα