Π.α.ο.κ

Οι αντιδράσεις όλων αναλόγως με το αυριανό αποτέλεσμα και με τον τρόπο που αυτό θα έρθει, είναι γνωστές από τώρα :grin:.

η αληθεια ειναι οτι δεν εχει και ιδιαιτερη σημασια τι θα γινει.Αυτο που αποδεικνυεται καθημερινα οτι αυτη η χωρα ειναι ενα ατελειωτο μπουρδελο…

1 Like

Ευκολο νταμπλ στην εδρα των κλεφτοκοταδων, μικρη και πλασματικη η διαφορα καθως επρεπε να κερδισουμε με τουλαχιστον 5 γκολ διαφορα.
Τετοια διαφορα ποιοτητας εχουμε να δουμε απο τοτε που πηγε τελικο ο Ιωνικος.
Βαλτε το χαρτινο στον πατο σας, θα ντρεπομουν πολυ αν ημουν αεχτζης.

2 Likes

2 μπαλακια αντι για 4-5 στην εδρα των κλεφτων και των χαρτινων που καναν την πρωτη φαση στο 85’

Μπραβο στην ομαδαρα μας που εδειξε πως ηταν η αξια πρωταθλητρια,την κλοπη που καναν φετος ευχομαι να τους βγει σε οτι χειροτερο στη καθημερινοτητα τους,βρωμερα σιχαματα. Απτου χρονου παλι Κομινη στους τελικους μπας και μπορεσει και περασει το κεντρο η χαρτινη,αν και ουτε περσι το περασει

Μπραβο για παλι μπραβο στην ομαδαρα μας,αξιος Πρωταθλητης και Κυπελλουχος φετος ο ΠΑΟΚ.

4 Likes

μπορείς να ευχηθείς και κανένα καρκίνο και καμία σκλήρυνση για να είναι πιο δίκαιο… πως φαίνεται ότι μερικοί επενδύετε την προσωπική σας ευτυχία σε κάτι τόσο καθυστερημένο όσο η μπάλα

Tataros123 σε παρακάλεσα πολύ ευγενικά να κάνεις έντιτ, πήρα και καρδούλες από οπαδούς άλλων ομάδων άρα μάλλον είχα δίκιο, αλλά με έγραψες στον Πάπαρος123 σου, και εσύ και οι μοντς. Εγώ όμως είμαι κύριος στις υποχρεώσεις μου:

%CE%B1%CF%83

Αυτό δεν πάει για users εδώ μέσα προφανώς, αλλά για κάθε Ψαριανό εκεί έξω που παίζει με τη νοημοσύνη μας, κι εγώ “πλάκα” κάνω, είναι και η γιορτή της μητέρας αύριο, χρόνια πολλά κλπ

Για το ματς,

Τα λέμε του χρόνου

2 Likes

Πες τα ρε φίλε. Βέβαια τον ευαίσθητο disconnect δεν βλέπω να τον πείραξε αυτό το εμετικό σχόλιο. Πειράχτηκε μόνο επειδή ο tataros είπε μπάοκ.

Ναι, είμαι γνωστός επιλεκτικά ευαίσθητος εδώ μέσα, φαίνεται άλλωστε από όλα τα ποστς μου.

Μποστονφλες μην κλαις πάλι ρε φίλε, σήμερα έχω κέφια, αν θες κερνάω και μπυρίτσα με γκελ(!)

2 Likes

Ευκολη επικρατηση στην κερκιδα
0-2 αντι για 0-5 στον αγωνιστικο χωρο και

ΝΤΑΜΠΛ 2017-2018 ΠΑΟΚ

τιναφτορε

2 Likes

Απολαυση να βλεπεις τους κλεφτες να σου λενε οτι προσβληθηκαν. Μας κλεψανε και δεν ανοιγοκλεισαν βλεφαρο,αλλα τωρα θιχτηκαν. Γραψτε και αλλα

Εντωμεταξυ αυτοι των χαρτινων ειναι απιθανοι,μετα το 0-2 πηγαιναν στον διαιτητη και του λεγαν να διακοψει το ματς.Δυστυχως τελειωσε το χαρτι για φετος. Καντε ενσταση για τον ξενο διαιτητη τωρα και απτου χρονου το ξερουμε το τροπαρι.Θανος,Κομινης,Βατσιος μπας και μας δωσει το πρωταθλημα ο μπαμπακας. Αυτοι που θα σφυριζαν στα τρενα και φετος εγιναν καλοι,ξερετε εσεις

2 Likes
  1. Είδα και την ευαισθησία σου όταν έγραφε Κούλα ο Ror και 1-2 άλλοι.

  2. Εγώ τι να κλαίω ρε μαν, πρωτάθλημα πήρα. Σιγά μην κλάψω για το κύπελλο. Ως γνωστόν Πρωτάθλημα > Κύπελλο.

  3. Όσο θα μιλάτε εσείς για το ρολό της ταμειακής άλλο τόσο θα μιλάμε κι εμείς για το μισοάδειο κουτάκι μπύρας.

Νόμιζα ήσουν ΠΑΟ από τις περσινές μπούρδες σου για την μπύρα και τις αντρίλες, σόρυ.

Δεν είμαι mod να κάνω υποδείξεις σε όλους τους users τι σκατά θα γράφουν και που. Έγραψα μόνο για τον Τάταρο στο συγκεκριμένο θρεντ, έκανα και ρηπόρτ και με έγραψαν στα παπάρια τους, ας έγραφες κι εσύ για τον Ρορ και τις ανοησίες που γράφει, δεν ήξερα να δώσω λογαριασμό για το κάθε τρολ εδώ μέσα.

ΠΕΘΑΝΑ με πρωτάθλημα>κύπελλο :")

Ισχύει η προσφορά για μπυρίτσα, μισοάδεια αν θες για να μη σε χτυπήσει πολύ <3

1 Like

Μεγάλη ικανοποίηση για το δεύτερο συνεχόμενο κύπελλο του ΠΑΟΚ, με μια άνετη επικράτηση στον τελικό απέναντι σε έναν σκληροτράχηλο αλλά κατώτερο αντίπαλο που επιχείρησε ανεπιτυχώς να κάνει ότι έκανε όλη τη χρονιά: να “κλέψει” το αποτέλεσμα. Πολλά συγχαρητήρια λοιπόν αξίζουν στους παίκτες μας και στον προπονητή.

Highlights του ΠΑΟΚ από τον αποψινό αγώνα υπάρχουν πολλά. Για την ΑΕΚ, χαρακτηριστική ήταν η στιγμή μετά το γκολ του Πέλκα, το σκορ στο 2-0 και δευτερόλεπτα να απομένουν, όταν οι παίκτες της φώναζαν στον διαιτητή να διακόψει το ματς επειδή έπεσε μια κροτίδα.

Ένας χαμένος κατά κράτος τελικός κυπέλλου, ακόμη κι αν έπαιζες στην έδρα σου, δεν είναι ντροπή. Είναι απλώς μια “ταπείνωση”, σε εισαγωγικά πάντα, γιατί για αθλητισμό μιλάμε.
Να επιδιώκεις και να πανηγυρίζεις όμως χάρτινες “νίκες” εφαρμόζοντας μάλιστα και δόλιες συμπεριφορές , είναι η απόλυτη ξεφτίλα και το φετινό της ΑΕΚ δεν έχει προηγούμενο - ελπίζω να μην έχει και επόμενο.

5 Likes

Χαρα στο κουραγιο σας σε οσους απαντατε στους χαρτινους. Οι ανθρωποι χρησιμοποιουνε την ιδια επιχειρηματολογια και τις ιδιες τακτικες που 20 χρονια τωρα χρησιμοποιουσε ο γαυρος. Κιτρινογαυροι με καθε επισημοτητα

2 Likes

Είμαι ΑΕΚ με φιλοπαναθηναϊκά αισθήματα :sunglasses:

Επομένως και αυτά που λέτε εσείς όσον αφορά το ρολό της ταμειακής είναι εξίσου μπούρδες.

Με την ευκαιρία ας πάμε λίγο στο πολύ πρόσφατο ντέρμπι στο Ολυμπιακό Στάδιο, ΑΕΚ - ΠΑΟ 3 - 0.

Μια πολύ άσχημη σύγκρουση είχαν στο 26' της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό ο Νίκλας Χουλτ με τον Ουσμάν Κουλιμπαλί. Οι δυο πρώην συμπαίκτες διεκδίκησαν στον αέρα μια μπαλιά και προσπάθησαν να πάρουν την κεφαλιά.

Ο ένας όμως βρήκε το κεφάλι του άλλου και έπεσαν απευθείας στο έδαφος ενώ ο Σουηδός είχε ένα τεράστιο σκίσιμο στο μέτωπο.

Ο Θάνος διέκοψε το παιχνίδι ζήτησα άμεσα από το ιατρικό επιτελείο να μπει στο γήπεδο και μάλιστα στον Σουηδό αμυντικό έγιναν επί τόπου ράμματα από το ιατρικό τιμ της ΑΕΚ με... συρραπτικό.

Ο Χουλτ γύρισε και συνέχισε στο παιχνίδι λίγα λεπτά αργότερα έχοντας δεμένο και με γάζα το κεφάλι του.

Ο ποδοσφαιριστής Χουλτ (πλημμύρισε αίματα στο πρόσωπο) συνέχισε κανονικά να αγωνίζεται μετά τα επί τόπου ράμματα που του έγιναν. Ο προπονητής Ίβιτς χρειάστηκε αναπηρικό καρότσι και εισαγωγή στο νοσοκομείο.

Ο ένας συνέχισε να αγωνίζεται μετά την σφοδρή σύγκρουση στο κεφάλι, ο άλλος δεν μπορούσε ούτε οδηγίες να δώσει από τον πάγκο από το μισοάδειο κουτάκι. Αυτό θα πει θεατρίνος. Αλλά είπαμε, εσείς μπορείτε να πιστεύετε ότι Ίβιτς και Γκαρθία είναι διαφορετικές περιπτώσεις. Δεν μπορώ να κάνω κάτι εγώ για αυτό.

ΜΙΣΗ ΩΡΑ έγραφες και έσβηνες για να μας πεις πάλι ότι ο Ίβιτς έπρεπε να συνεχίσει αντρίκεια :"""""")

Καλύτερα μείνε στο άλλο θρεντ να λες πόσο δύσκολη ήταν η διαχείριση του κλίματος από τα πανηγύρια του πρωταθλήματος :")

Όπως σε βλέπω, σε κόβω να μην ψήνεσαι για κουτάκι μπύρας, να κεράσω βαρελίσια; <3

PAOK%20KYPELLO18%20VARELA2

ρε αγορακι μου καλο σταματα να ποσταρεις εδω μεσα,ειδικα σημερα,και να γινεσαι ρομπα!

Αν έχεις μαγαζί (εστίασης, ρούχων ή οτιδήποτε) σου κάνω δώρο το ρολό της ταμειακής και όλη την ταμειακή μηχανή βασικά.

@storm μάλλον άλλοι που μπαίνουν στο thread της ΑΕΚ εδώ και 2 μήνες και κλαψουρίζουν γίνονται ρόμπα.

Τέσπα αυτά από μένα.

δεν με ενδιαφερει τι κανουν οι αλλοι…Εγω δεν μπαινω στο δικο σας θεμα…οποτε δεν γουσταρω να μπαινω εδω μεσα και να διαβαζω πιπες…

Εσύ δεν μπαίνεις, μπαίνουν οι συνοπαδοί σου όμως και διαβάζουμε τις δικές τους πίπες, τι να κάνουμε τώρα.