Π.α.ο.κ

Και φυσικά καταλαβαίνεις αυτό που σε βολεύει…Μια χαρά…

βασικα το παιρνω πισω που σου ειπα να μην μας ζαλιζεις με παπαριες…συμφωνώ με ντισκ…να μπαινεις να διασκεδαζουμε λιγο :joy::joy::joy:

H τελευταία φορά που γράφω στο θρεντ του παοκ.
Η πρώτη μου αντίδραση στο πέναλντυ σε φίλο μου ήταν “δεν ήταν”. Γενικα κανείς δεν σφυρίζει κλέφτικα, δεν μου φαίνεται ότι υπάρχει ανθρωπος που θα πεί ότι ήταν πέναλντυ.
Αυτά τα λίγα, μετα σκέψου τις αντιδρασεις των ΠΑΟΚτζιδων για το πεναλντυ της πρώτης αγωνιστικής και κάνε συγκριση. Τεσπα, σταματειστε να ασχολείστε με άλλες ομάδες, είναι κουραστικό.
Εχει το ενδιαφέρον του ο διάλογος, αλλά μόνο όταν είναι πραγματικά διάλογος.
Η φάση έχει γίνει κουραστική.

Καλή επιτυχία σήμερα.

1 Like

Χωρίς καμία διάθεση ειρωνίας, ο Πασχαλάκης τι όνειρο είδε στη φάση του πέναλτι ;;;;;

4 πράγματα που δεν θα δεις ποτέ.
1.Μονόκερους
2.Δεινόσαυρους
3.Γοργόνες
4. Τον ΠΑΟΚ στους ομίλους του Champions League​:joy::joy::joy:

2 Likes

Με διαθεση ειρωνειας, γιατι μιλαμε για μπαοκ εδω μεσα? Νομιζα πως ειναι το τοπικ της ΑΕΚ τοσες μερες

1 Like

θα ελεγα και 5ο…εσυ πχ να κανεις σεξ η και 6ο εσυ να εχεις οτιδηποτε στο κεφαλι…
αλλα δεν θα το πω. δεν μασάμε γιατι απλά ειμαστε ΠΑΟΚ :blush:

1 Like

Μπερδεύτηκες…Δε πειράζει…Συμβαίνει…

Το “δε” παιρνει ν πριν απο κ,π,τ παρεμπιπτοντως

Το γεγονος οτι παιζοταν η προκριση για τσουλου 28 Αυγουστου στην Τουμπα ηταν ηδη ενας μινι αθλος απτο μονοπατι των δευτεραθλητων,αν προκρινομασταν μαλιστα κοντρα σε μια απτις κορυφαιες ομαδες του τσουλου,τοτε θα μιλουσαμε για ΤΟΝ ΑΘΛΟ

Champions League χωρις μονοπατι πρωταθλητων δεν γινεται,κατι που μας εκλεψαν οι χαρτινοι περσι,αλλα δεν το ξεχναμε ποτε. Απτην μια να εχεις τις καλυτερες ομαδες της Ευρωπης και στο αλλο μπειταρ βιντι. Γελανε και οι πετρες.

Αν δουμε τις ομαδες που προκριθηκαν τσουλου,υπαρχουν σιγουρα χειροτερες ομαδες ποιοτικα απτον ΠΑΟΚ,αλλα ετσι ειναι αυτα τι να κανουμε.Επρεπε να αποκλεισουμε ομαδα επιπεδου ελιτ για να περασουμε απλα ομιλους. Γιατι οχι?

Τωρα παμε για το νταμπλ ,εχοντας ηδη με 2 δικαστικους βαθμους πισω για να ειναι καπως ισσοροπημενο το πραγμα κοντρα στους χαρτινους ανταγωνιστες μας και αν προς το τελος παλι παμε για πρωταθλημα,τα δικαστηρια να ναι καλα,ειναι εκει ανοιχτα να προσφερουν βοηθειες σε πασης φυσεως σε χαρτοσακουλες ειτε κιτρινων ειτε ερυθρολευκων αποχρωσεων.

Δεν μασαμε και κοιταμε μπροστα,γιατι ΠΑΟΚ εισαι

3 Likes

ηδη ηταν υπερβαση το οτι αποκλεισαμε βασιλεια και σπαρτακ.Η ομαδα καθε χρονο βαζει στερεες βασεις.Τα καλυτερα ερχονται… ολα ειναι απλα θεμα χρονου :wink:

1 Like

Και οι λέξεις τονίζονται

1 Like

παιδακια μια μερα μπορειτε να μας αφησετε να μιλησουμε καθαρα ποδοσφαιρικα στο νημα της ομαδας ΜΑΣ;
εχει τοσα αλλα νηματα που μπορειτε να μλκιστειτε :slight_smile:

Έχεις δίκιο…Τέρμα τα off topic.

Σας αφησαμε 3 μερες να μιλατε μονο για την ΑΕΚ, εκεινο δεν ειναι off topic?

1 Like

παλι την χαρτινη μου αναφερεις εδω μεσα;

Γαυρος είμαι

και δεν ντρεπεσαι να το λες;

2 Likes

Εδω δεν ντρεπόσουν που έλεγες ότι θα πας τσου λου ρε μαγκα τι λέμε τώρα

μην σωσω και παω ρε μεγαλε…αν παω θα παω στα ισια και οχι πηδωντας το ελληνικο ποδοσφαιο σαν εσενα…φετος θα παιξετε στην Τουμπα; η θα φυγετε παλι;

1 Like