Τι ειναι πιο μπλιαχ

:lol3::lol::lol:

εχεις ακουσει για την επιδοτηση ετσι? :lol::lol::lol:
οι χοντρες,ιδρωμενες,ψευτο-φεμινιστριες ειναι χειροτερες απο τις yo με τα μπουνιδια…
πιστεψε με…:?:?

Λες να είμαι παππούς και εγώ?χαχαχαχα

η κουτσουλια που εφαγα στη καρκαλα οταν περιμενα το τραμ να παω για μπανιο εχθες…και τα ΣΚΑΤΑ που πατησα στο βυθο της θαλασσας στη βουλα!!!:cry::cry::eek:

Ούτε καν. Το air condition πολύ καλό είναι αλλά απ’ ο,τι φαίνεται τα φωτόνια οι ψυκτικοί τσίμπησαν τα λεφτά κι έφυγαν έτσι :b

Καλά ρε τα κόπρανα, δεν επιπλέουν ; Πρέπει να ήτανε πολύ άρρωστα… καμια κάλτσα θα είχε φάει ο ‘‘δράστης’’ μου φαίνεται.

και εγω ετσι νομιζα…αλλα τι αλλο να ηταν σε ενα μερος της παραλιας που εχει μονο αμμο και μοιαζει σαν κουραδα???πιστευω πως ολοι ξερουμε πως ειναι οι κουραδες…

Είμαι πολυ περίεργος να μάθω μετα τη έκανες…

Τσουτσουνα!!!
Ειναι μακρυ και μαυρο μαλάκιο σαν κουραδα αλλα ειναι πολυ καλο δολωμα για το ψαρεμα.Αν την πιασεις βγαζεις σπυρακια στα χερια για κανα 2 μερες και μετα ουτε γατα ουτε ζημια.Τη συνανταμε σε πολυ μα παρα πολυ βρωμικα νερα… :smiley:

υ.γ Οπως βλεπω εισαι Καμινιωτης και υποθετω οτι σιγουρα μια φορα στη ζωη σου θα εχεις παει στη Σαλαμινα για μπανιο.Αν ναι τοτε σιγουρα εχεις ξαναδει!!!

εχω συναντησει τσουτσουνα σε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ παραλια της Ολυμπιαδας…αυτη μαλλον θα ειχε ξεπεσει απο ψαρεμα…παντως ειναι ακριβα δολωματα…!

Τσουτσούνα είναι μια μαλακία σαν σαρανταποδαρούσα?

ναι αλλα χωρις ποδια,ειναι σαν λουκανικο χωρις σταειλ.

Πρέπει να περπάταγε πάνω σε κάτι άσπρα…πόδια να τα πω. Σαν τρίχες ήταν

σαουντσ λαεικ αξυριστη τσουτσουνα…

σημερα παταω ενα ματσο ΣΚΑΤΑ,και καπακι εκει που ετρεχα παταω ενα καναρινι το οποιο ηρθε και εγινε σπλατερια…

Να τρωω αυγο χτυπημενο με κουταλι σε ποτηρι, επειδη εχει πρωτεινη…

χμμ τοτε ηταν 2-3 ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ τουτσουνες μαζι!!!σε σκατι χρωμα βγενουν και αυτες ε???και οταν τη πατησα γιατι “εσπασε” και αρχισε να επιπλεει???ναι ειμαι Καμινιωτης (Καμινια του Πειραια δεν λεμε ε?) αλλα δεν εχω παει ποτε σαλαμινα…γενικα η σαλαμινα δεν μου αρεσει…κοντινο μερος για μπανακι σαββατοκυριακο προτιμω Αιγινα

εσπασε γιατι μπορει να την ειχαν φαει ρε,και σε σκατι ηταν για καμουφλαζ.
ε και να παινευεις το σπιτι σου καπου γεματο σκατα και τσουτσουνες ειναι ψιλομπαμπαλο.

τι εννοεις???δεν σε επιασα κατι μου πιο νιανια!!!

τσιφσα

χαχα!!!μισπελλ!!!εννοουσα ΚΑΝΤΟ μου πιο νιανια!!!