Κατηγορια Λογοτεχνια

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ειναι προβλημα αν γραφουν λιγοι. καλυτερα. επισης για την επιδειξιομανια ειναι καλσσικο γνωρισμα περισσοτερο αυτων που ασχολουνται με την μουσικη παρα με το διαβασμα. επισης αν καπιος δει κατι τετοιο ας μην μπαινει να διαβαζει.

Προσωπικα ψηφισα οχι για ξεχωριστη κατηγορια, στα off topic ειναι απαραιτητο να υπαρχει.

Απο την (μικρη) εμπειρια που εχω σαν moderator σε ενα αλλο φορουμ (καμια σχεση με μουσικη αν και του ειχαμε πεταξει μεσα καμια διακοσαρα ροκ τραγουδιων και video), εχω δει οτι οταν υπαρχουν πολλες κατηγοριες οχι αμεσα σχετιζομενες με το κυριως θεμα, ξεφευγει η προσοχη των μελων απο τις πιο σημαντικες κατηγοριες. (σημαντικη η κατηγορια λογοτεχνια θα ηταν στο αντιστοιχο site φυσικα).

Την εχουμε πατησει ασχημα ετσι κ καταληγαμε να κανουμε τους γιατρους της αγαπης, αλλα πιστευω πως το rocking με τη θεματολογια που εχει (ροκ μουσικη = ευρεια εννοια και πολυ πορωτικη μαλιστα), δεν θα ξεφευγε ποτε τοσο πολυ.

ενω στο θεμα μουσικη που ειναι το κυριο να εχεις 250 vs και αλλα τοσα αγαπημενο δισκο των ταδε αγαπημενο τραγουδι των ταδε αγαπημενο μελος των ταδε (γεγονος) αγαπημενη περιοδος των ταδε δεν χανεται καθολου η μπαλα.

Οσο λιγοτερο χανεται και σε λιγοτερα σημεια καλυτερα.

Καλα μη βγω και αντιθετος με την λογοτεχνια, απλα το κεντρικο θεμα ειναι αρκετο ωστε ολα τα υπολοιπα να ειναι στο off-topic.

Αλλα απο ο,τι βλεπω η πλειοψηφια την θελει την ενοτητα οποτε… (δημοκρατια γιατι κοντευουν και οι εκλογες).

δείτε κ πείτε κ καμιά καλή κουβέντα, ε !

Το γράφω και εδώ…

[SIZE=“5”]HAIL TO THE MODSSSS[/SIZE]

Αυτά είναι:band: :trumpet: :trombone: \:D/ :hippy:

τώρα θα κάνουμε ότι μπορούμε για να γίνει δυνατή και ζωντανή η συγκεκριμένη σέκτιόν…

Το έγραψα και στο Μου Αρέσει… [SIZE=“3”][SIZE=“4”]WELL DONE!!! [/SIZE][/SIZE] :smiley:

Πολυ καλη κινηση.Νομιζω οτι θα παει καλα το συγκεκριμενο section.
Ωραια και τα νεα titles.