Θανασης Παπακωνσταντίνου

Ναι και το αγαπημενο μου μεχρι τωρα ειναι το Αγιοι που δεν το εγραψε ο Παπακωνσταντινου.

Για πειτε λιγο ,γτ δν εχω ιδεα .Τι ακουμε σ αυτο ?Εχει καποιο συγκεκριμενο ηχο ?

Νομίζω υπάρχει κριτική του δίσκου στο rocking. Από τα όσα κομμάτια έχω ακούσει μέχρι τώρα θα τα χαρακτήριζα ατμοσφαιρικο-παραδοσιακά. Οι στίχοι θυμίζουν ή είναι σαν τα δημοτικα τραγουδια.

http://tinyurl.com/blfl8yy

http://tinyurl.com/d7q7ucf

βαρεθηκα να διαβασω ολη την απαντηση του Παπακωνσταντινου. διαβασα ομως την “καταγγελια”.

γνωριζοντας τη διαφωνια που εχω στη συνολικη ιδεολογια του χωρου στον οποιο αυτοπεριλαμβανεται ο Θ.Παπακωνσταντινου θα πω: ΔΕ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΚΑΠΕΛΩΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΙ Η ΒΙΑ??

wall of death και στην μέση η αννα

Η κοπέλα έχει στοχαστικό επίπεδο ανάλογο με του ανήσυχου ε:!:

στο τέλος είπα μέσα μου: «Τι στο καλό ρε Θανάση.Λες ότι η μουσική στηρίζει την ανθρώπινη αξιοπρέπεια.Απόδειξέ το»

Αγαπαμε λιγο περισσοτερο τον Θαναση απο προχτες .

…έτσι…υπέροχος:):!:

Σήμερα Παρασκευή και 13, στην 3η γιορτή σκόρδου στον Πλατύκαμπο Λάρισας. Ελάτε άφοβα, δεν θα υπάρχει βαμπίρ σε ακτίνα χιλιομέτρου. Προπώληση 12 ταμείο 15. Ξέρει κανείς αν έχουν καλά σουβλάκια στον πλατύκαμπο?

ανοιξε ενα καινουργιο σουβλατζιδικο στη Γαληνη. δεν εχω δοκιμασει ακομα ομως

ας βαλω τιποτα στο γιουτουμπι να μπω σε κλιμα για το βραδυ γιατι μονο τα χιτακια ξερω :stuck_out_tongue:

Ο Πλατύκαμπος είναι μακριά από τη Λάρισα? Και πώς μπορεί κάποιος να πάει γιατί πολλά βλέπω να διοργανώνονται εκεί τελευταία.

7 χιλιόμετρα έξω από τη Λάρισα. Παίρνεις την οδό Βόλου από Λάρισα, πιάνεις την παλιά εθνική οδό, και κάποια στιγμή στρίβεις αριστερά(σε καθοδηγούν οι ταμπέλες)

τι εννοείς διοργανώνονται πολλά?? τίποτα δεν έχω πάρει χαμπάρι?

btw τίνος είσαι εσύ?? :stuck_out_tongue:

Είναι δίπλα. Πως πας για Βόλο από τον παλιό. Αμέσως μετά τον κόμβο με την εθνική στρίβεις αριστερά για Αγιά. Είναι το πρώτο χωριό μετά την στροφή. Παίζει να έχει και αστικό για να πας

δεν έχει αστικό. και νομίζω είναι καλύτερα να στρίψεις στον κόμβο της Χάλκης

[SPOILER]ανοίξτε ένα θρεντ ρε για τα τιμημένα χωριά του κάμπου :p[/SPOILER]

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο κοντά.
Λάθος έκανα εγώ. Μπέρδεψα τον Πλατύκαμπο με την Καρίτσα εσύ μια χαρά έκανες και δεν πήρες χαμπάρι τίποτα.:stuck_out_tongue:

Η σχέση μου με τον τόπο είναι μόνο εκπαιδευτική (όχι ότι ενδιαφέρει και κανέναν).

α νόμιζα ότι είσαι και συ συντοπίτισσα!

Αν μείνω και άλλα χρόνια πάντως θα την κάνω δεύτερη πατρίδα:D

καλα ηταν χθες! ειχε κοσμο αρκετο. επαιξε κανα 3ωρο μαλλον αλλα δεν ξερω σιγουρα γιατι απο ενα σημειο και μετα ειχε αναλαβει δραση το τσιπουρο! :stuck_out_tongue:

τα σκορδα παντως δε βοηθησαν ε. ματιασμενος εφυγα!! :p:p