Βοήθεια για εύρεση κομματιών

Μη μας ξεχνάτε pleeeaseee… Έχω χάσει εδώ κ καιρό κάθε ελπίδα να το βρω! Εναποθέτω τα πάντα στο φόρουμ πλέον. ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ! :stuck_out_tongue:

ετοιμος να το ποσταρω ημουν :stuck_out_tongue:

Nope… Έχει γίνει ανενεργό κ το download link, θα το ξανανεβάσω… Ευχαριστώ πάντως για την προσπάθεια! :slight_smile:

Edit:

[SPOILER]
για τσεκάρετε:

http://rapidshare.com/files/377186588/Louisiana.mp3.html[/SPOILER]

BJ Varne - Cajun Angel


Έλα ρε θηρίο!

1000000 thanks… Είσαι τρισμέγιστος! :wink:

Killing My Dreams-Elysion Λάθος μέρος! Συγγνώμη!

Ρε παιδιά έβλεπα αυτό το βιντεάκι αφιέρωμα και έχει κολλήσει το μυαλό μου. Είμαι βέβαιος ότι το έχω ακούσει πολλές φορες το συγκεκριμένο τραγούδι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποιο είναι!

Καμιά βοήθεια?:stuck_out_tongue:

Λοιπον…Κομματι hard rock απ’οσο θυμαμαι, οχι παλιο (αααν θυμαμαι καλα) που λεει στο ρεφρεν “It’s the defining line, defining line”…Anyone?

Sorry για double post, αλλα νεα απορια…

Το κομματι στην διαφημιση ενος καινουριου Τογιοτα (δεν θυμαμαι μοντελο). Παει καπως σαν “So many things I’d like to do after dreaming of you”. Ή καπως ετσι…

http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE

Το κομμάτι που παίζει σε αυτή τη διαφήμιση, έχω σκαλώσει!

Το Hocus Pocus από Focus δεν είναι;;;

Α γεια σου! 1000 θενκς!

Τπτ. Επι της ευκαιρίας εντάχει ο τυπάς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ για κάνενα λόγο!!!


Focus - Hocus Pocus

EDIT:δεν προλαβα…ετρωγα…χαχαχαχα

Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουγεται στη διαφημιση του Rock Hard οταν εχει στο MTV headbangers ball ?

Ρε παιδες ποιο ειναι το κομματι που ακουγεταιι σε ενα διαφημιστικο βιβλιου που παιζει στο Alter? (Αν με αφησεις θα…λεγεται το βιβλιο)

παιδιά το τραγούδι της διαφήμισης του yaris το ξέρει κανείς? η δεν υπάρχει και είναι μόνο για τη διαφήμιση?

είχα κάποτε μια λίστα με τραγούδια που έψαχνα και δεν έβρισκα με τίποτα, με τις πιο άκυρες περιγραφές που μπορείς να σκεφτείς…:stuck_out_tongue:
το μόνο κομμάτι που ψάχνω χρόνια και δεν έχω βρεί είναι ένα trip hop των late 90’s/early 00’s, νομίζω των eels, που ξεκινάει ήρεμα και έχει ένα ηλεκτρονικό ξέσπασμα περίπου στο 1:00.στο videoclip αν θυμάμαι καλά έχει κάτι σαν κουκλοθέατρο και στους στίχους λέει κάτι με “summer” και “kids”.
ελπίζω να μην έχω την τύχη των απο πάνω…:stuck_out_tongue:

Λοιπόν! mr_mylove συντονίσου.

Ψάχνω δύο λατερνατιβ/ποπ κομμάτια που βάζει συνέχεια (ΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ) ο red και τα ακούω στο αμάξι και γουστάρω!

Το ένα (το οποίο ο σταθμός το έλιωνε και πέρσι) έχει ένα ρεφρέν που λέει κάτι τέτοιο (μάλλον): “I dont wanna hear you say say say say say yeaahh”

Kαι το άλλο λέει σε κάποια φάση: “You found me you found me”