Σωσίες!

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΝΟ!! κάθε φορά που βλέπω το Remember that Night του Gilmour αυτό σκέφτομαι!!

[B]Jim Root
[/B]

[B]Heisenberg[/B]

Τριπλέτα: Γιώργος Πάλμος-Rick Rubin-Karl Marx

Επίσης κι ο φετινός Νίκος Μουτσινάς για κάποιο λόγο μου θυμίζει Tom Moore Aka Tranny Dundee (φωτό δε βάζω για ευνόητους λόγους).

Reese Whitherspoon

Μαρία Μπεκατωρου

Περισσότερο στη Λαμπίρη μοιάζει.

Classic

Γάμησε το τελευταίο :lol:

Καλή χρονιά :smiley:

[B]George Kennedy[/B] γνωστός αμερικάνος ηθοποιός, κάτοχος Oscar και διακεκριμένος στο ρόλο του στρατηγού-σερίφη-διευθυντή-κάτι πολύ ψηλά στην ιεραρχία τέλος πάντων.

[B][SIZE=6]+[/SIZE][/B]

[B][SIZE=6]+[/SIZE][/B]

[B][SIZE=6]=[/SIZE][/B]

[B][SIZE=7]Ο Πρόεδρος[/SIZE][/B]

Όχι ε?

Ούτε λίγο?

Ρε Πανο ειναι μια αφισα της ΚΝΕ στη σχολη που εχει κατι τυπαδες να κρατανε ενα πανο,απο την μια ειναι ο Παπανικολαου και απ την αλλη εσυ. Πρεπει να το ανεβασω αυτο καπως, ειναι ανατριχιαστικο.

Καλά εδώ μου 'χουν πει ότι μοιάζω με τον Ian Paice στην κνιτοαφίσα θα κολλήσουμε? :stuck_out_tongue:

Δεν είμαι κνίτης πάντως οπότε παίζει να είναι κάποιος χαμένος μου αδελφός απ’ τη Μικρασία

[SPOILER]

ME

[SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Zeca του παναθηναικου

με

[SPOILER]Astrix
[/SPOILER]

Paul F. Tompkins

Dino Stamatopoulos - Starburns - His name is Alex

Διαπίστωσα σήμερα ότι ο γλυκύτατος αοιδός Πασχάλης Τερζής δεν ήταν πάντα ο κλασικός ασπρομάλλης χοντρός γεράκος αλλά υπήρξε και μαυρομάλλης νέος.

Και βέβαια το μυαλό μου αμέσως πήγε…

[SPOILER][/SPOILER]Γενικά ουδεμία σχέση έχουν, μα σε τούτη τη φώτο η tori Amos μοιαζει ανατριχιαστικά και στοιχειωμένα με…

[SPOILER]Θηλυκό Daniel Craig

[/SPOILER]

:facepalm:

έντιτ

Το μόνο που φέρνει λίιιιιγο είναι Jennifer Lawrence.

OIπποκράτης Σαββούρας δεν μοιάζει απίστευτα με τον Σπύρο Καλογήρου?
Όχι μόνο σε φάτσα. Και σε γενικότερο φυζίκ.

Eμένα μου θύμισε τον Brian Cox στο Troy

[SPOILER][/SPOILER]