Σωσίες!

άσχετο, αλλά εγώ μέχρι πρόσφατα νόμιζα ότι ο σαββούρας είναι φάση τρομάρα (τραβάει φορτηγά, σκίζει χρυσούς οδηγούς κτλ) .

καμμένο αλλά…

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ihsahn

[SPOILER][/SPOILER]

Jonathan Davis

[SPOILER][/SPOILER]

EDIT: Σκατά, είχα βρει καλύτερες φωτογραφίες.

σαν μια σταγόνα νερό…!!

… μια που δεν φαίνεται καμία φωτο

Έλα Πάνο, πες την αλήθεια, εσύ το έγραψες :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

Θα μπορούσε αν και δεν βρίσκω ομοιότητα σε μερικές. Πχ ο Πίρλο πιο πολύ μου θυμίζει τον Nigel Terry που έπαιζε τον Αρθούρο στο “Excalibur” παρά τον Hound. :stuck_out_tongue:

Στο Ντι Μαρία-Κάφκα βέβαια παραλίγο να πνιγώ και ξέχασαν το Klinsmann-Costner γιατί 11άδα δίχως προπονητή δε λέει :stuck_out_tongue:

ολα κ ολα ο κοστνερ ειναι αυτος

Μιχάλης Καψής

[SPOILER][/SPOILER]

Αναστάσης από Dead Congregation

[SPOILER][/SPOILER]

Tori Amos (είχε κ γενέθλια χθες, να τα εκατοστησει)

Shirley Maclaine

Daniel Agger (Δανος σεντερ μπακ)

Jacob Bannon (vocalist of Converge)

Για τιτάνα Tom Berenger και Φαίδωνα Γεωργίτση έχουμε πει? Στα νιάτα τους πάντα, πριν γεράσουν και ο μεν γίνει σαν κεφτές και ο δε σαν τον Μπερλουσκόνι.

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Χαχ, μ’ έφτιαξες τώρα με Γεωργίτση. Ακόμα περισσότερο δηλαδή, γιατί ήμουν ήδη φτιαγμένος από προχτές που είχε στην τηλεόραση το κιτς/καμπ/καλτ έπος “οι θαλασσιές οι χάντρες”. ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΤΥΧΗ λέμε.

Πρόστυχη ή Πρόστυχια, ελεγε;

πρόστυχη, πρόστυχη

Και βέβαια μην ξεχνάμε πως αν αυτή δε σε κάνει φλώρο, εμένα να μη με λένε Μεμά :!:

Ε ναι ρε, κι εμένα από 'κει μου 'ρθε η φλασιά. :stuck_out_tongue: Είχε και το “Γοργόνες και μάγκες” νομίζω πρόσφατα". Τώρα ψάχνω να βρω μια απίστευτη καλτιά που έκανε πριν 5-6 χρόνια το οποίο είναι υποτίθεται μαφιόζικο και λέγεται “Ο γιος του Τσάρλι”. Προβλέπω να είναι σκουπίδι πάντως…

Naomi Watts

Penelope Ann Miller

Πάμε.

[B]Al Pacino[/B] στο “Phil Spector”

[B]Τάκης Τσουκαλάς[/B]

Και

[B]Al Pacino[/B] στο “Serpico”

[B]Αντρέας Τάτος[/B]

Richard Kiel

[SPOILER][/SPOILER]

Γιατσεκ Γκμοχ

[SPOILER][/SPOILER]

Φαίνονται οι κωλοφωτογραφιες;

http://www.sport24.gr/football/diethnes-podosfairo/anthrwpoi_toy_podosfairoy_kai_oi_klwnoi_toys.3147382.html

Η σύγκριση Πιρλο Τσακ Νορις όλα τα λεφτά :lol: