Οι ομορφοτερες γυναικες?

Λοιπόν,

Οι Ελληνίδες είναι απο τα καλύτερα μωρα, απλα σου κάνουν τη ζωή δύσκολή, το παιζουν δύσκολες γενικά, αλλα αυτα που μπορείς να κάνεις με Ελληνίδα - δε μιλάω μονάχα για το σέχ - δεν μπορείς να τα κάνεις έυκολα με αλλοδαπές.

Οι Ιταλίδες και οι Ισπανίδες είναι σαν τις Ελληνίδες, η μόνη διαφορα είναι οτι οι Ισπανίδες, δεν ξυρίζονται και οι Ιταλίδες ντυνονται και βάφονται καλύτερα απο όλες!

Οι βράζιλιάνες και οι μαύρες είναι ως επι τω πλείστον αλογομούρες, αλλά λιγακι το μελαμψο τους, λιγάκι τα πεταχτα οπίσθια, τις κάνουν σημαντικες!

Οι εξ ανατολικου μπλόκ και βαλκανίων, έχουνε το ξανθο, το υψόμετρο, και αυτο είναι που τις κάνει σημαντικες! Το ίδιο ισχύει για τις βόρειες χώρες.

Οι Γαλλίδες και Αγγλίδες, είναι κυρίως μπάζα, αλλά τα καλά τους μώρα, ειναι απο τα καλυτερα, είναι λίγες μεν ,αλλά χτυπάνε κατευθείαν 10 με τόνο!

Οι Τουρκάλες φέρνουν σε Ελληνίδες στο μελαμψό τους, αλλά εκτός απο το χρωματάκι τους που κάνει την διαφορά, έχουνε κυρίως, φάτσα άγριας και ζόρικης γκόμενας.

Κινέζες, Γιαπωνέζες και γενικά σχισομάτισές, ισχύουν αυτά που έγραψα για τις Γαλλίδες.

Αυτά. :wink:

Χαχα, για προφανείς λόγους ανοίξαμε το κουτάκι με τις μαλακίες

Μεγάλος ο δικός μας που το κατάφερε παρά το ντροπιαστικό ξεκίνημα. Άξιος. :lol:

Το διαβασα και αλλου αυτο.Ρατσιστικο μου ακουγεται. :slight_smile:
Δηλαδη η Ελσα Τολη ειναι ασχημη ?

Και στην τελικη εχεις δει τις ξαδερφες μου και μιλας ? :stuck_out_tongue:

Πες τα ρε φίλε. Η Έλσα είναι από άλλο γαλαξία ρε. Άντε πήξαμε στην αμπαλίλα.

ελληνιδες 27 49.09%

τσεχες 10 18.18%

έχω ακόμα πολλή δουλεία σ’αυτό το φόρουμ… [-X[-X[-X

Oι ομορφότερες Γυναίκες είναι εκείνες που μας ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ

διαφωνω…γιατι μετα συνηθιζεις και δεν φαινονται ποτε πια οπως “παλιοτερα”!:stuck_out_tongue:

Ιταλο-ελληνο-Τσεχες με Σουδη μαμα και πατερα αγνωστο!:lol:

εισαι ο μονος που το παραδεχεται…

γιατι ρε παιδια?:-k

η ανοχη ειναι παιχνιδι για 2.

και αμφιδρομη!

Εσύ για να γράφεις τέτοια, μάλλον προσπαθείς να ρίξεις γκόμενα από εδώ μέσα…

ή απλά είναι τοσο παραξενος που δεν του καθεται καμια

Το 2ο μαλλον.

Έχεις κάψει τα εγκεφαλικά σου Κύτταρα μάλλον…

To κυτταρα και το γυναικες δεν ειναι ονοματα.

Απλα ειναι ρομαντικος παιδια αφηστε τον ανθρωπο
Αντε κοριτσια τι περιμενετε;:p8)

Σωστός…φώναξε και κάμια γνωστή σου να παιχτεί ΦΑΣΗ…

:lol::lol::lol::lol:

Δεν είμαι ρομαντικός…
Τα βλέπω όλα Μάυρα…

Δικαιώθηκα.

Επειδή έχω ζήσει στην Τσεχία κ στην Σουηδία… Τσέχες-Σουηδέζες 0-1 χωρίς δεύτερη σκέψη…

Οι Ελληνίδες βέβαια έχουν άλλη χάρη γι’αυτό κ εκτιμούνται περισσότερο στο εξωτερικό! True story

:oops: :slight_smile:

Ιαπωνέζακία για πάντα!!!