Γάμος

Αυτο το θρεντ μου ανηκει.

Για ποιο λογο ;

Μετά από ολιγόμηνο σεμινάριο παρέα με άλλες 20 γυναίκες όλες παντρεμένες (εντάξει και μερικές χωρισμένες) και ακούγοντας τις συζητήσεις τους σε κάθε διάλειμμα έχω να δηλώσω πως όποιος παντρεύεται είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κορόιδο και ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ βλαξ. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν θέλω καν να φανταστώ τι δεν έλεγαν μπροστά μου.

Ποιος είπε ότι στα σεμινάρια δεν μαθαίνεις τίποτα :stuck_out_tongue:

^^ Τωρα εσυ αναφερεσαι στις μαλακιες της καθε απελπισμενης χωρισμενης (που μισει ολον τον αντρικο πληθυσμο)και διαμορφωσες γνωμη;;; Σε αυτα τα θεματα δεν εχει να κανει απολυτα η εμπειρεια των αλλων…
Αμα εσυ εχεις βρει τον καταλληλο ανθρωπο δεν σημαινει οτι ο γαμος θα “ναυαγησει” οπως εγινε με των αλλων! Δεν κανουμε ολοι τα ιδια λαθη…

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο…

Μάλλον δεν διαβάσατε καλά το ποστ μου. 20 γυναίκες οι περισσότερες παντρεμένες μερικές χωρισμένες. Δεν μπορέσα να βρω ούτε μισό λόγο για να υποστηρίξω τον γάμο. 20 είναι ούτε μια ούτε δυο. Μπορώ να πω ότι μετά από αυτό έχω τρομοκρατηθεί και εσείς πείτε ότι θέλετε :p:p

[B]σημ.[/B] Δεν έθαβαν τον γάμο.

ΑΝ καταλαβα καλα ελεγαν για τους αντρες… Ε καλα τωρα δεν χρειαζεται να εισαι παντρεμενος οταν ειναι μεγαλη παρεα του ιδιου φυλλου για να κραζεις το αντιθετο. Κουβεντες που εχουν και δοσεις υπερβολης και χαβαλε ειναι αυτες,
Floydized ακομα περιμενω απαντηση … :slight_smile:

Αμα βρεις τον καταλληλο ανθρωπο ολα θα πανε μια χαρα.Απλα δεν χρειαζετε βιασυνη το ολο θεμα :slight_smile:

ελιωσαααα

:lol::lol::lol:

HΡΩΑΣ