Η χειροτερη ταινια που χετε δει

το ban ομως ισχυει

Sorry,στην.το ban παραμενει ομως8)

Δεν περίμενα κάτι καλύτερο από οπαδό τον Μάνογουρ :stuck_out_tongue:

Να βγει ενας να υπερασπιστει αυτο το εκτρωμα…

…πρόσφατη χειρότερη ταινία ([I]ούτε καν για…χρυσό βατόμουρο[/I]!!!) η:

[B]Α SERIOUS MAN[/B] ([I]των αδ. Ethan & Joel Koen[/I]) γιατιιιιιι αδέλφια;;; [COLOR=“Indigo”]Αίσχος[/COLOR]… :frowning:

Για το ‘‘A Simple Man’’ διαφωνω,αλλα γουστα ειναι αυτα.

ούτε κι εγώ από μια οπαδό αυτών που ακούς!

[SPOILER]που δε ξέρω τι είναι :p[/SPOILER]

[SIZE=“4”][B]The Toxic Avenger

Chupacabra Terror[/B][/SIZE]

Οχι ρε μεγαλε,μην ξηγιεσαι ετσι.
Η ταινια απλα δεν πaιζεται σε επιπεδο cult.
Kαλλιτεχνικα ενταξει δεν βλεπεται,αλλα γενικα ΓΑΜΑΕΙ!!!

Έτσι το δέχομαι! Σε επιπεδα καλτ ειναι όντωςς άπιαστ! Αλλα κατα τ’αλλα ειναι μια μπουρδα!

Εσύ διαφωνείς. Μαζί μου όμως συμφωνούν αρκετοί.
Δεν σε παραξένεψε που “ξεχάστηκε” γρήγορα; Δεν πολυσχολιάστηκε. Ούτε κ θα γίνει καλτ.

Πως να στο πω; Δεν είναι ούτε “[COLOR=“DarkRed”]Μπαρτον Φινκ[/COLOR]” ούτε “[COLOR=“DarkRed”]Κύριος Χούλα-Χουπ[/COLOR]” ([I]που’βγαζαν υπέροχο στύλ, σουρρεαλιστικό, ονειρικό, οπτικά συναρπαστικό, ψαρωτικό[/I]…). [B]Μεγάλη πατάτα ολκής[/B], τέτοιο ατόπημα δεν ξέρω πως το’καναν :-k …Άσε που Σάββατο βράδυ που την είδα σινεμά (μάλιστα!), ήμουν…ο δεύτερος μέσα στην αίθουσα!!! :? #-o

Ουτε καν που ξεχαστηκε, απο τις καλυτερες-μην πω η καλυτερη- τελευταιες τους ταινιες θεωρειτε…+πηρε και ενα σωρο βραβεια οταν βγηκε και ηταν και στα βασικα των Οσκαρ…

Ο κυριος Χουλα Χουπ απο την αλλη και ξεχαστηκε και γενικα θεωρειτε απο τις πιο αδυναμες στιγμες τους…

τρομερη ταινια το Simple man, τοσο σαρκαστικο και συναμα απλο φιλμ ειχαν χρονια να βγαλουν…

Το “A Serious Man” γαμάει γιατί φέρει την σφραγίδα των Κοέν μέχρι το κόκκαλο. Υποτονικό, ευφυές, με τους κλασσικούς ηλίθιους των Κοέν, σε σημεία αρκετά σατυρικό και με φανταστικές ερμηνείες.

Τα χειρότερα τους είναι τα Intolerable Cruelty, Ladykillers και True Grit, κι αυτό γιατί πολύ απλά τους τα έδωσαν σχεδόν έτοιμα και δεν έχουν απολύτως τίποτα δικό τους.

πφ σε άλλ θρεντ πήγαινε. Δείτε των Κοέν.

δε θα λεγα οτι ειναι χαλια για κανενα λογο,αλλα με αυτα που μου ειχαν πει την περιμενα καλυτερη να πω την αληθεια

…τοτε γιατί οι φανμποηδες δεν την έχουν τόσο ψηλά; #-oΠροφανώς τα πρώτα τους δύσκολα ξεχνιούνται. Άσε που έχω ΄κολλητούς φανμποηδες και όλως περιέργως δεν της πολυδίνουν σημασία. Εμένα αυτό κάτι λέει. Αλλά εβερ,[B] Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ[/B]…

Ο κυριος Χουλα Χουπ απο την αλλη και ξεχαστηκε και γενικα θεωρειτε απο τις πιο αδυναμες στιγμες τους…

[B]
Με τίποτα!!! [/B]Με πολυβόλα τους: Πωλ Νιούμαν, Τιμ Ρομπινς και τη (θεά) Τζένιφερ Τζεϊσον Λη που’δωσαν εντυπωσιακές ερμηνείες και ένα κινηματογραφικό στύλ που καθήλωσε κόσμο και κοσμάκη. Και πότε γυρίστηκε ε; Σήμερα ακόμα σχολιάζεται…:stuck_out_tongue:

ποιοι φανμποηδες? και γω εχω κολλητους φανμπηδες#-o που εχουν ψηλα τη Ναρνια αλλα αυτο δεν μου λεει τιποτα…ο χρονος εχει δειξει ηδη…

Επίσης, κανείς, πραγματικά κανεις δεν σχολιαζει ή γενικα εχει σε καμια τοσο μεγαλη υποληψη τον Χουλα Χουπ:dunno:… μια βολτα μονο στα ιντερνετς φαινεται η γενικοτερη αντιληψη και γνωμη για αυτη την υπερμετρια ταινια…

human centipede…#-o
αλήθεια, θέλω να φτιάξω μια χρονομηχανή για να γυρίσω πίσω και να αποτρέψω τον εαυτό μου από το να δει αυτό το… “πραμα”…:?

^σοβαρα τωρα υπαρχει αυτη η ταινια???ΧΑΧΑΧΑ, απο κει το πηραν οι μαλακες του southpark και καναν ενα παρομοιο επ…