Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Ουφ μωρέ με τα δήθεν σας… Μη δείτε να γίνεται λίγος χαβαλές… Λες κ δεν μπορεί κάποιος να πει κάτι σοβαρό μετά απ’αυτά κ να δοθεί αφορμή για συζήτηση. [-X

Γιώργο το γάμησες. Μαζί με τα σπαμ ποστς έσβησες και κάμποσα ουσιαστικά, που δεν υπήρχε λόγος. Δε λέω για δικά μου, π.χ. του Νταρθ ήταν μια χαρά ουσιαστικό ποστ.

εεε sorry:) με έπιασαν τα νεύρα μου λίγο με τόσα ΑΚΥΡΑ ποστ. ήμαρτον. επιστρέφουν άμεσα.

Ας κάνω τώρα άλλη μια προσπάθεια. Ελπίζω να μην το μετανιώσω αν και δεν άκουσα μόνο αυτούς τους δύο δίσκους.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Illuvatar αν δε λυγίζεις μ’ αυτό,

πες ρε jim τα σοβαρά ποστς να τα δω και εγώ δλδ. Εκτός από 3-4, τα υπόλοιπα απλό spam. 70 ποστ είναι 7 σελίδες. Πες μου ένας που θέλει να κάνει μια σοβαρή συζήτηση, αν θα κάτσει να διαβάσει 7 σελίδες για να γράψει μετά κιόλας…

γράκχε, χωρίς να το λέω εριστικά, δε νομίζω οτί είναι έτοιμος να το ακούσει Αυτό

Ρε συ εκατόν εξήντα τόσες σελίδες έχει το τόπικ… Οι 7 σε μάραναν ή μάραναν τον καθένα που θέλει να γράψει; Και στην τελική ΠΟΣΟ ξενέρωτος πρέπει να’ναι κάποιος που δε θα γουστάρει ΚΑΝ το χαβαλέ ειδικά σε ένα τόπικ σαν το συγκεκριμένο; Ενδείκνυται για χαβαλέ, σόρρυ κιόλας…

Nonsense, Αυτό ανήκει σε όλη την ανθρωπότητα.

Πες μου μία ποιους δίσκους να τσεκάρω.
Παίζει να αλλάξω γνώμη μιας και πάει πολύς καιρός από τότε που τους πρωτοάκουσα.

δε το λέω από την άποψη οτί μόνο “εκλεκτοί” και καλά το ακούνε, αλλά το αυτί του δε το σηκώνει ακόμα:!:

Noooooow you’re talking. :smiley:

Κατά σειρά Into Glory Ride, Hail to England, Sign of the Hammer.

έντιτ
Έλρικ όπως βλέπεις διαψεύδεσαι οικτρά. =Ρ

προτείνω να μετονομαστεί ο τίτλος του thread σε “κορφαίοι”. drop ύψιλον. :razz:

on topic: δε μ’αρέσουν οι manowar.
οκ τώρα γράκχους? :stuck_out_tongue:

ε into glory ride, hail to england, sign of the hammer. και αν σ’αρεσουν πηδας το fighting the world και πας στο kings of metal.

φτου, δεν προλαβα

Σβήστε το σπαμ ποστ του χίπστερ.

Δεν ήξερα ότι πρέπει να έχω εκπαιδευμένο αυτί για να ακούσω manowar.

ούτε λίγο έξυπνος δε μπορώ να το παίξω γμτ :stuck_out_tongue:

Ε, εσύ, έλα να σε βλέπω ζωηρό, άσε τα ρόκινς και τράβα ν’ ακούσεις το Into Glory Ride. Και μετά πάρε δέκα κάμψεις.

jim οκ ρε εγώ είμαι ξενέρωτος. Εδώ με λένε Γιώργο. Το πιο ξενέρωτο όνομα ever ξέρω γω (στο mood nonsense του γράκχου). Επίσης τράβα σε όλα τα topic εδώ και σπάμμαρε. Για χαβαλέ πάντα. Να δω μετά αν θα έρχονται 2-2 τα reports ή 10-10. Είμαι περίεργος. Όσο ανάλαφρο και να είναι το thread σε σχέση με τα υπόλοιπα, δεν παύει να είναι στο μουσικό κομμάτι.