Αρειανάρα ρε!

Άντε μπας και δούμε φέτος άσπρη μέρα σε Ελλάδα και Ευρώπη!

Μεγάλος Πρίφτης ακόμα μια φορά. Περήφανοι για την υγιή και δυνατή ομάδα φέτος.

Το πιστεύω ακράδαντα ότι αν είχε ένα πρωτοκλασάτο βαρύ σέντερ και ένα δυνατό μπακαπ τριάρι ο Πρίφτης θα είχε ομάδα που θα στεκόταν άνετα Ευρωλίγκα.

Να δούμε πού θα φτάσει κι έτσι όμως, το μόνο που με φοβίζει είναι ότι είμαστε εύθραυστοι, υπό την έννοια ότι οποιοσδήποτε πενταδάτος τραυματισμός θα μας πάει πολύ πίσω γιατί δεν έχούμε το βάθος

Δεν έχω ξαναδει τέτοιο πράγμα σαν αυτό που έγινε σήμερα στο κηφισιά άρης.

Πέρα απο το αυτοκαλάθι η πάσα πιάνεται για ασίστ? :stuck_out_tongue:

Εν τω μεταξύ καθόμουν 3 ώρες ξερωγω και το έβλεπα και έτσι όπως ήρθε δεν μπορώ να πω ότι το χάρηκα. Ήταν και χωρίς περιγραφή και αναρωτιόμουν αν έγινε κάτι που δεν έπιασα ξερωγω.

Πάμε γερά Αρειανάρα!

Βρισαν εν χορω τη μανα του Διαμαντιδη, μπορει να κατοχυρωθει υπερ του ΠΑΟ. Μη βιαζεσαι να πανηγυρισεις. :stuck_out_tongue:

Κακώς τη βρίσανε οι κάφροι, αλλά μη μου το χαλάς τώρα :stuck_out_tongue:

Παμε ρε Αριαναρα!!!Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει…όσο δύσκολο και να είναι μεσα στο ΟΑΚΑ δώστα όλα

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία… για να δούμε, αν θα αφήσουν να γίνει κανονικό παιχνίδι στο οακα.

αναρωτιομουν να κανω ή να μην κανω ποστ σ ενα θρεντ που εχει να γραφτει κατι απο το 2016;

τελικα θα κανω αλλα για να δωσω συγχαρητηρια στον κοσμο της παναχαικης εχθες και για την ατμοσφαιρα που εκαναν αλλα και για την φιλοξενια τους σ εμας που πηγαμε να δουμε Αρειαναρα ρε!

παντα τετοια

Επειδή σε λίγο θα βγω για ξύδια…10418849_1590536484600885_8010013145463689710_n
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ !!
Ἐγένετο ἐν Θεσσαλονίκῃ τῇ 25η Μαρτίου 1914
1914-2018…104 ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ

Χρονια Πολλα αγαπη μου γλυκια

Κανα Bulldog Festival θα κανετε;

Bulldog Festival ρε φίλε! Είχαν παίξει τότε τα Πράσσειν Άλογα! Ξέρει κανείς τι γίνεται με τα Πράσσειν Άλογα; Πρέπει να το έχουν διαλύσει εδώ και χρόνια, δυστυχώς. Ήταν μπαντάρα!

Αμα θελει ο Καρυπιδης φερνει και τους Μεταλικα στο Χαριλαου (η στο Παλε για να εχουν και το indoor show)

Στο +10 απo την 3η παναχαικη μαλλον ανεβαινουμε αν και περασα καλα στις διαφορες εδρες κατω απο το αυλακι που εχω παει αφου μενω αθενς και στην β δεν υπαρχει η καφριλα της σουπερλιγδας αλλα τι να κανεις; :grinning::grinning:

μπασκετακι καναμε βημα παραμονης γαμω τον θεο τους οσους μας εφεραν σ αυτη την θεση

χρονια πολλα στην συλλογαρα μας με ευχες για να -ξανα-δουμε ασπρη μερα

Ουτε την οδοντογλυφιδα του Λάρσαρου δεν μπορει να φερει :joy:

Χρόνια πολλά και καλή επάνοδο!

Ειναι η αληθεια οτι λειπει ο Αρης και ο Ηρακλης απο την σουπερλιγδα. Θα θελα και ΟΦΗ κ Παναχαικη.