Αρειανάρα ρε!

Στ’ @@ μας για τα κοράκια μωρέ. Προφανώς και ήταν υπέρ του γάβρου, τουλάχιστον στα μικροσφυρίγματα αν όχι και αλλού. Αλλά είτε βγούμε 7οι είτε 10οι σιγά τη διαφορά.

Εγώ χάρηκα με αντρίκια εμφάνιση αρειανάρας την οποία δεν περίμενα με τίποτα. Μπράβο στα παιδιά, μακράν ό,τι καλύτερο μας έχουν επιδείξει φέτος και αποδεικνύει η ομάδα ότι έχει δυνατότητες, εν αντιθέση με το τι πίστευαν όλοι. Εγώ το χάρηκα το ματς.

επιτελους ΝΙΚΗ!!!
Αγκανθο εισαι πουλεναρα και παικταρα μεγαλη!!!
γτ να μην τον ειχαμε αυτον τον ανθρωπο τα προηγουμενα χρονια και καθομασταν με τον χοντρο?
μεγαλο λαχειο λεμε!!!

Πολυ καλη φαση και το φετινο.

Προχτες, ο ΑΡΗΣ των πιτσιρικαδων εμεινε με ετσι θελω με 10 σε μια φαση που πολλες ομαδες θα παιρνανε μια χαρα πεναλτι.

Με οσφπ και παο ειδαμε ολοι τι θαυματακια 'γιναν.

Ενω το πιο εντυπωσιακο ειναι οτι ο μοναδικος ΠΑΙΧΤΗΣ του ΑΡΗ εχει 5 κιτρινες σε 7 ματς (αρχικα ηταν 5/6) και βρισκεται δεκατη αγωνιστικη να χανει ματς …απολυτα λογικο για σεντερ φορ. :!:

Κουλ. 8)

τι ειναι αυτοι στο μπακσετ ρε??τι χαλι ηταν αυτο?καλα ο πανωνιος ομαδαρα δεν λεω(αν και προχθες ξεσκιστηκε,ολα μεσα πηγαιναν)Στο ποδοσφιρο ρε γμτ δεν γινεται στα πρωτα 15 λεπτα να εχεις κανει 2-3 ευκαιριες(οχι κλασσικες)να δειχνεις οτι ψιλοελεγχεις το ματς και καπακι να τρως γκολ #-o παντως τους χαιροαμαι τους πιτσιρικαδες

θα μας βγει η ψυχη και φετος…

αυριο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΙΚΗ στη Κομοτηνη και οσο για το μπασκετ εκτος του οτι απαγορευεται να χανεις ευκολα στο παλε απο τον παοκ να πουμε οτι ειναι ισως η χειροτερη ομαδα των τελευταιων αρκετων χρονων…απλα δε μπορουν να βαλουν καλαθι με τιποτα…

στο μπασκετ απλα δεν υπαρχουμε.Δυστυχως αυτη η ομοαδα μου θυμιζει την αντιστοιχη τις χρονιες 1993/96 Μαυρο χαλι…ουτε αρχη,ουτε μεση,ουτε τελος.Για το ποδοσφαιρο οπως λεει κ απο savatage ΜΟΝΟ νικη

θα εχετε πολυ κοσμο μεσα?

αχαχαχαχαχαχαχ α ρε Σπαθα θεε χαχαχαχααχαχαχαχαχα κοκκινη λεει

κριμα

[I]♫… ρωτάει και ανησυχείειει … ♫[/I]

ναι,για πειτε.

ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΣΑΣ ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΡΕ

Ολα καλα…ο καπετανος ζητησε συγνωμη εκ μερος ολης της ομαδας 8) το μονο που με ξενερωνει ειναι οτι κατα την διαρκεια της εβδομαδος θα διαβαζω δηλωσεις απο παικτες που θα λενε “το παθημα μας εγινε μαθημα” “παμε να τα αλλαξουμε ολα” " την αλλη φορα θα ειμαστε καλυτεροι" κτλ δλδ τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου(η παντελιδη μου:p)

Παμε για διαλυση…εκτος αν ερθει ο σκορδας:p

ενταξει τι να πω τωρα…εχεις τν παπαζαχαρια που αντι να καλυψει σωστα με το σωμα του την μπαλα ή εστω να την διωξει γμτ αν κρινει οτι δεν το εχει,αυτος παει σιγουρος και τελικα κερδιζουν κορνερ οι του ατρομητου.Διαβασα οτι του εγινε φαουλ οκ ισως να του εγινε ισως και οχι…μετα εχεις πλεονεκτημα παιζεις με ενα παικτη παραπανο για ενα ημιχρονο και κλεινεσαι πισω…ε δεν θελει κ πολυ να το φας…ειμασταν και τυχεροι με το δοκαρι που ειχαν.

αυτο δε σημαινει οτι μπορουν να μας σφαζουν καθε κυριακη…σμρ απο το 60 και μετα ηθελα να πιασω τον εποπτη και να τον κανω κυμα ειναι προκλητικοι οι τυποι…πεντακαθαρο επιθετικο φαουλ στο κορνερ και μετα χερι και ολα καλα…και καμια 5-10 φαουλ της πλακας ισα ισα να σε κλεισει μεσα στη περιοχη…επισης επειδη ειμουν εκει αν δεν προλαβαιναν τα ματ να μπουνε μεσα θα ειχαμε θυματα στη διοικηση του Αρη γτ δε πηγε κανεις στους παικτες προς τη διοικηση πηγαν…Πολυ δακρυγονο και κακο κλασσικα και αλλη μια φορα τα μυαλα μας γυρισμενα αναποδα

Διαβασα οτι υπηρχε χερι στο γκολ της ισοφαρισης.Ισχυει?

Αυτο το διαβασα και γω.Το παιχνιδι το εβλεπα streaming αλλα κολλουσε σε καποιες φασεις και δεν καταλαβα ακριβως τι εγινε.SAVATAGE δικαιο εχεις δεν αντιλεγω απλα πρεπει να κερδιζεις και τις διατησιες…με παικτη παραπανω παιζαμε,γιατι κλειστηκε πισω ο αρης?αυτο δεν μπορω να καταλαβω.

Δεν αντιλεγω το μαζι σου απλα επειση ειμαστε σκατα δε χρειαζεται να μας διαλυσουν κιολας…αφηστε μας να πεσουμε μονοι μας ρε πουστη μη μας ριχνετε…!!! χερι ητανε κορνερ δεν υπαρχει επισης καθως ο αλλος κανει τον ορισμο του επιθετικου φαουλ και αυτα ειναι το λιγοτερο…πιεση ανεβασαμε μετα το 70 στη κερκιδα με τα σφυριγματα…μονο ΑΡΗΣ