Αρειανάρα ρε!

Μπα δεν εχουν απ’οτι φαινεται, κι εγω το ειχα ψαξει αλλα μονο ενα (κινητο) τηλεφωνο επικοινωνιας υπαρχει, ισως στελνουν εξωτερικο μετα απο τηλεφωνικη συνενοηση, δεν ξερω.

Κριμα

Χαμος γινεται, απ’οτι διαβασα, για τα μπλουζακια παντως. Καλοκαιρι θα αγγαρεψω κανα φιλο σαλονικιο μου φαινεται

Νεκρα εδω μεσα…
Ηλιαδης κυριοι και αν και τον ψηφισα εχω παραα πολλες ενστασεις και γενικα φοβαμαι μη γινει καμια γκελα και εχουμε αλλα του χρονου…

Δεν θελω να ειμαι απαισιοδοξος(ακομα δεν ανελαβε καλα καλα ο ανθρωπος)αλλα εχει πολλα μπροστα του…Θα ηθελα παντως να χωθει και ο σκορδας μεσα στην διοικηση!!

Για πες μας γιατι. :-k

λογικα,γιατι το σκορδο δινει αλλη γευση στα φαγητα

Πρωτο φιλικο στο χαριλαου σμρ…αντε αρειαναρααααααααα θα μας βγαλεις τη ψυχη παλι φετος!!!

Ακριβως τα ιδια καθε χρονο ακριβως ρε γαμω…

κακο ποδοσφαιρο,παλι δε μας δωσανε καθαρο πεναλτυ και για αλλη μια φορα δε μας αφησανε να ακολουθησουμε την αρειαναρα μας…
τι εχουμε να τραβηξουμε και φετος…

Καθαρό πέναλτυ εννοείς το χέρι με καραβολίδα από το μισό μέτρο και ενώ ο άλλος προσπαθούσε να το καλύψει; =/

Ενηγουέη, όπως τα περίμενα, τραγική άμυνα. Βέβαια, χειρότερη από την περσινή (από τις πιο αστείες άμυνες που έχω δει σε ομάδα Α εθνικής όσο παρακολουθώ) δεν πρόκειται να είναι.

Πιστεύω πάντως πώς όταν δέσει η ομάδα θα παίξει καλή μπαλίτσα, αρκεί να δουλευτούν αυτοματισμοί από τη μέση και μπροστά, γιατί παίκτες με ταλέντο εκεί υπάρχουν. Το θέμα είναι να μην αργήσει πολύ. Εγώ εξακολουθώ να είμαι αισιόδοξος για τον πρώτο μας στόχο, ο οποίος είναι η εύκολη παραμονή.

Κατά τ’ άλλα, ένα μπράβο στη δεύτερη ομάδα που υποστηρίζω στη σουπερλιγκ, τον Απόλλωνα. Μακάρι να αποτελέσει την έκπληξη του φετινού πρωταθλήματος.

συμφωνω απολυτα για την αμυνα…και γω πιστευω φετος θα ειμαστε λιγο καλυτερα…τλχστν εφυγε ο καρκινος ο παπαζαχαριας…

Ναι, και ηρθε το σουρωτηρι ο Κυργιας.
Ευτυχως που η νοβα μπλοκαρε ολα τα λινκς και δεν μπορεσα να δω το ματς.

Η αληθεια ειναι οτι, στα χαρτια τουλαχιστον, μεσοεπιθετικα ειμαστε οκ, αλλα η αμυνα θα μας κανει παλι να παλευουμε να σωθουμε.

τραγικα πραματα παλι…ακομα μια φορα γιναμε χαλια για παρτη σου αρειαναρα ακομη μια φορα με τα νευρα στη τσιτα φυγαμε Αρης ρεεεεεεεεεεεεεεεε

πως χασαμε 0-2 αυτο το ματς ακομα δε το καταλαβα…

Οχι οτι ασχολουμαι ιδιαιτερα πλεον, αλλα καθετι καινουριο προσφερει εναν καποιο ενθουσιασμο.

Ετσι, αν φανταζει λογικο να:

-ΠΡΕΠΕΙ να παρει ο Αγκανθο κοκκινη καρτα
-μας κοβουν με οφφσαηντ οπου ο δικος μας καλυπτεται 4-5 μετρα
-μην παιρνουμε πεναλτι
-παιρνει κιτρινη παιχτης που ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ
-εχουμε 10 κιτρινες και περισσοτερες απο μια κοκκινες σε ενα ματς

το ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΗΘΗΚΕ ΕΙΡΩΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ,

ειναι κατι που απο τη μια μας ξεπερνα, απο την αλλη μας συγκινει.

:smiley:

η ζήλια μου είναι τεράστια

Δυστυχως, μια τετοια προσπαθεια δε συνοδευτηκε απο επιτυχες αποτελεσμα, αφου το αποτελεσμα δεν αλλοιωθηκε. :frowning:

μόνο εμείς το καταφέρναμε με συνέπεια 8)

[SPOILER]*ρε με τι γελάμε [/SPOILER]

o Μπαλάφας έχει πάρει κίτρινη στο ζέσταμα, ΚΑΙ κόκκινη στα πέναλτυ. beat that

Ε, νομιζω το χτεσινο με τον Πουλιδο τα νικαει ολα.

Σαλοζιε.

[SPOILER]Ουρλιαξα αυθορμητα γκολ και μετα με επιασε σπαστικο γελιο για κανα 2λεπτο. Γλυτωσατε και το χερακι στην περιοχη, ολα πριμα 8)

edit, νταξει ποσο να κραταγε αυτη η κατασταση[/SPOILER]

Ω ρε, τι γίνεται στην Κρήτη;