Τύποι γυναικών

Ωραίος!!!Αν κι έχω αρχίσει να σκέφτομαι ότι τα μεγάλα βυζιά μου κάνουν λίγο σε αγελαδίσια Μοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.δλδ πως να σου πώ?all this expansion of flesh seems a little εχμμμ απειλητική???

Διακρινω εναν ρατσισμο απεναντι στις βυζαρουδες?[-X [-X
Αυτες εκτος απο βυζγια ψυχη δεν εχουν? :stuck_out_tongue:

Χρηματιστηριο?:-k Anyway, κοιταξε να δεις… αυτο το στυλακι σε μεγαλωνει, παρολ’αυτα φαινεται διαφορα οταν εισαι 20 κι οταν εισαι 30 !Το θεμα ειναι να μην με δει κανας γνωστος γιατι πες οτι στους αγνωστους χεστηκαμε… κανας συμμαθητης απο το σχολειο και τετοια!Ε, δεν υπαρχει περιπτωση να μην θεωρηθω too much!:-s

Ενα μεγαλο ποσοστο ανηκει στην κατηγορια καρδουλες, γουτσου γουτσου κι αγκαλιτσες και ενα επισης μεγαλο ποσοστο ανηκει στην κατηγορια “Ελα… παμε να με μαμησεις γιατι εχει πεσει δουλεια” οπως και γυναικες που μιλανε σαν νταλικερηδες σαν το ποστ του Vangeli παρακατω…

Kαι ChrisP okay, γουστα ειναι αυτα αλλα σ’αρεσει η κοπελα σου να μιλαει ετσι?:-s
Δε λεω να ειναι και μεσα στα μελια ολη την ωρα αλλα μια μεση κατασταση δεν ειναι πιο καλη?
Δηλαδη θα πρεπει ή να περπαταμε στα ουρανια :stuck_out_tongue: ή να πεταμε χλεπες καταμεσις του πεζοδρομιου?:lol:

Καλέ τι ρατσισμό??Πες καλύτερα απόγνωση…smaller tits rule.φέρτε μου κι εμένα.:?

Κοιτα το μεγεθος παντα ειναι σχετικο αναλογα με το σωματοτυπο και το “στησιμο” πανω στο σωμα.
Τωρα αν η αλλη ειναι τσιλιβιθρα και τα εχει γελαδισια ε οντως δεν ειναι και οτι πιο ωραιο

όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει… μαστάρια

πηδωντας ομως η αλεπου σου γλυφει τα …αρια

Ακριβως:thumbup:

:lol: :lol: :lol:

Επίσης, σε όλα τα περί καφρίλας και του ασυμβίβαστου με την τρυφερότητα και τις καρδούλες έχω να πω το εξής…Οι χειρότεροι κάφροι είναι γωνστό είναι είναι τα πιο τρυφερούδια,αλλά σε κάθε περίπτωση δε μου φαίνεται καθόλου ασυμβίβαστο στο live να τα σπας με το γκόμενό σου και μετά στο αυτοκίνητο να κάθεσαι στην αγκαλιά του πίνοντας μπύρα συζητώντας πόσο γαμάτοι ήταν οι Sodom(μια και αναφέρθηκε προηγουμένως σαν όνομα),ενώ δε σου βγαίνει φωνή και πονάς παντού.
Και μετά να του κρύβεις καρδούλες στο μπουφάν για να σ’αγαπάει για πάντα και την επομένη να ακούτε μαζί το καινούριο Gutrot/Solitude Aeturnus/Morgana Lefay.
Why be just one,when you can be 10??

Εμένα ανέκαθεν μου άρεσε αυτό το στυλ και σε συγκεκριμένες περιπτώσεις το εφαρμόζω επιτυχώς. Το θεμα είναι να φοράς τα ρούχα και να μη σε φορούν αυτά.

Χαβαλε εκανα ο ερημος… :?

Δεν συμφωνω…

Η κοπελα μου φοραει μπλουζα Amon Amarth και μου πηρε δωρο μια Malevolent Creation.To καλο με τις
μεταλλουδες ειναι οτι καταλαβαινουν οταν σκουζεις για ενα Live/album μιας μπαντας 8)
Αν και γενικα εχει casual ντυσιμο.Εννοειται επισης οτι δεν με φωναζει με το υποκοριστικο μαλακα :stuck_out_tongue:

ε τοτε δεν ειναι τρου μεταλλου

Αν φωραει γουνινα βρακακια?:-s

Kαι τσίγκινα μη σου πω…

Δεν ενοχλούν σε περίεργα σημεία αυτά?

Όπως επίσης αυτά θα είναι πολύ βαριά…
:lol: :lol: :lol:

οταν μας πηγαν 7ημερη στη Ροδο ειχα βρει chainmail βρακια

προτειμω την κυριλε

In the spirit of really true HEAVY metal :lol: :lol:

εννοοειται οτι τα σπαει. :oops: με τη κοπελαμ βλεπαμε τους manowar και τα σπαγαμε μαζι. :stuck_out_tongue: επικες στιγμες κυριολεκτικα. ας μη πω τους Slayer. ειχαμε επετειο 2 ετων την ημερα της συναυλιας τους :lol: αυτη ηθελε να δει Accept, εγω Slayer. ε, τα βρηκαμε δηλαδης.

αν τυχαινει η κοπελα σου να ακουει την ιδια μουσικη, το λαιβ μπορει να γινει μεγαλη απολαυση. εγω παντως εχω ενα παραπανω λογο για να την κοροιδευω μετα τους Manowar (δηλαδη οτι οι Rhapsody εκτος απο στουντιο, ειναι και στα λαιβ ελεεινοι :lol: )