Χρηστης Νοεμβριου 2007

να υποθεσω οτι ο kostis069 ειμαι εγω??? η υπαρχει κι αλλος που με αντιγραφει???

Οχι απλα δε εβαλα 069 για να εισαι πιο σετσι.

δεν χρειαζομαι το 069 για να ειμαι σετσι… ειμαι και χωρις αυτο…

Εγω το ξερω.Οι αλλοι ομως δε το ξερουν (λιγοι αλλα ενταξει να το μαθουν και αυτοι)

[QUOTE=tolkki;244938]Εγω το ξερω. QUOTE]

και πως το ξερεις αφου ουτε που με εχεις δει:p

O τροπος που χαιδευεις τα πληκτρα οταν ποσταρεις μεταφερεται μεσα απο μια αποκοσμη δυναμη στα ποστς που μπορει καποιος να καταλαβει το ποσο γκαβλερο αγορι εισαι :wink:

εσυ εχεις ξεφυγει εντελως ετσι???

Μπα.Παντα ετσι ημουν.Μη σου πω οτι τωρα ειμαι σε πολυ νταουν φαση

Τουλαχιστον εγω δν ακουω σκορπιονς …
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και συνεχιζει…

Όλοι όσοι προσπάθησαν αυτό τον καιρό και προσπαθούν να αποδείξουν, έστω και με τίμημα την προσωπική τους αυτοθυσία (βλέπε Whitecross) γιατί οι Μάνογουορ είναι το καλύτερο και τρούτερο (τρου>τρούτερος=περισσότερο τρου) συγκρότημα του πλανήτη.

χαλαρα whitecross!!
το μεταλ σταματησε στα 89!!! :lol: :lol: :lol:

Ακαθεκτος …

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

axaxaxaxa, τέξας, όποτε σε πετύχω θα σε κλειδώσω σε δωμάτιο 5χ5 και θα σε βάλω να ακούς για μια βδομάδα ρεμίξ gov’t mule-scorpions μέχρι να τους ταυτίσεις και να σιχαθείς τους mule :stuck_out_tongue:

o whitecross είναι ο Lonesome Guitarist. Οπότε ο πιο γραφικός χρήστης της χρονιάς δε μπορεί να είναι και του μήνα. Είναι αχρείαστο. Όλοι οι άλλοι ακολουθούν…

Εμ γίνεται συνδυασμός γραφικού χεβυμεταλλά και μισογύνη να μην πάει μπροστά;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ελα! Ουτε που μου περασε απο το μυαλο… :stuck_out_tongue:

Ο Ηaynes είναι ανοιχτόμυαλος άνθρωπος, εδώ έβγαλε ΕΡ με reggae remixes, γιατί όχι λοιπόν; :lol::lol:

Σκέφτομαι ήδη και “ανάμικτους” τίτλους για remixes:

“Big City raven black nights”

“Rock you like a driving rain”

“Blackout in the dark” :lol: :lol:

Οπως οι Αιγυπτιοι εβγαλαν την πυραμιδα του Χεοπα εκτος της ψηφοφοριας για τα 7 θαυματα του κοσμου γιατι το θεωρουσαν ενα κατ’ εξοχιν αρχιτεκτονικο θαυμα, ετσι απαιτω και εγω να με βγαλετε απο το πολλ, γιατι ειμαι ο κατ’ εξοχιν θεϊκος user